pivoSlužbu tento týden má Kače® a Šemík pivo

Aktuální výsledky týdne:

Muži A - KPI   
Ženy B - KPI  

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže do 18 let je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII. - organizace sportu ve sportovních klubech a Program X. - projekty pro sportování veřejnosti.

VÁNOČNÍČEK

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 9, průměr je 5.00)
Jak už bývá zvykem, na volejbalových kurtech se na konci roku, přesněji 29.12.2008 od 17 hod., uskuteční tradiční posezení pro členy, kteří tráví svůj volný čas službou v hospůdce a pro pozvané hosty. Pití a dobré papu je zajištěno. Těšíme se na vás.
Komentáře (0) Shlédnutí: 348
 

Fotky z memoriálu Pavla Krska

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

Díky Kačerovi jste si mohli přečít povídání o průběhu turnaje a nyní (také díky němu) se můžete kouknout na fotky v galerii.

Komentáře (0) Shlédnutí: 717
 

Historický koutek volejbalu XII

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

V dalším díle historických koutků se dostáváme do poloviny sedmdesátých let a ke slibovaným fotografiím žákovských družstev, ale pěkně po pořádku! První fotografie je z Pakováckých her hraných v Českých Budějovicích a tady se nám představují pánové, které možná lehce poznáte, jestli jste bedlivě sledovali předchozí díly. S dalšími fotografiemi to nebude tak jednoduché. Jsou na nich dvě družstva lanškrounských žáků, tedy kluků, kterým bylo v té době kolem dvanácti let. Jde o fotografie z let 1975 a 1977. Z celkového počtu sedmnácti kluků, kteří jsou zde vyfoceni jsou tři stále platnými hráči volejbalového klubu Lanškroun a hrají za družstva která bojují na špicích krajských přeborů (I. KP, II KP) a turnaje. Takže další výzva pro Vás ostatní! O které tři žáčky se jedná?? Obě družstva trénoval stejný trenér, kterého jistě poznáváte a který trénuje v Lanškrouně již od roku 1967!!

 

 

Historický koutek volejbalu XI - rozluštění

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

Pro Vaši kontrolu uvádíme jména můžů z minulého historického koutku.

 

Memoriál Pavla Krska - 30.ročník

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

Ve sportovní hale na Střelnici byl v Lanškrouně v sobotu 29.11.2008 odehrán jubilejní ročník volejbalového turnaje mužů. Jednalo se již o třicátý ročník Memoriálu Pavla Krska a právem se tak řadí k nejstarším turnajum konaným vůbec. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev, mnoho diváků a přátel volejbalu.

 

Muži "A": Svitavy A - Lanškroun A

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

Ve svém další vystoupení v krajském přeboru I. se tým Lanškrouna představil v hale s mezinárodními parametry ve Svitavách. K atmosféře podobné té při mezinárodních utkáních české reprezentace chyběli snad už jen podavači a stovky nadšeně povzbuzujících fanoušků.

Jak už bývá zvykem, Lanškroun začal dvojutkání trochu rozespale, avšak i tak poměrně jasně zvítězil v prvním setu. Další dva sety se už  ovšem nevyvíjely takto příznivě. Svitavští hráči podávaly vyrovnaný výkon, který bez větších problémů stačil na špatně přijímající a hlavně nedůrazně útočící tým hostů. Ve čtvrtém setu přišel zvrat, kdy Lanškroun dokázal zlepšit hru, a vybojovat si tak pátý, rozhodující set. V tomto setu se již nic nezměnilo ve výkonech jednotlivých družstev a dobře hrající Lanškroun tak úspěšně zakončil první zápas.

Druhý zápas měl už od začátku jasného favorita, který nedal soupeřovi příliš mnoho prostoru k obratu v zápase. Výsledek byl jednoznačný 3:0 na sety a my můžeme být rádi, že favoritem v tomto zápase bylo družstvo Lanškrouna.

TJ Svitavy A - VO TJ Lanškroun A - 2:3(-15,18,24,-12,-10), 0:3(-17,-21,-15)

Sestava: Janisch Filip, Pfeifer Jakub, Pfeifer Jiří, Jurča Zbyněk, Peškar Michal, Havlena Ondřej, Kolder Ondřej, Rybka Michal, Valúšek Milan

Komentáře (0) Shlédnutí: 493
 

Liga juniorek - druhá porážka

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

V sobotu 29.11. odjížděly juniorky k dalším utkáním 1. ligy do Šumperka. Vzhledem k vývoji v tabulce naší skupiny, by naše dvě vítězství o hodně zvýšili šanci k celkovému vítězství ve skupině a postupu do finálové skupiny ligy juniorek.

 

Ženy KP I

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

V sobotu jsme se vydaly k předposlednímu zápasu první půlky a to do nedaleké ČeskáTřebové.Věděly jsme, že to tam budeme mít hodně těžké . Do zápasů jsme nastoupily bojovně a dělaly co jsme mohly.I tak jsme nakonec prohrály 2 x 3:1 což se dalo čekat.

Může nás těšit,že jsme s Českou Třebovou držely krok a jejich vítězství jsme jim nedalyzadarmo!

 

Sestava: Chládková, Marková, Jehličková, Jurčová, Šebrlová H., Šebrlová Z., Kolderová, Betlachová, Křivková

Komentáře (0) Shlédnutí: 410
 
«ZačátekPředchozí251252253254255256257258259260DalšíKonec»

Strana 253 z 266
 

Kdo hraje

 
Sobota 23. června
Ženy B - KPI Volno
Muži A - KPI Volno
Neděle 24. června
Ženy B - KPI Volno
Muži A - KPI Volno
 
 
 
 

Náhodný obrázek

DSC_0065
DSC_0065
Image Detail

Poslední komentáře

Host (trenér)
Děvčata, nic se neděje, dobrý 3 body!!
Host (T.)
Holky, klobouk dolů, úžasný zážitek sledovat lanškrounský vo...
Host (Jan)
Mladším žákyním velká gratulace hrajete super
Myslím, že největší zásluhu na tom, že turnaj skvěle dopadl ...
Host (Martin Joza)
Obrovská POKLONA a PODĚKOVÁNÍ děvčatům a trenérům !!!!! B...