Cry Tento týden není žádná služba Cry

Aktuální výsledky týdne:

Muži A - KPISvitavy - La jun.  3:0,3:1 
Muži A - KPILA A - Ostrava 0:3,1:3 
Ženy B - KPID. Újezd - La ženy  3:1,3:0 
Ženy B - KPI   

 

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže do 18 let je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

"VONTŬV SEDMIBOJ"

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)
V sobotu 18. října 2008 se za slunného, i když chladného počasí, uskutečnil již 3. ročník turnaje v netradičnch disciplínách "Vontův sedmiboj". Je to již třetím rokem co se tento turnaj pořádá jako vzpomínka na naše kamarády Josefa "Pomeho" Roubala a Josefa "Vonta" Roubala. Turnaje se zúčastnilo rekordních 32 borců, kteří změřili své síly v těchto disciplínách: šipky, střelba ze vzduchovky, kop na bránu, střelba hokejkou na bránu, hod kroužky, hod krikeťákem na cíl a petanque. Všichni účastníci turnaje si před začátkem každé disciplíny vylosovali číslo, které je přiřadilo do tzv. pavouka, kde se vždy 2 soupeři utkali mezi s sebou o postup do dalšího kola, přičemž vítězící hráč prošel až do finále, kde si připsal maximální počet bodů. Všichni zasvěcení vědí, jak je systém soupeření v pavouku ošidný. Samozřejmě se stalo, že někteří borci končili hned v prvním kole a měli tak spoustu času na povídání a vzpomínání při skvěle připraveném občerstvení, které jako každý rok zabezpečil Jirka Roubal. Po dlouhém a vyčerpávajícím marathonu bojů v jednotlivých disciplínách se z celkového vítězství radoval překvapivě Libor Peškar, druhý skončil Milan Riess a třetí Martin Langer. Po vyhlášení výsledků následovalo sdělování dojmů a volná zábava, při které si všichni rádi zazpívali za doprovodu famózní harmoniky Zdeňka Vykydala a výborné kytary Jirky Roubala až do pozdních nočních hodin. Závěrem je třeba konstatovat, že se akce vydařila jak po stránce sportovní tak i té společenské a všichni se již těšíme na ročník příští. MrkajĂ­cĂ­
 

Muži "A" poprvé doma

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 4.60)

Lanškrounští volejbalisté se poprvé představili na domácím hřišti, a nutno hned na začátek podotknout že úspěšně.

1. set prvního zápasu byl ze strany našich volejbalistů poněkud rozpačitý, snad až rozespalý (komu by se také chtělo vstávat před 9h ranní). Další set byl již díky zlepšené hře vítězný a v této vítězné atmosféře byl i zápas dohrán, tedy 3:1 pro Lanškroun.

Druhý zápas začal velice vyrovnanými výkony, kdy každý tým ztratil 1 set. Po z lanškrounského pohledu nevydařeném 3. setu a začátku 4.setu přišel zvrat, kdy naši hráči dokázali zvrátit velmi nepříznivý vývoj zápasu a precizní a přesnou hrou srovnali stav na 2:2 na sety. V 5., rozhodující sadě lanškrounští volejbalisté od začátku mírně zaostávali za svými rivaly. Po změně stran (za stavu 4:8) zabojovali a za přispění trochy potřebného štěstí celý zápas vyhráli.

 

 

VO TJ Lanškroun A : Sokol Pardubice I. A - 3:1(-13,17,26,23); 3:2(-28,21,-13,20,14)

Sestava Lanškroun: Kolder Ondřej, Horáček Adam, Křepelka Lukáš, Pfeifer Jakub, Pfeifer Jiří, Janisch Filip, Janisch Radek, Rybka Michal, Peškar Michal, Marek Lukáš, Valúšek Milan a  Zbyněk Jurča

 

Komentáře (0) Shlédnutí: 650
 

Juniorky v Rychnově n/K - 1. liga 7. a 8. kolo

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

Naše juniorky odehrály další dvě kola své ligové soutěže v Rychnově nad Kněžnou. Obě utkání odehrály naše hráčky s přehledem a sotva průměrný soupeř ani jednou v žádném setu nevedl.

 

Ženy Lanškroun B-KPI

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

Ženy Lanškrouna se tuto neděli poprvé utkaly na domácí půdě a to z družstvem ze Žamberka.

V první půlce se utkaní vyvíjelo v náš prospěch a bez problémů jsme soupeřky porazily 3:0.Do

druhého zápasu jsme ale nastoupily jako vyměnění a nedařilo se nám vůbec nic!I když se

nám nakonec ve čtvrtém setu podařilo dotáhnout ,koncovku jsme nezvládly a prohrály 3:1.

 

Sestava:Klímková,Holečková,Jurčová,Šebrlová,Jehličková,Hřebíčková,Váně,Křivková,Chládková

 

KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKYŇ

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

V neděli 19.10.2008 hrály starší žákyně v Lanškrouně na Zemědělské škole. Nevýhodou byl nízký strop a málo místa na podání, s tím vším si ale naše žákyně dokázaly poradit. První  zápas hrál Lanškroun proti Svitavám, kde byl výsledek vcelku jasný. Lanškroun vyhrál 3:0 (25:13.25:13,25:12). Do hřiště mohl pan trenér Tomiška dávat i mladší hráčky, které se učí přebíhat. V druhém zapase se utkal Lanškroun s Moravskou Třebovou. Soupeř byl už težší a museli sme hrát na pět setů, přesto sme dokázaly vyhrát. Většinou sme si nechaly utéct začátek, kdy jsme nemohly zvednou podání, a pak se nám těžko dotahovalo. Výsledek byl 3:2 (25:14,17:25,25:19,16:25,16:14) pro Lanškroun.Smile

Sestava: K. Picková,M. Píšová,T. Jandová,V. a P. Svatoňovi,T. Musilová,M. Šolcová,K. Holečková,N. Ponomarevová,A. Burešová

 

Historický koutek volejbalu V

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 4.67)

A jedeme dál! Máme tu opět muže a to velmi úspěšné z období let 1960 – 1964. Na poslední fotografii právě z roku 1964 je družstvo, které poprvé v historii volejbalu v Lanškrouně postoupilo do nejvyšší soutěže v kraji. Takže sami vidíte, že i v historickém koutku je možné být svědky věcí opravdu historických. Dostáváme se k fotografiím, na kterých jsou borci, kteří se v té době honili za koženým nesmyslem a v současnosti jako vážení pánové stále dochází na volejbalové kurty. Tak kteří to jsou?

 

Historický koutek volejbalu IV - rozluštění

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

A opět zde máme fotografie, které vám prozradí jména hráček z předcházejícího historického koutku.

 

První zápas mužů "A"

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 7, průměr je 4.29)

V sobotu 11. října se nově sestavený tým Lanškroun "A" skládající se z bývalých lanškrounských juniorů a několika zkušených hráčů z Lanškrounska vydal do mlhy, nejen té meteorologické, ale též mlhy, která halila soutěž (krajský přebor mužů I.), jež se v Lanškrouně hraje po několikaleté odmlce.
První set byl výkon našeho týmu poněkud rozpačitý, což se dalo vzhledem k okolnostem očekávat - první zápas nového týmu v nové, neznámé soutěži. Druhý set byl již o poznání lepší a lze směle říci, že tempo a styl hry udávali lanškrounští volejbalisté. Stav na sety 1:1. Následující 2 sety se odehrávali podobně jako ty předchozí - 3. set převaha a vítězství soupeřů z Chrudimi, 4. set vítězství Lanškrouna. 5., rozhodující set začal pro lanškrounské volejbalisty nepříznivě, od začátku ztráceli několik bodů, které se jim už nepodařilo dohnat, a tedy zápas prohráli 3:2 na sety.
Druhý zápas měl až do 4. setu podobný průběh jako ten první, bohužel v tomto důležitém setu se lanškrounským volejbalistům nepodařilo dostatečně zkoncentrovat a prohráli tak zápas 3:1 na sety.

 

Sokol Chrudim A : VO TJ Lanškroun A - 3:2(14,-20,20,-19,11); 3:1(17,-18,17,21)

Sestava Lanškroun:  Pfeifer Jakub, Pfeifer Jiří, Janisch Filip, Janisch Radek, Rybka Michal, Peškar Michal, Marek Lukáš, Havlena Ondřej, Havlena Matouš, Valúšek Milan a Zbyněk Jurča

Komentáře (0) Shlédnutí: 640
 
«ZačátekPředchozí261262263264265266267268269270DalšíKonec»

Strana 265 z 271
 

Kdo hraje

 
Sobota 20. října
 Ženy B - KPI Juniorky - 1. liga
LA - VSC Zlín 
10 a 14 hod. SH Střelnice
Ženy B - KPI Starší žákyně - ČP
Kvalifikace
10,30 hod. Hradec Králové
Muži A - KPI Volno
Neděle 21. října
Ženy B - KPI Starší žákyně - ČP
Kvalifikace
9 hod. Hradec Králové
Muži A - KPI Starší žáci - KP
2. kolo
9 hod. SZeŠ
Ženy B - KPI Ženy - KP I
LA - Moravská Třebová
10 a 13 hod. SH Střelnice
Ženy B - KPI Přípravka A - KP
Trojky 3. kolo
9 hod. Letohrad
Ženy B - KPI Přípravka B - KP
Trojky 3. kolo
9 hod. Žichlínek
Ženy B - KPI Přípravka C - KP
Trojky 3. kolo
9 hod. Polička

Náhodný obrázek

DSC_0187
DSC_0187
Image Detail

Poslední komentáře

Host (trenér)
Děvčata, nic se neděje, dobrý 3 body!!
Host (T.)
Holky, klobouk dolů, úžasný zážitek sledovat lanškrounský vo...
Host (Jan)
Mladším žákyním velká gratulace hrajete super
Myslím, že největší zásluhu na tom, že turnaj skvěle dopadl ...
Host (Martin Joza)
Obrovská POKLONA a PODĚKOVÁNÍ děvčatům a trenérům !!!!! B...