Cry Tento týden není žádná služba Cry

Aktuální výsledky týdne:

Muži A - KPIMuži A - Ostrava   
Ženy B - KPI  

 

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Ženy A - 2.liga vs. Svitavy

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 4.20)

V sobotu 11.10.2008 jsme se na domácí půdě utkaly již s druhým soupeřem ve 2. lize žen. Tentokrát to byly rivalky z nedalekých Svitav. Věděly jsme, že to nebudou lehká utkání, ale o to větší jsme měly chuť se o vítězství poprat a tím se i "pomstít" za nesportovní chování svitavských fanoušků z minulé sezóny.
Hned od začátku prvního zápasu jsme soupeřky dostaly pod sebe a přehrály je ve všech herních činnostech. Vytvořily jsme si slušný náskok šesti bodů, který jsme ale bohužel vlastními chybami ztratily a set prohrály těsným rozdílem dvou bodů. Druhý set byl opět vyrovnaný, ale soupeřky měly více štěstí a získaly ho také ve svůj prospěch. Ve třetím setu jsme dokázaly svitavské hráčky po napínavém boji porazit 30:28 a do čtvrtého setu jsme šly s chutí jít do Tie-breaku. Bohužel se nám to nepodařilo a set jsme prohrály opět rozdílem pouhých dvou bodů.
Do druhého zápasu nás neopustila chuť vyhrát a byly jsme ještě více nabuzené, protože jsme věděly, že na soupeřky máme. Naopak ale protihráčky nejspiš nabyly dojmu, že po jedné výhře i druhou získají jednoduše a do zápasu nastoupily bez jakékoli bojovnosti. Tomu také odpovídaly všechny sety, kdy si soupeř ani v jednom z nich nedal více jak 19 bodů. Druhý zápas jsme tedy vyhrály 3:0. Dařilo se nám ve všech herních činnostech, především hra na síti byla pestrá a soupeř si s ní nevěděl rady.
Věříme, že v dalších zápasech předvedeme stejně kvalitní výkon a dokážeme zvítězit.

Sestava: Strnadová Blanka, Mrázová Andrea, Kristková Markéta, Kolembusová Tereza, Drozdová Jana, Vlčková klára, Marková Petra, Šedá Tereza, Janyšková Radka, Roubalová Sabina

Komentáře (6) Shlédnutí: 746
 

Krajský přebor starších žákyň - 2. kolo

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

V neděli 12.10. jsme hrály v Dolním Újezdě proti týmům z Chvaletic a Dolního Újezda. První set prvního zápasu byl docela vyrovnaný (25:21), v kterém se nám povedlo udělat v koncovce méně chyb než soupeřSmileDalší sety proti domacímu družstvu už byly jednoznačnější. Proti druhému soupeři mohli nastoupit i naše mladší spoluhráčky, aniž by bylo ohroženo naše snadné vítězství.CoolNěkterým z nás se aspoň zlepšila nálada po včerejším neúspěchu v lize kadetek. Undecided

 

Sestava: Brožková L., Kolderová N., Jandová T., Picková K, Svatoňová V., Musilová T., Píšová M., Marešová V., Holečková K., Macháčková Z., Kulhánková M., Marková J.

Komentáře (2) Shlédnutí: 709
 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

Tuto sobotu 11.10.2008 hrály naše kadetky proti České Třebové v Lanškrouně. Přestože mělo výhodu domácího prostředí a podporu fanoušků, tak se jim nepodařilo ani jeden zápas vyhrát. V prvním zápase naše hráčky začaly slibně, ale jakmile ztratily pár bodů, přestaly si fandit a komunikovat na hřišti. Podobně se odvíjel i druhý zápas. Přesto jsme mohli vidět i pár vydařených výměn. Zápasy skončily 3:0 a 3:0 pro Českou Třebovou.

Sestava našich hráček: L. Brožková, T. a K. Jandovi, Z. Zechovská, N. Kolderová, P. a V. Svatoňovi, K. Picková, V. Marešová, T. Musilová, M. Komínková, M. Píšová

Komentáře (1) Shlédnutí: 642
 

KP přípravek chlapců - 5.kolo

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 1, průměr je 5.00)

Mladší žáci odehráli v České Třebové poslední zápas v letošním roce. Ve skupině A hrálo družstvo Lanškroun "A" a skupinu B reprezentovalo Lanškroun družstvo "B".

 

Ženy A zahájily sezónu zápasem s VK KP Brno

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

Dne 4.října 2008 jsme odehrály 1.kolo soutěže 2.ligy žen pro sezonu 2008/2009. Náš první soupeř bylo VK KP Brno, které přijelo k nám do Lanškrouna. Již na začátku jsme měly obavy, jelikož soupeřky se skládaly především z mladších ročníků a několik hráček hraje dokonce v reprezentaci. To nás ale neodradilo a do prvního setu jsme se vrhly v nejsilnější sestavě.

 

Historický koutek volejbalu IV

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

Opět přicházíme s novou dávkou fotografií. Náš historický koutek se prokousal ke čtvtému dílu. A znovu Vám ukážeme lanškrounská děvčata, tentokrát v rozmezí let 1964 až 1970. Pod vedením Zdenka Heinzla odehrála tato děvčata spoustu zápasů. Předpokládáme podle úsměvů na fotografiích, že vítězných.

 

Historický koutek volejbalu III - rozluštění

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

A opět po týdnu zveřejňujeme jména hráčů z historického koutku III.

 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

V sobotu 4.10. 08 jsme jeli s družstvem kadetek do Hradce Králové. Naše sestava z minulého týdne Veronika Svatoňová, Kristýna Picková,  Natálie Kolderová, Tereza a Klára Jandovi byla posílena staršími hráčkami Bárou Chládkovou, Zuzkou Zechovskou, Adélou Ficnarovou a Markétou Jelínkovou, které hrají hlavně 1. ligu juniorek. V prvním zápase jsme hrály špatně v poli a na podání. Hlavně to podání - to nám fakt nešloCry a zápas jsme prohrály 3:1. Druhý zápas výhra 3:1 hurááSmích, zlepšily jsme podání i pole.

PS. V sobotu 11.10. nám přijďte prosíím na halu fanditTongue out...

Naty, Verča a PicinaSmile

Komentáře (2) Shlédnutí: 698
 
«ZačátekPředchozí271272273274275276DalšíKonec»

Strana 271 z 276
 

Kdo hraje

 
Sobota 15. prosince
Ženy B - KPI Přípravka
BMV - žlutá, oranžová
9 hod. Polička
Muži A - KPI Muži A - 2. liga
LA - Blue Volley Ostrava
10 a  14 hod. SH Střelnice
Neděle 16. prosince
Ženy B - KPI Mladší žákyně 
Turnaj
9 hod. Česká Třebová
Ženy B - KPI Přípravka
BMV - červená, modrá 
9 hod. Polička
Muži A - KPIStarší žáci - KP
5. kolo
9 hod. Svitavy
 

Náhodný obrázek

20090718-vyprachtice-45
20090718-vyprachtice-45
Image Detail

Poslední komentáře

Host (trenér)
Děvčata, nic se neděje, dobrý 3 body!!
Host (T.)
Holky, klobouk dolů, úžasný zážitek sledovat lanškrounský vo...
Host (Jan)
Mladším žákyním velká gratulace hrajete super
Myslím, že největší zásluhu na tom, že turnaj skvěle dopadl ...
Host (Martin Joza)
Obrovská POKLONA a PODĚKOVÁNÍ děvčatům a trenérům !!!!! B...