pivoSlužbu tento týden má Feli a Radek Janisch pivo

Aktuální výsledky týdne:

Ženy B - KPI
 
Muži A - KPI  

 

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Anketa o nejpotřebnější volejbalový post...

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)
V průběhu jednoho měsíce v této anketě hlasovalo celkem 184 klikajích volejbalistů. Jasným vítězem ankety se stal post univerzála, na jehož stranu se přiklonilo 54 respondentů. Na dalších místech se umístil nahravač (45 hlasů) a na bednu se dostal i smečař (39). Za Vaše hlasy díky, jsme rádi, že Vás tato anketa zaujala. Rozpačitý

Celou anketu můžete vidět zde.

Komentáře (1) Shlédnutí: 524
 

VO TJ Lanškroun-Choceň

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

V neděli 26.10. jsme opět na domácí půdě odehrály další zápas KPI a to s Chocní. Tentokrát se nám podařilo porazit soupeřky v obou zápasech,i když výkony oboudružstev byly jako na houpačce. S výsledkem 3:2  a 3:1 jsme  spokojeni.

Sestava: Klímková,Chládková,Jurčová,Šebrlová,Jehličková,Betlachová,Marková,Kolderová,Váně,Křivková

Komentáře (0) Shlédnutí: 564
 

Historický koutek volejbalu VII

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 1, průměr je 5.00)

Se sedmým historickým koutkem se dostáváme ke konci šedesátých let a tak je stále jednodušší uhodnout jména na fotografiích. Od pátého dílu se Vám to docela dobře v komentářích daří a věřím, že i dnes zaberete. Na fotografii z roku 1966 jistě poznáte centr kurt ve Výprachticích, kde i v dnešní době svádíme boje s domácími, stejně jako před čtyřiceti lety. I poslední fotografie je ze hry a je tak možné porovnat styly obou generací.

 

Historický koutek volejbalu VI - rozluštění

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

A opět zveřejňujeme výsledky předchozího historického koutku, abyste si mohli ověřit vaše tipy.

 

Mladší žákyně - úspěšný víkend

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

Náročný, ale úspěšný byl tento víkend (25. - 26.10.) pro naše mladé volejbalistky:

Sobota 25.10. KP mladších žákyň v Lanškrouně, 6. kolo:

VO TJ Lanškroun - Sokol Pardubice 1 : 2 (25:8, 12:25, 11:15),  - VK Litomyšl 2 : 0 (25:10, 25:17),

- Sokol Kunvald  2 : 0 (25:17, 25:7),  - TJ Svitavy 2 : 0 ( 25:19, 25:18)

Jediná porážka v úvodním utkání se Sokolem Pardubice, padá z části na vrub trenéra (Tomiška), který přecenil možnosti základní šestky, a po jasně vyhraném prvém setu dal možnost dalším hráčkám, které druhý set prohrály. Do třetího zkráceného setu se původní sestava nedokázala dostat a výsledkem je asi zbytečná porážka. V dalších utkáních byla naše převaha naprosto jasná i když znova dal trenér příložitost dalším hráčkám. Poděkování patří rozhodčím na tomto turnaji: Svatoňové Petře a Veronice, Píšové Martině, Marešové Veronice, Kolderové Natalii a Pickové Kristýně. Všech 14 (!) utkání rozhodovaly ke spokojenosti hráček i přítomných trenérů. Zvláštní poděkování patří i trenérce Olině Hradilové, která pomohla s organizací turnaje a perfektním servisem pro přítomné trenéry.

Sestava domácích: Burešová Adéla, Preisnerová Sofie, Ponomarevová Nicola, Kovářová Kristýna, Macháčková Zuzana, Kulhánková Michaela, Fišerová Kristýna, Stará Michaela, Chrobáková Aneta, Kartariková Nela, Šilarová Jana.

Neděle 26. 10. Oblastní přebor mladších žákyň Olomouckého kraje v Prostějově, 1. kolo:

Hned v prvém utkání naše hráčky překvapily vítězstvím nad družstvem Olomouce a počítá se i jasné jasné vítězství nad Přerovem. Pak již našim hráčkám (zřejmě po náročné sobotě) došly síly a výsledkem byly dvě porážky s PVK Prostějov a Sokolem Šternberk.

Sestava: Ponomarevová Nicola, Preisnerová Sofie, Kulhánková Michaela, Macháčková Zuzana, Fišerová Kristýna, Krsková Tereza, Burešová Adéla, Kovářová Kristýna.

Libor Tomiška

 

Komentáře (2) Shlédnutí: 771
 

Muži: Letohrad "A" - Lanškroun "A"

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 4.33)

Rozlosování soutěže zavedlo naše volejbalisty do nedalekého Letohradu, kde se utkali s doposavaď posledním týmem celé soutěže, který zatím vyhrál pouze jediný set. Lanškrounští začali zápas v poklidném tempu, které stačilo k malému vedení o 1-3 body a vítězství v prním setu. Následný průběh utkání nepřinesl žádné výrazné herní výkyvy ani na jedné straně, takže náš tým mohl prostřídat celou lavičku a dát tak šanci hráčům, kteří se minulé zápasy neprodrali do základní sestavy. Jak utkání začalo, tak i skočilo, tedy jasnou výhrou našich dvakrát 3:0 na sety.

Orel Letohrad A : VO Lanškroun A - 0:3(-17,-20,-19), 0:3(-15,-20,-20)

Sestava Lanškroun: Ondřej Kolder, Jakub Pfeifer, Jiří Pfeifer, Filip Janisch, Michal Rybka, Michal Peškar, Lukáš Marek , Milan Valúšek, Ondřej Havlena, Matouš Havlena a Zbyněk Jurča.

Komentáře (0) Shlédnutí: 627
 

2.liga žen: VK Lanškroun - DDM Brno

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

Dne 25.10. jsme poprvé vyjely na zápas ven a to do Brna. Utkaly jsme se tu s hráčkami DDM Brno. Do prvního setu jsme vstoupily plné nadšení a očekávání z našich soupeřek, se kterými jsme se setkaly poprvé. První set byl velice vyrovnaný, ovšem jak je našim zvykem, koncovky se nám nedaří. To potvrdil i druhý set, který jsme stejně jako první prohrály. Do třetího setu jsme šly s větší razancí, dařilo se nám převážně na smeči a hráčky se nás trochu zalekly. Koncovka třetího setu už patřila nám a my vyhrály. Další set jsme chtěly udržet stejně dobré tempo, což se dařilo prakticky téměř celý set. Ovšem při posledních míčích jsme měly smůlu a Brňačky nás dotáhly a koncovku vyhrály těsně 25:23. Celkově jsme tedy prohrály 1:3 :(

Po hodinové přestávce a občerstvení jsme načerpaly nové síly a pustily se bojovat do dalšího zápasu. První set jsme začínaly podobně jako první zápas, velmi vyrovaně, ale v koncovce jsme opět neměly štěstí. Další set už vypadal velice nadějně a tentokrát jsme si už nenechaly konovku utéct a set vyhrály téměř s přehledem. Třetí set byl velice napínavý, ale bohužel skončil vítěžně ve prospěch našich soupeřek. Další, tedy již čtvrý set jsme měly pro změnu smůlu na rozhodčí, kteří pískali jasné míče pro nás, soupeřkám. Koncovka byla velice dramatická, dokázaly jsme vyrovnat stav a bojovat o každý míč. Ovšem nakonec sme těsně prohrály.

Celé dva zápasy byla v tělocvičně velice hlučná atmosféra, neboť diváci z Brna sebou měli bubny a další násroje, které nás rušily a my se tak nemohly 100% koncentorvat na utkání. Nic méně dva prohrané zápasy nic neznamejí a my se budeme dále pokoušet  vyhrávat v následujících utkáních.

Sestava: Andrea Mrázová, Blanka Strnadová, Markéta Kristková, Klára Vlčková, Jana Drozdová, Kateřina Matějková, Radka Janyšková, Veronika Zachařová, Sabina Roubalová, Tereza Šedá, Hanka Jirásková.

Komentáře (0) Shlédnutí: 771
 

Historický koutek volejbalu VI

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

I dnes uvidíte fotografie z historie lanškrounského volejbalu. Zůstaneme v rozmezí let 1964 – 1965. K obličejům, které jste už viděli se přidají i nové - z tehdy nastupující generace. Některým můžeme jen závidět, že jsou stále volejbalově aktivní, ať už jako hráči nebo organizátoři volejbalových akcí. S volejbalem se prostě dá prožít celý život….

 
«ZačátekPředchozí271272273274275276277278279280DalšíKonec»

Strana 277 z 285
 

Kdo hraje

 
Sobota 20. července
Muži A - KPI Volno
Ženy B - KPI Volno
Neděle 21. července
Ženy B - KPI Volno
Muži A - KPI Volno
 
 

Náhodný obrázek

DSC_0110
DSC_0110
Image Detail

Poslední komentáře

Host (trenér)
Děvčata, nic se neděje, dobrý 3 body!!
Host (T.)
Holky, klobouk dolů, úžasný zážitek sledovat lanškrounský vo...
Host (Jan)
Mladším žákyním velká gratulace hrajete super
Myslím, že největší zásluhu na tom, že turnaj skvěle dopadl ...
Host (Martin Joza)
Obrovská POKLONA a PODĚKOVÁNÍ děvčatům a trenérům !!!!! B...