pivoSlužbu tento týden má Petr Bílanský a Martina Dolečková pivo

Aktuální výsledky týdne:

Muži A - KPI   
Ženy B - KPI   

 

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

1. liga juniorek - odvety

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

Tento víkend byly zahájeny odvetné zápasy jednotlivých skupin 1. ligy juniorek. Do Lanškrouna přijely hráčky Sokola Pardubice a ani napodruhé se jim nepodařilo proti našim hráčkám uhrát byť jediný set.

 

VK Lanškroun x TJ Sokol Frýdek Místek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

V sobotu 8.11. jsme se vydaly na dalekou cestu do Frýdku Místku. Tentokrát jsme jely v oslabené sestavě pouze osmi hráček. Chyběla i paní trenérka Eva Mrázová, ale tu zaspoupil pan trenér Libor Tomiška. Věděly jsme, že s tímto soupeřem nebude lehké hrát, a pokud bychom chěly vyhrát, musely bychom jedině překvapit :)

Do prvního setu jsme vstoupily ne příliš bojovně. Už od začátku jsme dělaly spoustu zbytečných chyb, čehož náš soupeř znatelně využíval. Nedokázaly jsme s ním hrát vyrovnaný set a soupeř nám rychle utekl. Prohrály jsme 15:25. Ani v dalších setech to nebylo o nic lepší. Soupeř byl znatelně lepší jak na příjmu balonů, tak na smeči. Celkově jsme tedy prohrály 0:3.

Druhý zápas už byl o poznání lepší. Hrály jsme bez libera, tudíž se dalo více střídat a hra nabyla pestrého dojmu. Své soupeřky jsme občas dostaly pod sebe, ale jakmile přišly na řadu koncovky, tak se nám nedařilo. Takto probíhaly i další dva sety, které jsme opět prohrály celkovým výsledkem 0:3.

Ačkoliv jsme odjížděly bez vítězství jediného setu, nelitovaly jsme, jelikož to byl pro nás velice přínosný trenink. Soupeřky byly opravdu silné a my sme taky získaly další zkušenosti do dalších zápasů. Děkujeme také panu Tomiškovi za odvoz a odkaučování.

Sestava: Blanka Strnadová, Andrea Mrázová, Markéta Kristková, Jana Drozdová, Kateřina Matějková, Radka Janyšková, Sabina Roubalová a Petra Marková

Komentáře (2) Shlédnutí: 890
 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

V sobotu 8.11. jsme se utkaly s týmem z Letohradu. V první dvou setech prvního utkání nám moc nešel příjem a soupeřkám se tedy  podařilo je vyhrát. Další dva sety jsme získaly my, díky větší bojovnosti a jistější hry v poli. V tiebreaku se nám tolik nedařilo podání a soupeřky po velkém boji vyhrály 16:14. Další zápas byly soupeřky unavenější a nám se dařilo skládat balóny na síti a mohly jsme si vyzkoušet složitější herní kombinace na saku se smečařkami i s blokařkami.Smile Zápas jsme vyhrály poměrem setů 3:0.

 

 

Sestava: Kolderová Natka, Marešová Verča, Picková Kikina, Svatoňová Verča, Jandová Terka, Píšová Marťa, Brožková Lucka, Zechovská Zuzka, libero: Svatoňová PéťaSmile

 

 

 

Komentáře (4) Shlédnutí: 829
 

Historický koutek volejbalu VII - rozluštění

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

Dnes si můžete ověřit vaše tipy z minulého historického koutku.

 

Historický koutek volejbalu VIII

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

Dnes tu máme úplný závěr šedesátých let a opět půjde o fotografie mužů a dorostenců. Na fotografii z roku 1967 je téměř mafiánská sestava, alespoň podle vzhledu a oblečení lanškrounských borců. Máme dnes také jednu hádanku a tak čekáme na Vaše Tipy v komentářích. Děkujeme za různé připomínky k historickému koutku a jen bych chtěl upozornit, že v době, kdy vznikaly tyto záběry nebyli tvůrci historického koutku ještě na světě a někteří z tvůrců nebyli ANI ZDALEKA na světě. Takže může dojít k drobným nepřesnostem. Proto jsme vděční za Vaše připomínky a doplňující informace. Některé koutky vznikají s předstihem tak, aby byly připraveny ke zveřejnění vždy ve středu a není možné provést v nich potřebné úpravy.

 

PROGRAM VOLEJBALU NA TENTO TÝDEN

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

Na Vaše přání se budeme snažit zveřejňovat  volejbalový program na  aktuální týden. Takže dnes poprvé na 8. - 9. listopadu 2008. Přijďte fandit týmům z Lanškrouna!!!

 

Muži A: Česká Třebová B - Lanškroun A

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 4, průměr je 4.75)

Jak se postupně ukazuje, lanškrounští volejbalisté potřebují k vítězné motivaci, aby z počátku setu nebo v prvním setu prohrávali. Bohužel v utkáních s družstvem České Třebové byl potřeba celý první zápas, aby hra našich volejbalistů dospět k touženému cíli.

Jak již bylo předesláno, celý první zápas provázelo tým Lanškrouna množství menších a větších chyb, které znamenaly nevýrazný a podprůměrný výkon. Nepomohlo ani prostřídání hráčů napříč posty. Družstvo tedy jasně prohrálo poměrem 3:0 na sety.

Druhý zápas byl od začátku úplně odlišný. Hráčům Lanškrouna se začalo dařit, a to se projevilo na herní pohodově ve družstvu a konečně i na výsledku. Až na druhý set, který lanškrounští volejbalisté těsně prohráli, se herní projev a výsledek naprosto otočily. Konečný výsledek druhého zápasu 3:1 na sety a celkově se tak družstva rozešla smírně 1:1 na zápasy.

Česká Třebová B : Lanškroun A - 3:0(21,21,9), 1:3(-15,-22,22,-23)

Sestava: Janisch F., Pfeifer Ja., Pfeifer Ji., Jurča Z., Peškar M., Křepelka L., Havlena O., Havlena M., Kolder O., Rybka M., Valúšek M.

Komentáře (0) Shlédnutí: 815
 

1. liga juniorek - Lanškroun - Dolní Újezd

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

V sobotu 1.11. odehrály naše juniorky utkání 9. a 10. kola se Sokolem Dolní Újezd. Hráčky Dolního Újezda nám nedarovaly vůbec nic a každý bod byl těžce vydřený.

 
«ZačátekPředchozí281282283284285286287288289290DalšíKonec»

Strana 287 z 296
 

Kdo hraje

 
Sobota 6. června
Muži A - KPI Starší žáci
Volej - túra
3. kolo
9,00 hod. Kolín
Ženy B - KPI Kadetky
Příprava - turnaj
9 hod. Česká Třebová
Neděle 7. června
 Ženy B - KPI Volno
Muži A - KPI Volno
 
 
 
 

Náhodný obrázek

20091004-lanskroun-12
20091004-lanskroun-12
Image Detail

Poslední komentáře

Host (trenér)
Děvčata, nic se neděje, dobrý 3 body!!
Host (T.)
Holky, klobouk dolů, úžasný zážitek sledovat lanškrounský vo...
Host (Jan)
Mladším žákyním velká gratulace hrajete super
Myslím, že největší zásluhu na tom, že turnaj skvěle dopadl ...
Host (Martin Joza)
Obrovská POKLONA a PODĚKOVÁNÍ děvčatům a trenérům !!!!! B...