pivoSlužbu tento týden má Feli a Radek Janisch pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes349
mod_vvisit_counterVčera2286
mod_vvisit_counterTento týden12828
mod_vvisit_counterMinulý týden19324
mod_vvisit_counterTento měsíc12828
mod_vvisit_counterMinulý měsíc103324
mod_vvisit_counterVše4198443
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Ženské béčko proti Letohradu

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

 

V neděli po Kopě jsme se vydaly do Letohradu, který je nováčkem v naší soutěži. Já si myslela, že to bude mančaft, který hrál ještě loni jedničku kraj. Ale Marek (trenér holek z Leťáku) nám vysvětlil, že vytvořili nové družstvo, které přihlásili do naší soutěže a že dnes se jich na nás sešlo plných dvanáct… tiše jsme utrousily, že to je nepovolené vysmívání se soupeři, protože nás bylo zase taktak sedm.Na dvou ze tří kurtů probíhaly zápasy dětí, což zaskočilo hlavně pořádající družstvo, na které už zbylo jen několik míčů, zato každý úplně jiný, jeden dokonce dětský (zatímco děti hrály s dospěláckými). No neva, neprudily jsme a ve čtveřici a trojici se rozehrály :-).

Zkušeně jsem vyhrála hned první losování a ještě „zkušeněji“ vzala servis, abychom si trošku užily posledních letních dní a hrály proti sluníčku hned první set. Oba zápasy se pak vyvíjely obdobně, v náš prospěch, hrály jsme prostě na pohodu. Sice jsem o tajmu Janču upozornila, že by mohla v poli alespoň zkusit udělat jakýkoli pohyb za míčem, a na ten popud (snad aby mi dokázala křivé napadení) začala jezdit v poli tak, že soupeř téměř neměl, kam položit balón :-):-). Holky z Letohradu měly chvílemi větší problém se sebou než s námi, hlavně s postavením bojovaly tak, že i celkem trpělivý rozhodčí to neustál a domlouval jim slovy: „… holky, neserte mě už!!! …“ Pro nás tedy konečně dvě vítězství a za odměnu vyhlášená letohradská zmrzlina :-). Jo a velký dík Máře a Hance za pomoc a luxusní výkon :-)

Letohrad – Lanškroun 0:3, 0:3

Sestava: Macek, Andy, Hanka, Ivča P., Jana, Dáša, Mářa

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Ženy B

zeny-c-soupiska-2012-2013

Tabulka výsledků
Výsledky kol
Tabulka
Rozpis
Rozpis podrobný