pivoSlužbu tento týden má Pítrs a Čába pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2940
mod_vvisit_counterVčera3878
mod_vvisit_counterTento týden18731
mod_vvisit_counterMinulý týden26438
mod_vvisit_counterTento měsíc52680
mod_vvisit_counterMinulý měsíc101176
mod_vvisit_counterVše4407596
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

63. Volejbalová Dřevěnice

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

Největší volejbalový turnaj v Evropě měl již své 63. pokračování. Snad nikde jinde se nesejde v pohodové letní atmosféře taková kvalita hráčů a hráček ve dvanácti kategoriích, počínaje extraligou mužů a žen, přes veterány až po kategorii juniorů a juniorek.

 

Po roční pauze zavítalo do Dřevěnic i naše družstvo „juniorek“ ve složení juniorka Aneta Chrobáková, kadetky Adéla Zajíčková, Míša Dolečková, Klára Jirásková, starší žákyně Míša Janků, Adriana Drápalová, Monika Žerníčková a mladší žákyně Adéla Martincová. Věkové rozpětí šesti let vůbec lanškrounským volejbalistkám nevadilo. Dobře si zahrály a potvrdily známé heslo, že jenom ten kdo hrál v Dřevěnici je volejbalista. Volejbalová Dřevěnice je prostě pojem a náš tým tentokrát neodjížděl úplně s prázdnou. Dvě porážky a jedno vítězství znamenalo pro naše družstvo postup do play-off a teprve porážka v jediném setu znamenala konec našeho působení v turnaji. Ale taková je prostě Dřevěnice!

Pár foteček:   http://vklanskroun.rajce.idnes.cz/Drevenice_2016/

kadetky-20160806-drevenice-turnaj1 kadetky-20160806-drevenice-turnaj2kadetky-20160806-drevenice-turnaj-spolfoto

 

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny