pivoSlužbu tento týden má Pítrs a Čába pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2731
mod_vvisit_counterVčera3878
mod_vvisit_counterTento týden18522
mod_vvisit_counterMinulý týden26438
mod_vvisit_counterTento měsíc52471
mod_vvisit_counterMinulý měsíc101176
mod_vvisit_counterVše4407387
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Brambora z Hradiště

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

 V sobotu 27.8. jsme se vydali na první halový turnaj turnaj v nové sezóně, do UherskéhoHradiště. První týden přípravy v hale je za námi, a i když docházka nebyla vždy stoprocentní, tak příprava se vydařila.

Turnaj v Hradišti jsme pojali spíše na sehrání než na výsledek. A přestože náš tým nebyl zdaleka kompletní, žákyně přicházející v úvahu pro ligu kadetek hrály na turnaji ve Svitavách, je s konečným 4. místem na turnaji v Hradišti spokojenost.

Turnaj byl kvalitně obsazen družstvy České republiky, Slovenska a Polska. Naše děvčata hrála v sestavě Tereza Jozová a Natálie Minaschková na bloku, na nahrávce se dařilo Káje Chrobákové, na univerzálu si své odvedla Míša Dolečková, při dobré nahrávce se dařilo na smeči Petře Pavlasové, křížem s Petrou se na smeči střídala Katka Reslerová a Klára Jirásková. Takřka bezchybná byla na pozici libera Nikola Šebrlová. V základní skupině děvčata nejdříve podlehly Junioru Brno 0:2 (-17, -19), s béčkem Uherského Hradiště nebyl problém: 2:0 (7, 11), namyšlené Polky s týmu TPS Slupsk uhrály na nás set: 1:1 (22, -23), a k postupu do play – off bylo třeba porazit Sokol Jehnice, což se podařilo: 2:0 (10, 5). V utkání o třetí místo podaly naše hráčky nejlepší výkon v turnaji, ale ani ten nestačil na smečařsky výborný tým z Nového Mesta n/V. Výsledek 0:2 (-14, -19) odpovídá hráčské kvalitě na obou stranách sítě. A tak na závěr přebrala Kája od ředitele turnaje Pavla Jančára nepopulární bramboru, ale i s tou byla spokojenost. Poděkování patří za doprovod na turnaji Martině Dolečkové, která byla nominována pořadatelem na nepostradatelnou zapisovatelku, a Ireně Freudlové, která čerpá zkušenosti ke koučování svých Šikulek.

Pár foteček: http://vklanskroun.rajce.idnes.cz/Hradiste/

http://vklanskroun.rajce.idnes.cz/

 

turnaje 20160825 1 turnaje 20160825 3

turnaje 20160825 2

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny