Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2310
mod_vvisit_counterVčera2629
mod_vvisit_counterTento týden2310
mod_vvisit_counterMinulý týden20003
mod_vvisit_counterTento měsíc85564
mod_vvisit_counterMinulý měsíc109335
mod_vvisit_counterVše3776236
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Mladší žákyně úspěšné v soutěži zákyň starších

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

Mladší žákyně odehrály další kolo krajského přeboru starších žákyň. Tentokrát v Letohradu ve skupině C. Děvčata hrají tuto soutěž prvním rokem většinou proti starším soupeřkám i přesto byl cíl jasný, postup zpět do skupiny B.

Prvním soupeřem byla děvčata domácí a ještě větší překážkou pro naše hráčky byly jejich vlastní chyby. Spousta zkažených podání a smečů nás stálo lepší skóre a hlavně klid ve hře, ale i přesto se holkám nakonec hladce povedlo vyhrát. Druhý set 25:3 pro nás. Za zmínku stojí šňůra Valči na podání, kdy soupeřky otáčely za stavu 0:23.

Dalším soupeřem byly hráčky Moravské Třebové. Opět množství chyb v naší hře nás stálo první set, i když herně jsme na tom byli lépe. V setu druhém se to projevilo a skončil 25:15 pro nás. V tiebreaku jsme si v úvodu vytvořili slušný náskok a dotáhly ho do vítězného konce.

Poslední zápas bylo derby se Žichlínkem. Jejich děvčata se stále zlepšují a jsou vyrovnaným soupeřem pro naše hráčky, stejně jako to bylo v přípravném zápase minulý týden. Tentokrát se nám dařilo o něco lépe a naše volejbalistky vyhrály oba sety a tím i celou skupinu. Vracíme se do skupiny B a budeme hrát v lednu v Pardubicích.

Sestava: Simča Habigerová, Sabča Šilarová, Barča Kačerovská, Mája Klabanová, Míša Jarošová, Maky Pavlasová, Valča Švecová

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Mladší žákyně

mladsi-zakyne-soupiska

Tabulka výsledků
Výsledky kol
Tabulka
Rozpis
Rozpis podrobný