pivoSlužbu tento týden má Petr Škaroupka a Irča Freudlová pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2913
mod_vvisit_counterVčera2650
mod_vvisit_counterTento týden20159
mod_vvisit_counterMinulý týden23817
mod_vvisit_counterTento měsíc51726
mod_vvisit_counterMinulý měsíc98233
mod_vvisit_counterVše3043425
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

TJ Svitavy B x VO TJ Lanškroun

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

TJ Svitavy B x VO TJ Lanškroun A

2:3 (-21, -23, 23, 20, -16)

2:3 (23, -19, -18, 18, -8)

V sobotu 28. října jsme odehrály druhé kolo letošní soutěže žen. Za soupeřkami jsme se vydaly do nedalekých Svitav a hned od začátku bylo jasné, že o výhru budeme muset hodně zabojovat, jelikož jsme se na utkání vydaly v dost okleštěné sestavě.

Začátek prvního zápasu se nám vydařil a do utkání jsme vstoupily dvěma vítěznými sety. Už od počátku bylo, ale jasné že se soupeřky nevzdají lehce a bude se bojovat až do posledního míče. To se také potvrdilo v dalších setech, které jsme ztratily a utkání se tak dostalo až do pátého setu, ve kterém jsme nakonec soupeřky udolaly nejtěsnějším bodovým rozdílem a zápas jsme tak získaly na svojí stranu až za stavu 18:16.

Po hodinové přestávce jsme my i soupeřky nastoupily již značně vyčerpané k druhému utkání. Průběh druhého zápasu byl i přes značné vyčerpání všech zúčastněných téměř totožný a opět se rozhodovalo až pátým setem. První set patřil těsnou výhrou soupeřkám, druhý a třetí potom našemu družstvu a v pátém setu se nám opět podařilo získat utkání na naší stranu.

Po velkém boji jsme si tedy nakonec ze Svitav odvezly krásné čtyři body a po druhé dvojzápase držíme v celkové tabulce druhé místo s celkovým ziskem deseti bodů.

Sestava: Petra Marková, Iva Podhorná, Markéta Jelínková, Markéta Kristková, Pavla Totušková, Eliška Jelínková, Sabina Roubalová.

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny