Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes228
mod_vvisit_counterVčera3646
mod_vvisit_counterTento týden23130
mod_vvisit_counterMinulý týden26062
mod_vvisit_counterTento měsíc53008
mod_vvisit_counterMinulý měsíc97463
mod_vvisit_counterVše3634345
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Nejmenší zisk bodů v sezóně, „jen“ tři

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

 Bylo nedělní ráno (21.1.), sníh, kam oko dohlédne, vlezlo až neblaho, mráz, že křupala zem pod nohama. A právě v tu chvíli jsme vyráželi vstříc dalším bodům, které tuto sezónu sbíráme s větší grácií než kdejaký důchodce po nákupu v supermarketu.

Jednalo se o přeložený zápas kvůli absenci některých hráčů Rybníka v plánovaném sobotním utkání, s odkladem jsme souhlasili, říkali jsme si, že výhra tak bude chutnat lépe a ona by chutnala… Ale nepředbíhejme.

Kamarádi spoluhráči ode mě den předem vyfasovali na tréninku CDcka naší kapely ReGen, jedná se o nové album s názvem Člověk-omyl (pro zájemce – prodáváme za 150 Kč, je to poctivá práce) a na vlnách naší hudby jsme dopluli až do Ústí n. O., kde se zápas konal. Tímto jim děkuju, moc mě to potěšilo. Stenley dokonce po poslechu řekl, cituji: „Jsem teď takovej zlej“. Ani možná neví, jaký to byl kompliment. :D

První zápas. Kluci z Rybníka jsou silným a (psychicky a výkonově) vyrovnaným soupeřem, ale aby to nebylo málo, v hlavách jsme si asi řekli, že se budeme navíc prát sami se sebou. Hru jsme si dělali zbytečně těžkou, nastřádali jsme chyb ze servu za jeden set, co jindy za celý zápas, neskládali jsme a nedařilo se nám zabrat v ten správný moment a dotáhnout snahu do konce.

Hra rozhodně nebyla tak špatná, jak to z mého popisu může vypadat, ale Rybník je soupeř, který tyto chyby trestá, a to byl důvod pro podobný vývoj všech tří setů, kdy jsme se přetahovali do stavu 18:18, ale koncovku jsme nezvládli.

Přestávka. Společnost nám dělal náš oblíbený Tulák Dew, Mistr Jäger a další. Ale aby nám pánové nezabloudili do krku nalačno, Čába pro nás přichystal výborný kuřátko s chlebem a okurkou, děkujem.

Druhý zápas. Do druhého zápasu jsme vstoupili mnohem přesvědčivěji a dařilo se nám, na co jsme sáhli. Risk se vyplácel a posbírali jsme během prvních dvou setů nespočet přímých bodů z podání. Nabažili jsme se dobrým výkonem a třetí set jsme trochu podcenili (20:25). Čtvrtý set byl zároveň nejdramatičtějším v celém dni. Chtěli jsme si odvézt z druhého zápasu celé tři body, ale klíč k nim byl vyhrát koncovku, která ten den nebyla naší nejsilnější stránkou. Hnáni hřmotným hlasem Čábovýho táty, Jíři a lavičky se nám ale nakonec podařilo nahecovat se do závěrečných výměn a slavit 3 zasloužené body. Děkujeme všem, co náš přišli podpořit, na venkovní utkání vás nebylo málo.

Zveme Vás na naše příští utkání v Lanškrouně na Střelnici v sobotu 27.1. proti Pardubicím.

 

TJ Sokol Rybník

3:0

VO TJ Lanškroun A

(23, 21, 20)

TJ Sokol Rybník

1:3

VO TJ Lanškroun A

(-18, -19, 20, -23)

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny