pivoSlužbu tento týden má Petr Škaroupka a Irča Freudlová pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2736
mod_vvisit_counterVčera2650
mod_vvisit_counterTento týden19982
mod_vvisit_counterMinulý týden23817
mod_vvisit_counterTento měsíc51549
mod_vvisit_counterMinulý měsíc98233
mod_vvisit_counterVše3043248
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Rok party Šikulek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

Školní rok 2017-2018 skončil a my bychom rády zhodnotily právě uplynulou sezonu družstva Šikulek.

Letos jsme hrály dvě soutěže: Krajský přebor přípravek a KP mladších žákyň Pardubického kraje. Trojkový volejbal jsme hrály letos již naposledy, proto jsme očekávaly, že se v závěrečných kolech popereme o medaile, což se nakonec také vyplnilo. Bohužel se toho zúčastnilo pouze jediné družstvo, další dvě již bojovala o umístění pod medailovými pozicemi. Celkově tedy družstvo Lanškroun B získalo 2. místo, Lanškroun A se umístil na 6. místě a Lanškroun C na 11. místě z celkového počtu 37 družstev.

Souběžně se také všechny Šikulky zapojily do KP mladších žákyň, tedy již do šestkového volejbalu. V této soutěži jsme letos získávaly zkušenosti, zvykaly si na nahrávku z kůlu, na nutnost rozebrat si míče v poli a dobře rozehrát, abychom mohly zaútočit. My trenéři jsme se z děvčat snažily dostat více bojovnosti a nasazení. Chyb se objevovalo ještě hodně, takže máme na soustředění i v další sezoně stále na čem pracovat. Celkové 8. místo odpovídá našim možnostem.

I letos jsme se zúčastnily také řady turnajů. Jako každoročně to byla nejdříve série minivolejbalových turnajů Volejbal v barvách, kde jsme v modré kategorii bojovaly o medailová umístění. V květnu tradiční turnaj v Lupenici a také Pohár mladších žákyň, který jsme dohrávaly ještě v červnu. První místo nám zde těsně uniklo a tak jsme obsadily celkové 2. místo. A na závěr ještě turnaj v Žichlínku, kam jsme odjížděly v pouhých 6 hráčkách.

Volejbalovou sezonu jsme ukončily závěrečným tréninkem „v písku“ na Knoflíku, beachvolejbal byl pro všechny určitě příjemným zpestřením po náročné sezoně.

 

Na závěr chceme poděkovat všem rodičům, kteří s námi odjezdili všechny zápasy a turnaje. Bez Vás by to nešlo!!! Pěkné prázdniny!

                                                                                  Gabča, Irča a Libor

 

Šikulky: Barča Hájková, Terka Kotasová, Eliška Křenková, Eliška Kučínská, Kiki Langerová, Áďa Mičková, Terka Pallová, Kája Píšová, Terka Polášková, Verča Reslerová, Vendy Vacková, Anďa Vanclová

 

Fotečky: https://vklanskroun.rajce.idnes.cz/Rok_party_Sikulek/#

https://vklanskroun.rajce.idnes.cz

mladsi-zakyne-20180520-pohar-ceskatrebova

 

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Mladší žákyně

mladsi-zakyne-soupiska

Tabulka výsledků
Výsledky kol
Tabulka
Rozpis
Rozpis podrobný