pivoSlužbu tento týden má Petr Škaroupka a Irča Freudlová pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2914
mod_vvisit_counterVčera2650
mod_vvisit_counterTento týden20160
mod_vvisit_counterMinulý týden23817
mod_vvisit_counterTento měsíc51727
mod_vvisit_counterMinulý měsíc98233
mod_vvisit_counterVše3043426
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Vítězný start starších žákyň do sezóny KP - 8 bodů, sety 8:0, skóre 200:64

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 4.80)

V neděli jsme odjeli do Svitav na první kvalifikační kolo Krajského přeboru. Odjížděli jsme až v 10 hod a čekal nás maraton zápasů a návrat domů až před 18 hod. Takže jak to dopadlo?

Jako první nás čekala Choceň, s kterou tak často nehrajeme a vyhrála své první utkání. Lehce nervózní vstup do utkání a naše holky prohrávaly 2:3. Bylo to však v tomto setu naposled a šnůrou kvalitních servisů jsme soupeřkám odskočili a set lehce vyhráli. Podobný scénář se odehrával i v setu druhém. Nakonec to byl pohodový vstup do turnaje a čekaly nás děvčata ze Žichlínka. I v tomto zápase se nám dařilo a soupeřkám naskakovaly body spíše po našich chybách. Zahrály si všechny naše hráčky a druhé vítězství bylo na světě. Třetí na řadě byla zatím neporažená Litomyšl. Tedy pouze do zápasu s námi. Naše hráčky byly rozjeté a do hry zapojily všechny signály z tréninku, skákaný servis a bylo vidět, že je volejbal prostě baví. Po dvouzápasové pauze jsme odehráli poslední vítězný zápas proti Pardubicím a odjížděli s plným počtem bodů a pocitem, že příští kolo odehrajeme v elitní první skupině. To se přes noc lehce změnilo, protože nejmenované družstvo, které ve vedlejší skupině zřejmě na prvním místě neskončilo, nesouhlasilo po odehrání všech zápasů s rozlosováním turnaje. Pravidla se tedy pro příští kolo mění a náš bodový zisk je minulostí. Škoda. 8 bodů, sety 8:0, skóre 200:64. Nejlepší na turnaji!!

Pochvala pro holky, hrály opravdu skvěle, makaly a hlavně se povzbuzovaly a usmívaly se. Uvidíme příště….

Sestava: Áďa Martincová, Simča Habigerová, Mája Klabanová, Sabča Šilarová, Maky Pavlasová, Lucka Horáková, Verča Tylšarová, Valča Švecová

Lanškroun – Choceň 2:0 (7,7)

Lanškroun – Žichlínek 2:0 (8,16)

Lanškroun – Litomyšl 2:0 (9,6)

Lanškroun – Pardubice B 2:0 (5,6)

starsi-zakyne-20180923-KP-svitavy

starsi-zakyne-20180923-KP-svitav1 starsi-zakyne-20180923-KP-svitav2

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Starší žákyně

starsi-zakyne-soupiska-mala-2018-2019

Tabulka výsledků
Výsledky kol
Tabulka
Rozpis
Rozpis podrobný