Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes955
mod_vvisit_counterVčera1827
mod_vvisit_counterTento týden7142
mod_vvisit_counterMinulý týden18998
mod_vvisit_counterTento měsíc49887
mod_vvisit_counterMinulý měsíc73400
mod_vvisit_counterVše2863964
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

První domácí zápas žen a promarněné body

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 6, průměr je 4.50)

Volejbalová klub TJ Lanškroun, z.s.    x   TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.

 3. kolo - 2:3 (23,21,-19,-17,-14)

 4. kolo - 2:3 (19,-13,9,-12,-7)

 

   V neděli 21.10. jsme nastoupily k našemu letošnímu prvnímu domácímu zápasu. Po výkonu v Dolním Újezdu, kde jsme sice prohrály, ale nic jsme soupeřkám nenechaly lacino, jsme byly na zápas natěšené a chtěli jsme si konečně připsat první tabulkové body. to se sice povedlo, ale....

  K prvnímu utkání jsme vzhledem k výše zmíněným okolnostem nastoupily celkem sebevědomě a čekaly jsme hladký průběh utkání a jasné vítězství. Z počátku se zápas odvíjel přesně dle našich představ a tak netrvalo dlouho a vedly jsme 2:0 na sety. Jaké bylo ovšem naše překvapení, když ve třetím setu došlo k nečekané,u zvratu a našim soupeřkám se začalo dařit, a to především v poli. Bylo pro nás stále těžší najít volné místo kam by bylo možné balón umístit a bodovat a tak nakonec třetí set prohráváme. Prohra třetího setu "jasně" vyhraného utkání při vedení 2:0, kdy jsme očekávaly, že se soupeřky již nezvednou nás bohužel psychicky naprosto položila a i přes veškerou vynaloženou snahu nakonec celé utkání prohráváme 2:3. Velká škoda, ale alespoň se nám podařilo ukořistit jeden bod. nezoufáme a věříme, že druhý zápas zakončíme vítězně na naší straně. 

 

  A opět druhé utkání začínáme s poměrně přesvědčivým výkonem a první set vyhráváme, věříme v čistou hru 3:0. ve druhém setu se opět ukazuje, že naše soupeřky se rozhodně nehodlají vzdát. Stav 1:1. Prohra druhého setu nás naštěstí nepoloží a my vyhráváme třetí set s naprosto přesvědčivým výkonem, soupeřkám povolíme jen 9 bodů a doufáme, že další sety budou také v naší režii. v té chvíli bohužel netušíme jak moc se mýlíme. Další průběh zápasu se nese ve stejném duchu jako první utkání. Naše soupeřky mají téměř všechno v poli a daří se jim dobře reagovat na naši hru, volné místo na hřišti se neustále zmenšuje, zahánějí nás do kouta a opět nás donutí kazit jeden úder za druhým :(. Zbylé dva sety prohráváme a končíme opět se ziskem pouhého jednoho bodu. 

 

  Než se rozejdeme ze šatny domů, jsme ale pozitivně naladěné a rády za dva vybojované body. Doufáme, že se nám podaří předchozí nezdary zlomit právě v příštím utkání a konečně si tak připsat řádný bodový zisk. 

 

Sestava: Adéla Horáčková, Pavla Totušková, Linda Leová, Kristýna Míková, Markéta Jelínková, Radka Skácelová, Eliška Jelínková, Nikola Šebrlová, Sabina Roubalová.

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny