Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1438
mod_vvisit_counterVčera2988
mod_vvisit_counterTento týden1438
mod_vvisit_counterMinulý týden18956
mod_vvisit_counterTento měsíc40050
mod_vvisit_counterMinulý měsíc98801
mod_vvisit_counterVše3429952
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

První výhra mužů v II.lize

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

Netradičně v neděli 28.10. nás čekal v odpoledních hodinách zápas proti kadetské reprezentaci v Mikulově. Při pohledu na soupisku (ročník 2003 a mladší) by se mohlo na první pohled zdát, že nás bude čekat lehký zápas, ale přeci jenom to je výběr toho nejlepšího co tento věkový ročník nabízí. To také bylo vidět při vstupu do tělocvičny, kolohnát vedle kolohnáta. Motivace vyhrát byla jak u soupeře, tak i u nás znát již při samotné rozcvičce, možná více než obvykle, přeci jenom se nepoštěstí každý den hrát proti nároďáku.

Po ztrátě několika playerů z našich řad jsme byli nuceni na rychlo „povolat“ nějakého smečáka, kterým je Štepán Žaba z nedaleké Chocně (Žabáčku, stále dlužíš zápisné!!). Další premiérou byl nástup Jirky Roubala ml. na liberu, který se této nelehké role zhostil velmi dobře. Teď už ale k předvedené hře. Sestava Stanley (N), Čába (U), Stašák a Štepán (S), Lukeš, Rybář (B) a již zmíněný Jiřík (L). Začátek zápasu byl klasicky nervózní z obou stran. Postupné sžívání s novým prostředím a především jiným typem míče nám dodávalo herní pohodu, která byla proti tak mladému týmu zajisté potřeba. Soupeř předváděl velmi rychlou hru, kterou se nám překvapivě podařilo častokrát zablokovat, ale především čapnout v poli, kde tato činnost nás doposud velmi trápila. První i druhý set vyhráváme snadněji, než jsme si vůbec představovali (-16,-15). Naopak třetí set po zranění Stašáka, kterého z nedostatku smečařů musel nahradit blokař Jindra Chudý, nám repre vrátila stejnou bodovou měrou, kde na konci tohoto setu svítil stav 16:25 pro soupeře. Na průšvih bylo zaděláno. Naštěstí se improvizovaná sestava zdravě vyhecovala a po 3 krásných blokách Štepána, se podařilo bodově odskočit. Pěkně předvedené hře možná trošku škodí fakt, že někteří protihráči disponují možná až příliš vysokým sebevědomím a to se odráželo jak v herním projevu, tak především v duchu fair-play, kde po každém sporném míči se naši hráči sami od sebe přiznali, škoda, že jsme toto neviděli v pár případech i u soupeře. Ve vyrovnané části za stavu 10:10 bylo evidentní, že blokař soupeře jasně tečoval (věřím, že Tě prst bude bolet ještě tak týden) následovalo úplně klidné lživé prohlášení, že teč nebyla ani náhodou (pro příště – až se následně budeš chlubit spoluhráčům, že míč si opravdu tečoval, dělej to míň hlasitě a nápadně). Naštěstí nás tento míč natolik nakopl, že jsme nejmenovaného „nepřiznavače“ po dobré sérii na podání a především bloků dostali za pár míčů ven ze hřiště. Myslím si, že v této fázi setu každý předváděl maximum ze svého volejbalového umění a po pár skvěle čapnutých míčech od Čábi a Rybáře, ano opravdu to byl Rybář, porážíme repre kadetů 3:1 (15,16,-16,16) a odjíždíme s pocitem dobře odvedené práce domů. Je také potřeba vyzdvihnout střídající hráče, především Joziče, který výtečně poslední set zastoupil Čábu, který musel místo Stašáka na smeč. První 3 body vezeme domů, kde v sobotu 3.11. přivítáme nedaleké sousedy z České Třebové. Můžeme slíbit, že to bude pěkný boj, tak doražte!

Sestava: Stanley, Čába, Jozič, Lukeš, Rybář, Ivoš, Jindra, Stašák, Štepán, Jirka a Petr.
Trenéři: Standa Musil st. a Jirka Roubal st.

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Muži A

muzi-a-soupiska

Výsledky Muži A

2018 - 2019