Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1022
mod_vvisit_counterVčera1827
mod_vvisit_counterTento týden7209
mod_vvisit_counterMinulý týden18998
mod_vvisit_counterTento měsíc49954
mod_vvisit_counterMinulý měsíc73400
mod_vvisit_counterVše2864031
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Další body pro kadety

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

V neděli 28.10. byl sice státní svátek, ale my ho měli opět vyplněn volejbalem. Tentokrát jsem hráli v domácím prostředí v hale Na Střelnici proti Hronovu. Ten byl pro nás velkou neznámou – ještě nikdy jsme se vzájemně nepotkali. Nejdříve na sebe koukali trenéři /Jirka R. s hronovským/, kteří zjistili, že spolu byli v Dukle na vojně a tak již od začátku byla atmosféra velmi přátelská.

Kluci si asi řekli, že si spraví chuť ze soboty a šli do každého balónu opravdu naplno. To nás moc potěšilo, že se nepřizpůsobili hře soupeře a tak jsme viděli hezký volejbal a to co naši kluci umí.

 

Do týmu se nám vrátila /snad ne jen na tento zápas/ posila „Dolin“ a myslím, že by nikdo nepoznal, že ten kluk šikovná rok nehrál smile S jeho příchodem se také o hodně víc zaplnilo hlediště – podezírám Martinu /maminku/, že cestou na halu s sebou přivedla snad všechny lidi co potkala. Moc Vám všem děkujeme za úžasné fandění. Tentokrát také přišli kluky povzbudit skoro všichni rodiče a také někteří prarodiče, takže klukům se muselo v takové atmosféře hrát perfektně.

 

Kluci hráli hned od začátku naplno a tak se na palubovce mohli vystřídat úplně všichni hráči včetně našich nejmladších – Fildy a Dana /r.2005/. V týmu nám tentokrát chyběl Jirka Roubal /ml./, který jel hrát s lanškrounskými chlapy II.ligu do Mikulova / také oni si přivezli vítězství - gratulujeme/.

 

Já jsem z nedělního výkonu kluků tak nadšená, že bych nejraději všechny vyjmenovala jednotlivě a napsala jak to kdo solil na síti, jak úžasně blokoval, kolik nasázel bodů přímo z podání..., ale to by pak nebyl článek ale román. Takže jen napíšu, že všichni naši kluci byli prostě vynikající wink.

 

La : Hronov 3:0 (16, 9, 12)

 

La : Hronov 3:0 (17, 14, 13)

 

Hráči : Jirka Jehlička /N/, Táda Šebrle /S/, Béďa Smolák /B/, Lukáš Doleček /S/, Lukáš Majer /B/,

Vojta Srp /B/, Maty Langer /L/, Filip Joza /U/, Dan Waclaw /U/

 

Trenéři : Martin Langer a Jirka Roubal

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Kadeti

kadeti-soupiska