pivoSlužbu tento týden má Ivoš Polášek a Staník Musil ml. pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1427
mod_vvisit_counterVčera3580
mod_vvisit_counterTento týden19338
mod_vvisit_counterMinulý týden21318
mod_vvisit_counterTento měsíc77139
mod_vvisit_counterMinulý měsíc79389
mod_vvisit_counterVše2970605
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Český pohár kadetů

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 1, průměr je 5.00)

V neděli 2.12. jsme se museli – ledovka/neledovka – vydat až do Nymburku k zápasům ČP kadetů.

Po našem debaklu v H.Králové tentokrát do druhé skupiny :( . Nevím jak kluci a trenér, ale já rozhodně odjížděla s přesvědčením, že to budeme my kdo postoupí zpět do skupiny A. Cesta tam byla dobrá, silnice upravené a tak jsme za 2 hodiny byli na místě.

 

Zatím co se kluci převlékali a trenér v šatně rozdával poslední rady, tak jsem šla omrknout soupeře a vypadalo to, že nám nikdo nebude stát v cestě, ale znáte to...

 

Trenér přichází už do haly pěkně nabroušen neb jeden z hráčů /Fíla J./ sice přijel, ale bez bot... Jediný volný sálovky jsou trenérovy, ale ten má nohu č.8 a Fíla č.10 :). Sice se /zřejmě ze strachu/ do nich nasoukal, ale hrát nechtěl /asi to dost tlačilo/.Takže tu na úvod máme hned oslabení a tím pádem je Vojta Teichmann „hozen“ hned do jámy lvové. Měl začínat pozvolna – zvykat si na kluky, trenéra a hru – jel s námi úplně poprvé - ale nic se nedá dělat. Musíme tedy říct, že to nakonec zvládl výborně.

 

První zápas nastupujeme proti Č.Krumlovu. Musíme hodně zabrat, abychom hned na úvod neschytali prohru. V druhém setu dokonce už prohráváme 12:20, ale naštěstí otáčíme. Takže nervy to byly hned od začátku a byly až do konce...

 

La : Č.Krumlov 2:0 (22,24)

 

Druhý zápas jdeme na Nymburk a hned na začátku je tu studená sprcha – prohráváme set. Trenér řve, že se na to nedá dívat, opět nikdo nebojuje. Tady musím pochválit Jiříka Jehličku, který se vždy snaží bojovat a povzbudit tým ze všech nejvíc. Takže trenérova volba jmenovat Jiříka /nejmladšího z týmu/ kapitánem byla volbou správnou. Druhý set se naštěstí kluci vzpamatují a vyhráváme my. Jenže je tu tiebreak a to proti domácím – samozřejmě, že hádka rozhodčí x trenér proběhne – ale vyhráváme my.

 

La : Nymburk 2:1 (-18,14,11)

 

Třetí zápas máme Havlíčkův Brod. A opět je to jako na houpačce. První set vyhráváme docela s přehledem, ale druhý jen o 4 body.

 

La : H.Brod 2:0 (14,21)

 

Předposlední zápas a nejsilnější soupeř Č.Třebová, která chce také postoupit zpět do první skupiny. Nejdříve se nedaří nám a prohráváme s 13-kou, pak se karty otočí a s 13-kou prohrává Třebová. V tiebreaku se obě družstva rvou o každý míč a štěstí se přiklání na naší stranu. Vyhráváme o 2 body.

 

La : Č.Třebová 2:1 (-13,13,14)

 

A je tu poslední pátý zápas proti Ústí nad Labem. A proč by nás kluci aspoň chvíli nechávali v klidu,

že ? Je potřeba trenéra, asistentku i rodiče držet pořád ve střehu. Takže i Jehličkovi jsou stále jak na jehlách :). První set v pohodě vyhráváme s 12-kou a druhý tak tak s 21-kou.

 

La : Ústí nad Labem 2:0 (12,21)

 

Takže jsme nakonec vítězové skupiny B a postupujeme nahoru do skupiny A /snad né jenom na měsíc/. S námi dle předpokladů postupuje také Č.Třebová.

 

Domů jsme tedy přivezli 5 vítězství, ale byli jsme úplně vyřízeni z cesty. Volali rodiče, babička, Sabinka, že je Lanškroun pokryt ledem, v rádiu také pořád varovali před náledím. Takže zpět jsme jeli přes 3 hodiny, ale byli jsme rádi, že jsme všechny naše nadějné volejbalisty přivezli v pořádku.

 

Velice chceme poděkovat Jirkovi a Petře Jehličkovým, kteří s námi odjezdili celý ½ rok Českého poháru – vůbec nevíme jak bychom to bez vás dělali – jste skvělí !!!

 

Hráči : Jiřík Jehlička, Jirka Roubal, Táda Šebrle, Béďa Smolák, Lukáš Majer, Maty Langer, Vojta Tiechmann, Vojta Srp a hráč/nehráč s velkou nohou a malými botami Filip Joza :)

 

Trenér : Jirka Roubal

 

Poslední dva zápasy kluků v letošním roce se hrají tuto sobotu 8.12. na hale od 10.00 hod. Naši kadeti budou hrát proti juniorům z Hronova. Asi prohrajeme, ale zafandit nám přijít můžete :).

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Kadeti

kadeti-soupiska