Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1786
mod_vvisit_counterVčera3465
mod_vvisit_counterTento týden19186
mod_vvisit_counterMinulý týden22344
mod_vvisit_counterTento měsíc69716
mod_vvisit_counterMinulý měsíc97340
mod_vvisit_counterVše3857728
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

EXTRALIGA KADETEK Lanškroun x Prostějov

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

Dne 9.12. jsme opět opustily naší domácí půdu Lanškrouna a vyrazily jsme si do nedalekého Prostějova. Cesta proběhla hladce a už v autě jsme měly dobrou náladu, která se projevila i na hřišti.Do prvního zápasu jsme šly, jako vždy, s chutí vyhrát a s úsměvy na tvářích. Hecovaly jsme se již při rozehrávání a při rozsmečování, a proto nebyl problém se hecovat i při zápase. Celý první zápas byl v naší režii a nenechaly jsme se ničím rozhodit. Jednoduše řečeno, hrály jsme si naši hru. I když protihráčky kladly celou tu dobu odpor, nenechaly jsme se vyvést z míry a z prvního zápasu jsme si vyhrály tři důležité bodíky do tabulky bez ztráty setu 3:0 (19,16,18).

 

Po hodinové pauze jsme se vrhly na druhý zápas. Do kterého jsme šly se stejným zápalem jako do předchozího zápasu. Celý druhý zápas byl opět pod naší kontrolou. Dařilo se nám, na co jsme sáhly - příjem, přihrávka i útok. I přes nějaké rozptýlení v posledních chvílích jsme to zvládly a dotáhly do vítězství i druhý zápas a to opět bez ztráty setu 3:0 (19,19,18).

 

Celkově můžeme tento den shrnout velice kladně. Hrály jsme naši hru a předvedly, co umíme. Domů jsme si odvezly důležitých 6 bodů, které nás opět posunuly na první místo tabulky! 

 

Děkujeme trenérům i fanouškům, kteří nás jezdí podporovat!  

 

Sestava: Nikča Kulhánková, Míša Janků, Anet Chládková, Adél Martincová, Alča Vacková, Monča Žerníčková, Nelča Vinterová, Verča Tylšarová a Verča Koubová

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Kadetky

kadetky-soupiska-mala-2018-2019

Výsledky Kadetky

2018 - 2019 

2017 - 2018 

2016 - 2017