pivoSlužbu tento týden má Uri a Iva Šrůtková pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1391
mod_vvisit_counterVčera3465
mod_vvisit_counterTento týden22214
mod_vvisit_counterMinulý týden21477
mod_vvisit_counterTento měsíc57891
mod_vvisit_counterMinulý měsíc90970
mod_vvisit_counterVše3240778
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Ženy odstartovaly druhou polovinu sezóny

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

 VO TJ Lanškroun  x  TJ Sokol Dolní Újezd 

19. kolo = 3:1 (15, 16, -20, 20)

20. kolo = 0:3 (-13, -23, -16)

 V neděli 13. ledna jsme zahájily druhou polovinu sezóny a to hned domacím zápasem. Na domácí půdě jsme přivítaly hráčky z Dolního Újezdu, které dlouhodobě okupují první místo tabulky a letos prozatím neztratily ani jediný zápas. 

   Již od začátku jsme neočekávaly žádné bodové zisky vzhledem k tomu, že jsme věděly jak je na tom náš soupeř a jak jsme na tom my :(. Do zápasu jsme nastoupily s tím, že si dobře zahrajeme a "seznámíme" se z balónem po Vánocích. 

 

   Nástup do prvního zápasu byl tedy velmi uvolněný a nálada na hřišti panovala dobrá, což je někdy polovina úspěchu. Hned od prvního setu jsme soupeřky značně tlačily a nedovolovaly jsme jim velké kladení odporu. Soupeřkám povolujeme jen 15 bodů a jdeme do druhého setu. Hra je téměř totožná a soupeřky si tentokrát dávají 16 bodů. Ve třetím setu naopak zaváháme my a prohráváme. Do posledního setu vstupujeme s nadšením a odhodláním odnést si ze zápasu tři body, když jsme jim tak blízko. To se nakonec daří a my vyhráváme 3:1 a do šatny jdeme s plným bodovým ziskem :).

 

   Do druhého zápasu nastupujeme jako vždy o něco vlažněji. Bohužel je na hře hodně znát, že nám docházejí síly a tak trochu bojujeme spíš samy se sebou než se soupeřkami. Po prvním setu se rozehrajeme a druhý set je o mnoho lepší, bohužel ho prohráváme nejtěsnějším rozdílem 23:25. Výsledek celého druhého zápasu je bohužel 0:3, ale i tak odcházíme z haly spokojené. Připsaly jsme si totiž cenné tři body se kterými popravdě nikdo nepočítal a naším soupeřkám jsme uštědřily vůbec první porážku této sezóny :). 

 

Sestava: Jana Drozdová (B), Pavla Totušková (B), Veronika Svatoňová (L, U), Nikola Šebrlová (L,U), Eliška Jelínková (U), Radka Skácelová (U), Petra Pavlasová (S), Markéta Jelínková (S), Kristýna Míková (S), Adéla Horáčková (S), Linda Leová (S), Iva Podhorná (S), Sabina Roubalová (N).

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny