Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

III. turnaj HVĚZDIČEK

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 8, průměr je 4.63)

Za krásného jarního počasí jsme se 16.2. vydaly do České Třebové na turnaj. V autě vládla dobrá nálada, kterou jsme si odnesly na hřiště do prvního zápasu.

S Českou Třebovou B už jsme hrály, takže jsme věděly do čeho jdeme. Vyhrály jsme s Českou Třebovou 2:0 a po přestávce nás čekal Žichlínek. Bohužel Žichlínek se nám stále nedaří porazit a proto prohráváme 0:2. Čekala nás předposlední hra s novým soupeřem, Hradcem Králové. První set jsme vyhrály a s radostí se pustily do druhého. To z nás radost opadla, když jsme začaly hrát ,,naši hru" a soupeři nad kterými jsme měly vyhrát, nás v druhém setu porazily. Skóre 1:1.

Do posledního zápasu jsme se kously, protože když bychom ho vyhrály byly bychom druhý. S Českou Třebovou A jsme se už také potkaly. První set se vydařil, i se zbytečnými chybami, ale naopak i s krásně zachráněnými či uhranými balóny. Druhý set už ale tak růžovoučký nebyl. Přestože skóre bylo 15:24 pro ČT, tak si náš tým přeci řekl že BUDE druhý. A tak jsme po střídání a tajmu hrály co to šlo, aby ten poslední balón nezískaly. Nakonec  jsme vyhrály 26:24 Pro nás to bylo neuvěřitelné a konečně u nás byla vidět bojovnost a pořádný volejbal bez chyb. Myslím že si dokážete představit naši radost. Ke konci nám přišel zafandit i Žichlínek. Tímhle jsme si vybojovaly krásné stříbrné místo a s úsměvem na tvářích jsme se vracely domů...