pivoSlužbu tento týden má Feli a Radek Janisch pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes421
mod_vvisit_counterVčera2286
mod_vvisit_counterTento týden12900
mod_vvisit_counterMinulý týden19324
mod_vvisit_counterTento měsíc12900
mod_vvisit_counterMinulý měsíc103324
mod_vvisit_counterVše4198515
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Šikulky na turnaji Starších žákyň

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 8, průměr je 4.88)

V neděli 10.3. jsme v brzkých ranních hodinách vyrazily, jak už tradičně od Penny, na turnaj starších žákyň. Po cestě se spalo, dívalo na filmy, povídalo, prostě panovala dobrá nálada.

Dorazily jsme do Rtyně v Podkrkonoší, kde nás překvapila velká a hezká tělocvična Orlovna, do které se vcházelo rovnou ze šatny. No ze šatny jsme moc nadšené nebyly. Byla hezká, to jo, ALE nefungovaly světla:-( . Tak jsme jako světlušky svítily telefony. Alespoň jsme byly sami, protože nikdo nechtěl být potmě (nakonec se tedy rozsvítily, ale moc se jim nechtělo).

Dost už bylo o tělocvičně a šatně, teď ke hře. Hned na začátku proti nám nastoupily starší žákyně ze Rtyně. S pořádnou rozcvičkou jsme si přišly pro výhru 2:0. Trochu nás překvapil náskok 7:0 pro nás, ale to nám vůbec nevadilo;-). A jak už jsem říkala, vyhráváme tento zápas.

Hned po prvním zápase jsme nastoupily proti starším žákyním z Hradce Králové. Měly dobrý útok, ale dalo se s nimi hrát. Nás to nezastavilo a i nad nimi vyhráváme 2:1.

Bez času na svačinu a s hladovými bříšky jdeme odehrát třetí zápas a to už na hlad nemáme ani pomyšlení. Tentokrát hrajeme proti mladším žákyním z Náchoda. Hrály jsme uvolněnější hru a ony běhaly po hřišti jako mravenečci :-D. My se oproti nim nehýbaly tolik co oni, ale hra nebyla špatná. S jedním vyhraným setem prohráváme 1:2.

Po tomhle zápase máme zaslouženou pauzu a můžeme vytáhnout řízky. Po svačině/obědě bojujeme o 1.- 4. místo. Proti nám nastoupily o hlavu větší holky ze Zbečníku. Musím říct, že jsme se jich trochu lekly. No a jak jsme pak v průběhu zjistily, měly i dobrý útok a některé i podání. I přes naši snahu se nám je porazit nepodařilo, prohrály jsme 0:2.

A nakonec nás čekal poslední zápas o 3.- 4. místo s druhým Hradcem Králové. Chudák paní rozhodčí říkala, že se s námi napíská, protože hrajeme pořád tři sety, ale byla moc hodná. Zpět ke hře. Pan trenér nám trochu pomíchal postavení a my v tom ze začátku měly trochu zmatek, ale vylepšilo se to. Holky z HK byly o trochu silnější a my dělaly zbytečné chyby, proto soupeřky vyhrály 2:1.

Získáváme bramborové místo, ale ostudu jsme Lanškrounu určitě neudělaly. Moc jsme si turnaj užily. A na závěr bychom Vás chtěly pozvat příští týden na Zemedělku v LA, kde hrajeme KP ml. žákyň, tak nás přijďte podpořit.8-)

Sestava:

Terka, Terka, Terka, Vendy, Kiki, Áďa, Barča, Eliška a Eliška

fotečky: https://vklanskroun.rajce.idnes.cz/Rtyne/

mladsi-zakyne-2019-03-9-turnaj Rkyne

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Mladší žákyně

mladsi-zakyne-soupiska

Tabulka výsledků
Výsledky kol
Tabulka
Rozpis
Rozpis podrobný