pivoSlužbu tento týden má Ricci, Jenny, Dáša pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes546
mod_vvisit_counterVčera2972
mod_vvisit_counterTento týden11063
mod_vvisit_counterMinulý týden22682
mod_vvisit_counterTento měsíc46687
mod_vvisit_counterMinulý měsíc68125
mod_vvisit_counterVše4300427
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Poslední boje starších žákyň v Českém poháru

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

Poslední březnové dny jsme se již v pátek vydaly k poslednímu finálovému kolu Českého poháru starších žákyň. Jen pro připomenutí systém soutěže. Bylo přihlášeno celkem 64 družstev z celé České republiky, které se po kvalifikačním kole rozdělily dle výkonnosti na 24 týmů finálové části a 42 týmů do skupin útěchy. Finálová část dále byla rozdělena do tří osmiček, kde vždy první dva týmy postupovaly do osmičky vyšší a poslední dva týmy sestoupily o osmičku níže. Celkem proběhlo 6 kol a po každém byly přiděleny body dle aktuálního umístění.

A jak dopadl náš lanškrounský tým? Po celou dobu turnaje jsme se pohybovaly na různých místech ve finálové druhé osmičce, tedy někde na pomezí 8.-16. místa. Jedno kolo nám chyběl jediný vítězný set k postupu mezi top 8 týmů v ČR, kde si určitě všechny holky toužily zahrát, ale nestalo se tak.   

Poslední kolo jsme odehrály v Hradci Králové, který pořádal všechny tři finálové osmičky, tak bylo k zhlédnutí mnoho zajímavých, velmi kvalitních zápasů těch nejlepších týmů.

Zápasy v Hradci Králové pro nás nebyly bohužel moc úspěšné, jak bychom si my trenéři, ale určitě i hráčky představovaly. Jeden vyhraný zápas a dva uhrané sety ve dvou tiebreacích znamenaly zisk pouhých 4 bodů. Prostě se nedařilo. Spousta našich nevynucených chyb, příliš zkažených servisů a v čele všeho příjem, který nás naprosto zradil a my vlastně nepředvedly nic z toho, co umíme na síti.

Takže výsledky byly takové - výhra s Příbramí   2:1, prohra v tiebreaku s Olympem Praha a Studiem Sport Praha 1:2, prohra s Frýdkem Místkem, Karlovými Vary, Orionem Praha a Hradcem Králové 0:2.

Ale aby nebylo mnoho kritiky, kola minulá byla, dá se shrnout, velmi úspěšná. Námi byly sehrány velmi kvalitní zápasy. Utkaly jsme se kolikrát i s týmy, které skončily na předních místech a určitě holkám náleží za celou soutěž pochvala. Samozřejmě vždy se nedaří, stále je co zlepšovat a holky uhrály maximum možného.

A tedy naše celkové umístění? Je to 13. místo ze 64 týmů a určitě nebylo místem smolným. Myslíme, že je to velmi dobrý výsledek, kde jsme za sebou nechaly i soupeřky zvučných jmen.

V celkovém pořadí Českého poháru starších žákyň obsadila první místo děvčata ze Slavie Uherské Hradiště, stříbro si odvezl BVC Chodov a bronz Dukla Liberec.

Sestava: Lucka Horáková, Simča Habigerová, Míša Jarošová, Áďa Martincová,Verča Tylšarová, Maky Pavlasová, Terka Tulisová, Bára Kačerovská, Sabča Šilarová a Mája Klabanová. 

starsi-zakyne-20190330-pohar

 

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Starší žákyně

starsi-zakyne-soupiska-mala-2018-2019

Tabulka výsledků
Výsledky kol
Tabulka
Rozpis
Rozpis podrobný