pivoSlužbu tento týden má Petr Bílanský a Martina Dolečková pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1291
mod_vvisit_counterVčera3375
mod_vvisit_counterTento týden4666
mod_vvisit_counterMinulý týden19324
mod_vvisit_counterTento měsíc4666
mod_vvisit_counterMinulý měsíc103324
mod_vvisit_counterVše4190281
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Předkolo MČR mladších žákyň - Šikulek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

V sobotu 6.4. jsme jeli do Nového Jičína na předkolo MČR. Cesta byla dlouhá, tak jsme měly čas ještě dospinkat ranní vstávání. Hned jak jsme dojely na místo, šly jsme se převléknout a rozpinkat. První zápas nás čekal s Odry. Vůbec jsme nevěděly do čeho jdeme, protože jsme tyto hráčky viděly poprvé, ale nás to nezastrašilo. Šly jsme si prostě pro výhru. Hrálo se nám dobře, i když některé balóny byly zbytečně vyhozené. I tak se nám podařilo první zápas vyhrát.


Po delší pauze jsme hrály s Českou Třebovou. Pro nás to byl známý soupeř, se kterým jsme se setkaly i na KP ml. žákyň. V přeboru jsme nad těmito hráčkami vyhrávaly a dnes tomu nebylo jinak.
Na třetí utkání se proti nám postavily hráčky o hlavu větší. Při hře jsme zjistily, že mají dobrý útok, ale ne úplně nejlepší příjem. Bohužel my na tom nebyly kdovíjak skvěle a tento zápas jsme prohrály.
A čekal nás poslední sobotní zápas s Olomoucí, který zatím vyhrál nad soupeři, se kterými jsme měly hrát druhý den. My jsme si řekly, že budeme lepší. Docela nám v tomto zápase odešlo podání a někdy i útok, ale ten nebyl tak špatný. Až v tie-breaku se rozhodlo, které družstvo je lepší a byly jsme to MY. 
Pro dnešek to bylo všechno a my si daly zaslouženou večeři, po které čekalo překvapení v podobě zmrzlinového poháru. 
Poté jsme se přesunuly do penzionu, kde jsme se vyspaly do růžova a do druhého dne zápasů.
V neděli jsme dorazily do tělocvičny s předstihem (i pan rozhodčí se nás ptal, co tady děláme tak brzy :D). První zápas jsme hrály s Kopřivnicí a byla to plácaná. Měly jsme špatné příjmy a všechno to bylo takové začátečnické. Přece jenom jsme tento zápas vyhrály. A čekaly nás už jenom dva.
Druhý (nebo šestý) zápas byl se Zlínem. Ze začátku jsme si říkaly, že to asi bude těžké, protože při rozcvičování měly docela dobré smeče, ale naopak jsme si řekly "porazily jsme Olomouc, který porazil je". Nakonec jsme se bály zbytečně. První set jsme hravě zvládly, druhý byl sice trošku oříšek, ale my byly lepší.
Na konec nás čekal domácí tým z Nového Jičína a to teprve bylo. Docela nám pokulhával příjem a bez toho se nedá hrát. My jsme se kously, a že to prostě vyhrajeme. Po hřišti jsme utíkaly. A třetí set rozhodl, že jsme lepší. A tím pádem to pro nás znamenalo, že jsme se dostaly na kvalifikaci do MČR. Byl to pro nás obrovský úspěch a takhle moc jsme se snad neradovaly. Cestou zpátky všichni spaly po velké únavě. Tento víkend nás čeká kvalifikační kolo v Bílovci, tak nám držte palce!!!

Fotečky:

https://vklanskroun.rajce.idnes.cz/Sikulky_v_Novem_Jicine

mladsi-zakyne-20190407-MCR-novyjicin mladsi-zakyne-20190407-MCR-novyjicin1

 

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Mladší žákyně

mladsi-zakyne-soupiska

Tabulka výsledků
Výsledky kol
Tabulka
Rozpis
Rozpis podrobný