Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

Přihlášení



Statistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes379
mod_vvisit_counterVčera1571
mod_vvisit_counterTento týden379
mod_vvisit_counterMinulý týden12087
mod_vvisit_counterTento měsíc28799
mod_vvisit_counterMinulý měsíc66506
mod_vvisit_counterVše5860589
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

2016-2017 KPI - 3. místo

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

Sezóna 2016/2017

 

KPI ženy - Skupina PA-Z1

 

Konečná tabulka

p. družstvo utkání V3 V2 P1 P0 sety míče body
1. TJ Sokol Dolní Újezd A 32 26 1 3 2 88:23 2656:2063 83
2. Volejbalový klub Choceň A 32 23 2 2 5 82:32 2657:2200 75
3. VO TJ Lanškroun A 32 18 5 0 9 75:45 2699:2488 64
4. TJ Sokol Letovice A 32 12 3 5 12 59:64 2592:2669 47
5. Orel jednota Letohrad A 32 11 3 4 14 53:64 2438:2609 43
6. TJ Energetik Chvaletice A 32 12 3 0 17 55:62 2567:2580 42
7. USK Pardubice A 32 7 5 5 15 52:71 2524:2667 36
8. TJ Svitavy B 32 5 3 6 18 40:81 2392:2737 27
9. TJ Slovan Moravská Třebová A 32 2 3 3 24 27:89 2159:2671 15

 

Soupiska

  příjmení a jméno ročník post číslo dresu
1. Fišerová Kristýna 1996 smečařka  
2. Horáčková Adéla 1998 blokařka/smečařka 15
3. Chrobáková Aneta 1997 smečařka 14
4. Jelínková Eliška 1998 univerzálka/blokařka 4
5. Jelínková Markéta 1992 smečařka 16
6. Kristková Markéta (roz. Wolfová) 1984 blokařka/smečařka 1
7. Le Thu Huong 1998 smečařka 13
8. Marková Petra 1990 smečařka/univerzálka 6
9. Míková Kristýna 1989 smečařka/libero 7
10. Podhorná Iva 1970 smečařka 10
11. Přibylová Blanka (roz. Strnadová) 1984 nahrávačka 3
12. Roubalová Sabina 1989 nahrávačka 9
13. Rybaříková Kateřina (roz. Matějková) 1988 blokařka 2
14. Rybová Andrea (roz. Mrazová) 1984 univerzálka 8
15. Svatoňová Veronika 1994 libero 5
16. Šebrlová Hana 1970 blokařka 11
17. Zachařová Veronika 1991 smečařka 12

 

Podrobné výsledky

  1. kolo        
1 22.10.2016 TJ Energetik Chvaletice A - TJ Svitavy B 3:0 (11,12,15)
2 22.10.2016 Orel jednota Letohrad A - Volejbalový klub Choceň A 0:3 (-18,-22,-21)
3 22.10.2016   -    
4 22.10.2016 TJ Sokol Letovice A - TJ Sokol Dolní Újezd A 1:3 (-14,16,-21,-26)
5 23.10.2016 VO TJ Lanškroun A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (15,19,19)
  2. kolo        
6 22.10.2016 TJ Energetik Chvaletice A - TJ Svitavy B 3:0 (12,11,12)
7 22.10.2016 Orel jednota Letohrad A - Volejbalový klub Choceň A 0:3 (-15,-12,-17)
8 22.10.2016 USK Pardubice A -    
9 22.10.2016 TJ Sokol Letovice A - TJ Sokol Dolní Újezd A 3:2 (22,-23,22,-23,7)
10 23.10.2016 VO TJ Lanškroun A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:1 (12,-24,18,20)
  3. kolo        
11 30.10.2016 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A 2:3 (23,24,-7,-0,-0)
12 29.10.2016 TJ Sokol Dolní Újezd A - VO TJ Lanškroun A 2:3 (-21,-24,23,20,-15)
13 29.10.2016   - TJ Sokol Letovice A  
14 30.10.2016 Volejbalový klub Choceň A - USK Pardubice A 3:0 (16,22,19)
15 29.10.2016 TJ Energetik Chvaletice A - Orel jednota Letohrad A 3:0 (22,18,17)
  4. kolo        
16 30.10.2016 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A 2:3 (23,-16,23,-23,-13)
17 29.10.2016 TJ Sokol Dolní Újezd A - VO TJ Lanškroun A 3:0 (13,20,17)
18 29.10.2016   - TJ Sokol Letovice A  
19 30.10.2016 Volejbalový klub Choceň A - USK Pardubice A 3:1 (12,-13,17,14)
20 29.10.2016 TJ Energetik Chvaletice A - Orel jednota Letohrad A 3:2 (-20,23,-17,23,11)
  5. kolo        
21 5.11.2016 Orel jednota Letohrad A - TJ Svitavy B 3:0 (13,20,23)
22 6.11.2016 USK Pardubice A - TJ Energetik Chvaletice A 1:3 (-20,30,-21,-20)
23 5.11.2016 TJ Sokol Letovice A - Volejbalový klub Choceň A 1:3 (-19,21,-13,-17)
24 6.11.2016 VO TJ Lanškroun A -    
25 17.11.2016 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd A 0:3 (-14,-14,-21)
  6. kolo        
26 5.11.2016 Orel jednota Letohrad A - TJ Svitavy B 2:3 (-18,-12,23,22,-13)
27 6.11.2016 USK Pardubice A - TJ Energetik Chvaletice A 0:3 (-13,-21,-21)
28 5.11.2016 TJ Sokol Letovice A - Volejbalový klub Choceň A 2:3 (15,-19,20,-8,-9)
29 6.11.2016 VO TJ Lanškroun A -    
30 17.11.2016 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd A 0:3 (-7,-12,-22)
  7. kolo        
31 13.11.2016 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd A 0:3 (-16,-23,-15)
32 13.11.2016   - TJ Slovan Moravská Třebová A  
33 13.11.2016 Volejbalový klub Choceň A - VO TJ Lanškroun A 3:0 (24,15,23)
34 12.11.2016 TJ Energetik Chvaletice A - TJ Sokol Letovice A 3:0 (10,20,17)
35 12.11.2016 Orel jednota Letohrad A - USK Pardubice A 1:3 (-14,-24,25,-26)
  8. kolo        
36 13.11.2016 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd A 2:3 (23,18,-14,-22,-11)
37 13.11.2016   - TJ Slovan Moravská Třebová A  
38 13.11.2016 Volejbalový klub Choceň A - VO TJ Lanškroun A 3:1 (20,-19,19,20)
39 12.11.2016 TJ Energetik Chvaletice A - TJ Sokol Letovice A 1:3 (20,-21,-16,-25)
40 12.11.2016 Orel jednota Letohrad A - USK Pardubice A 3:2 (23,-26,-27,23,12)
  9. kolo        
41 19.11.2016 USK Pardubice A - TJ Svitavy B 1:3 (-13,12,-17,-15)
42 19.11.2016 TJ Sokol Letovice A - Orel jednota Letohrad A 0:3 (-21,-22,-22)
43 20.11.2016 VO TJ Lanškroun A - TJ Energetik Chvaletice A 3:1 (-19,16,25,21)
44 19.11.2016 TJ Slovan Moravská Třebová A - Volejbalový klub Choceň A 0:3 (-18,-7,-13)
45 19.11.2016 TJ Sokol Dolní Újezd A -    
  10. kolo        
46 19.11.2016 USK Pardubice A - TJ Svitavy B 3:0 (17,26,18)
47 19.11.2016 TJ Sokol Letovice A - Orel jednota Letohrad A 0:3 (-18,-20,-21)
48 20.11.2016 VO TJ Lanškroun A - TJ Energetik Chvaletice A 1:3 (22,-19,-15,-23)
49 19.11.2016 TJ Slovan Moravská Třebová A - Volejbalový klub Choceň A 1:3 (-18,-14,24,-13)
50 19.11.2016 TJ Sokol Dolní Újezd A -    
  11. kolo        
51 26.11.2016 TJ Svitavy B -    
52 27.11.2016 Volejbalový klub Choceň A - TJ Sokol Dolní Újezd A 0:3 (-18,-22,-24)
53 26.11.2016 TJ Energetik Chvaletice A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:2 (14,-23,-24,21,9)
54 26.11.2016 Orel jednota Letohrad A - VO TJ Lanškroun A 3:1 (18,21,-19,21)
55 26.11.2016 USK Pardubice A - TJ Sokol Letovice A 3:2 (-18,16,-22,15,4)
  12. kolo        
56 26.11.2016 TJ Svitavy B -    
57 27.11.2016 Volejbalový klub Choceň A - TJ Sokol Dolní Újezd A 1:3 (-15,-20,25,-24)
58 26.11.2016 TJ Energetik Chvaletice A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:2 (-22,-20,15,16,10)
59 26.11.2016 Orel jednota Letohrad A - VO TJ Lanškroun A 3:0 (23,19,18)
60 26.11.2016 USK Pardubice A - TJ Sokol Letovice A 3:2 (-16,15,20,-24,12)
  13. kolo        
61 3.12.2016 TJ Sokol Letovice A - TJ Svitavy B 3:0 (16,15,24)
62 4.12.2016 VO TJ Lanškroun A - USK Pardubice A 3:2 (16,-18,14,-19,9)
63 3.12.2016 TJ Slovan Moravská Třebová A - Orel jednota Letohrad A 1:3 (-19,-15,24,-18)
64 3.12.2016 TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Energetik Chvaletice A 3:0 (19,13,24)
65 3.12.2016   - Volejbalový klub Choceň A  
  14. kolo        
66 3.12.2016 TJ Sokol Letovice A - TJ Svitavy B 3:2 (16,-19,20,-21,8)
67 4.12.2016 VO TJ Lanškroun A - USK Pardubice A 3:0 (23,22,22)
68 3.12.2016 TJ Slovan Moravská Třebová A - Orel jednota Letohrad A 1:3 (-14,-18,20,-22)
69 3.12.2016 TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Energetik Chvaletice A 3:0 (10,14,19)
70 3.12.2016   - Volejbalový klub Choceň A  
  15. kolo        
71 10.12.2016 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Choceň A 0:3 (-20,-26,-18)
72 10.12.2016 TJ Energetik Chvaletice A -    
73 10.12.2016 Orel jednota Letohrad A - TJ Sokol Dolní Újezd A 1:3 (21,-24,-20,-17)
74 11.12.2016 USK Pardubice A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:2 (-16,13,14,-20,10)
75 10.12.2016 TJ Sokol Letovice A - VO TJ Lanškroun A 0:3 (-20,-23,-16)
  16. kolo        
76 10.12.2016 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Choceň A 0:3 (-16,-15,-16)
77 10.12.2016 TJ Energetik Chvaletice A -    
78 10.12.2016 Orel jednota Letohrad A - TJ Sokol Dolní Újezd A 0:3 (-26,-20,-17)
79 11.12.2016 USK Pardubice A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (18,12,15)
80 10.12.2016 TJ Sokol Letovice A - VO TJ Lanškroun A 3:1 (-20,20,20,22)
  17. kolo        
81 18.12.2016 VO TJ Lanškroun A - TJ Svitavy B 3:0 (23,23,25)
82 17.12.2016 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Letovice A 0:3 (-24,-22,-20)
83 17.12.2016 TJ Sokol Dolní Újezd A - USK Pardubice A 3:1 (-23,9,13,15)
84 17.12.2016   - Orel jednota Letohrad A  
85 18.12.2016 Volejbalový klub Choceň A - TJ Energetik Chvaletice A 3:1 (23,18,-21,18)
  18. kolo        
86 18.12.2016 VO TJ Lanškroun A - TJ Svitavy B 3:1 (-22,18,15,23)
87 17.12.2016 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Letovice A 1:3 (-17,-13,9,-13)
88 17.12.2016 TJ Sokol Dolní Újezd A - USK Pardubice A 3:0 (12,8,23)
89 17.12.2016   - Orel jednota Letohrad A  
90 18.12.2016 Volejbalový klub Choceň A - TJ Energetik Chvaletice A 1:3 (21,-23,-17,-18)
  19. kolo        
91 14.1.2017 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice A 0:3 (-21,-23,-19)
92 15.1.2017 Volejbalový klub Choceň A - Orel jednota Letohrad A 3:0 (21,14,24)
93 14.1.2017   - USK Pardubice A  
94 14.1.2017 TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Sokol Letovice A 3:0 (16,23,19)
95 14.1.2017 TJ Slovan Moravská Třebová A - VO TJ Lanškroun A 0:3 (-19,-7,-17)
  20. kolo        
96 14.1.2017 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice A 3:1 (-26,23,17,18)
97 15.1.2017 Volejbalový klub Choceň A - Orel jednota Letohrad A 3:0 (14,12,7)
98 14.1.2017   - USK Pardubice A  
99 14.1.2017 TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Sokol Letovice A 3:0 (16,21,14)
100 14.1.2017 TJ Slovan Moravská Třebová A - VO TJ Lanškroun A 0:3 (-11,-11,-20)
  21. kolo        
101 20.1.2017 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B 0:3 (-20,-23,-22)
102 22.1.2017 VO TJ Lanškroun A - TJ Sokol Dolní Újezd A 3:0 (20,20,21)
103 21.1.2017 TJ Sokol Letovice A -    
104 21.1.2017 USK Pardubice A - Volejbalový klub Choceň A 0:3 (-19,-17,-14)
105 21.1.2017 Orel jednota Letohrad A - TJ Energetik Chvaletice A 0:3 (-23,-18,-18)
  22. kolo        
106 20.1.2017 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B 3:1 (18,-25,24,19)
107 22.1.2017 VO TJ Lanškroun A - TJ Sokol Dolní Újezd A 1:3 (-18,22,-22,-21)
108 21.1.2017 TJ Sokol Letovice A -    
109 21.1.2017 USK Pardubice A - Volejbalový klub Choceň A 0:3 (-23,-21,-14)
110 21.1.2017 Orel jednota Letohrad A - TJ Energetik Chvaletice A 1:3 (24,-23,-16,-20)
  23. kolo        
111 28.1.2017 TJ Svitavy B - Orel jednota Letohrad A 2:3 (18,-20,20,-17,-13)
112 28.1.2017 TJ Energetik Chvaletice A - USK Pardubice A 0:3 (-20,-18,-21)
113 29.1.2017 Volejbalový klub Choceň A - TJ Sokol Letovice A 3:0 (18,11,16)
114 28.1.2017   - VO TJ Lanškroun A  
115 28.1.2017 TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (12,15,13)
  24. kolo        
116 28.1.2017 TJ Svitavy B - Orel jednota Letohrad A 0:3 (-19,-18,-25)
117 28.1.2017 TJ Energetik Chvaletice A - USK Pardubice A 0:3 (-19,-14,-8)
118 29.1.2017 Volejbalový klub Choceň A - TJ Sokol Letovice A 3:0 (15,19,15)
119 28.1.2017   - VO TJ Lanškroun A  
120 28.1.2017 TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (22,16,21)
  25. kolo        
121 4.2.2017 TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Svitavy B 3:0 (12,8,10)
122 4.2.2017 TJ Slovan Moravská Třebová A -    
123 5.2.2017 VO TJ Lanškroun A - Volejbalový klub Choceň A 3:2 (26,-10,-14,22,5)
124 4.2.2017 TJ Sokol Letovice A - TJ Energetik Chvaletice A 3:1 (23,18,-15,20)
125 4.2.2017 USK Pardubice A - Orel jednota Letohrad A 2:3 (20,20,-14,-22,-15)
  26. kolo        
126 4.2.2017 TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Svitavy B 3:0 (11,23,19)
127 4.2.2017 TJ Slovan Moravská Třebová A -    
128 5.2.2017 VO TJ Lanškroun A - Volejbalový klub Choceň A 3:1 (14,15,-14,16)
129 4.2.2017 TJ Sokol Letovice A - TJ Energetik Chvaletice A 3:1 (-21,21,21,26)
130 4.2.2017 USK Pardubice A - Orel jednota Letohrad A 3:0 (17,16,13)
  27. kolo        
131 12.2.2017 TJ Svitavy B - USK Pardubice A 3:0 (23,10,16)
132 11.2.2017 Orel jednota Letohrad A - TJ Sokol Letovice A 3:1 (23,-20,19,25)
133 11.2.2017 TJ Energetik Chvaletice A - VO TJ Lanškroun A 0:3 (-24,-21,-17)
134 12.2.2017 Volejbalový klub Choceň A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (11,15,12)
135 12.2.2017   - TJ Sokol Dolní Újezd A  
  28. kolo        
136 12.2.2017 TJ Svitavy B - USK Pardubice A 3:2 (18,-22,15,-23,12)
137 11.2.2017 Orel jednota Letohrad A - TJ Sokol Letovice A 2:3 (21,-18,18,-25,-10)
138 11.2.2017 TJ Energetik Chvaletice A - VO TJ Lanškroun A 1:3 (17,-17,-23,-12)
139 12.2.2017 Volejbalový klub Choceň A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (18,20,12)
140 12.2.2017   - TJ Sokol Dolní Újezd A  
  29. kolo        
141 18.2.2017   - TJ Svitavy B  
142 18.2.2017 TJ Sokol Dolní Újezd A - Volejbalový klub Choceň A 1:3 (12,-21,-16,-23)
143 12.3.2017 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice A 3:1 (18,-25,24,19)
144 19.2.2017 VO TJ Lanškroun A - Orel jednota Letohrad A 3:2 (16,16,-22,-23,5)
145 18.2.2017 TJ Sokol Letovice A - USK Pardubice A 2:3 (-22,21,13,-18,-15)
  30. kolo        
146 18.2.2017   - TJ Svitavy B  
147 18.2.2017 TJ Sokol Dolní Újezd A - Volejbalový klub Choceň A 3:0 (21,25,19)
148 12.3.2017 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice A 1:3 (-21,18,-16,-23)
149 19.2.2017 VO TJ Lanškroun A - Orel jednota Letohrad A 3:0 (14,15,16)
150 18.2.2017 TJ Sokol Letovice A - USK Pardubice A 3:0 (20,21,22)
  31. kolo        
151 26.2.2017 TJ Svitavy B - TJ Sokol Letovice A 1:3 (22,-14,-24,-19)
152 25.2.2017 USK Pardubice A - VO TJ Lanškroun A 1:3 (-20,-25,22,-16)
153 25.2.2017 Orel jednota Letohrad A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (21,19,14)
154 25.2.2017 TJ Energetik Chvaletice A - TJ Sokol Dolní Újezd A 0:3 (-24,-18,-16)
155 26.2.2017 Volejbalový klub Choceň A -    
  32. kolo        
156 26.2.2017 TJ Svitavy B - TJ Sokol Letovice A 1:3 (-21,21,-19,-18)
157 25.2.2017 USK Pardubice A - VO TJ Lanškroun A 1:3 (17,-23,-23,-22)
158 25.2.2017 Orel jednota Letohrad A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (15,10,21)
159 25.2.2017 TJ Energetik Chvaletice A - TJ Sokol Dolní Újezd A 1:3 (-11,19,-20,-18)
160 26.2.2017 Volejbalový klub Choceň A -    
  33. kolo        
161 12.3.2017 Volejbalový klub Choceň A - TJ Svitavy B 2:3 (20,-19,-22,19,-11)
162 11.3.2017   - TJ Energetik Chvaletice A  
163 11.3.2017 TJ Sokol Dolní Újezd A - Orel jednota Letohrad A 3:0 (10,11,13)
164 11.3.2017 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice A 3:2 (-23,-22,16,18,11)
165 12.3.2017 VO TJ Lanškroun A - TJ Sokol Letovice A 3:2 (23,-15,12,-23,9)
  34. kolo        
166 12.3.2017 Volejbalový klub Choceň A - TJ Svitavy B 3:2 (-23,19,-17,26,13)
167 11.3.2017   - TJ Energetik Chvaletice A  
168 11.3.2017 TJ Sokol Dolní Újezd A - Orel jednota Letohrad A 3:0 (19,11,15)
169 11.3.2017 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice A 0:3 (-21,-17,-16)
170 12.3.2017 VO TJ Lanškroun A - TJ Sokol Letovice A 3:1 (22,-14,17,17)
  35. kolo        
171 19.3.2017 TJ Svitavy B - VO TJ Lanškroun A 3:1 (18,-22,16,20)
172 18.3.2017 TJ Sokol Letovice A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (23,16,15)
173 12.3.2017 USK Pardubice A - TJ Sokol Dolní Újezd A 3:2 (21,-19,21,-15,12)
174 18.3.2017 Orel jednota Letohrad A -    
175 18.3.2017 TJ Energetik Chvaletice A - Volejbalový klub Choceň A 0:3 (-24,-30,-11)
  36. kolo        
176 19.3.2017 TJ Svitavy B - VO TJ Lanškroun A 0:3 (-10,-19,-22)
177 18.3.2017 TJ Sokol Letovice A - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (22,22,13)
178 12.3.2017 USK Pardubice A - TJ Sokol Dolní Újezd A 0:3 (-19,-11,-17)
179 18.3.2017 Orel jednota Letohrad A -    
180 18.3.2017 TJ Energetik Chvaletice A - Volejbalový klub Choceň A 1:3 (-20,28,-17,-18)
 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny