pivoSlužbu tento týden má Ivoš Polášek a Staník Musil ml. pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

Přihlášení



Statistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes122
mod_vvisit_counterVčera2826
mod_vvisit_counterTento týden20859
mod_vvisit_counterMinulý týden21318
mod_vvisit_counterTento měsíc78660
mod_vvisit_counterMinulý měsíc79389
mod_vvisit_counterVše2972126
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

2018-2019 KPI - 8. místo

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 1, průměr je 5.00)

Sezóna 2018/2019

 

KPI ženy - Skupina PA-Z1

 

Konečná tabulka

p. družstvo utkání V3 V2 P1 P0 sety míče body
1. Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd 36 26 6 2 2 101:30 3083:2540 92
2. TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 36 19 7 0 10 81:54 3023:2752 71
3. Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36 16 3 7 10 76:68 3093:2910 61
4. Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 36 13 8 4 11 80:67 3154:2990 59
5. Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 36 13 5 6 12 70:70 2995:2987 55
6. TJ Svitavy, z.s. B 36 13 5 6 12 70:71 2948:2966 55
7. Volejbalový klub Choceň, z.s. 36 13 3 7 13 70:71 2990:2992 52
8. Volejbalový klub TJ Lanškroun, z.s. 36 13 2 4 17 60:72 2761:2822 47
9. Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II 36 9 4 6 17 60:78 2832:3090 41
10. TJ Energetik Chvaletice z.s. 36 1 1 2 32 18:105 2180:3010 7

 

Soupiska

  příjmení a jméno ročník post číslo dresu
1. Drozdová Jana 1987 blokařka 19
2. Horáčková Adéla 1998 blokařka/smečařka 15
3. Chládková Šárka (roz. Strnadová) 1980 smečařka 20
4. Jelínková Eliška 1998 univerzálka/blokařka 4
5. Jelínková Markéta 1992 smečařka 16
6. Jozová Tereza 2001 blokařka/smečařka 22
7. Le Thu Huong 1998 smečařka 13
8. Marková Petra 1990 smečařka/univerzálka 6
9. Matějková Žaneta (roz. Šebrlová) 1996 smečařka 11
10. Míková Kristýna 1989 smečařka/libero 7
11. Minaschková Natálie 2001 smečařka 24
12. Paďourová Renata 1987 smečařka 21
13. Pavlasová Petra 2001 smečařka 25
14. Podhorná Iva 1970 smečařka 10
15. Roubalová Sabina 1989 nahrávačka 9
16. Rybaříková Kateřina (roz. Matějková) 1988 blokařka 2
17. Rybová Andrea (roz. Mrazová) 1984 univerzálka 8
18. Skácelová Radka 1983 univerzálka 23
19. Svatoňová Veronika 1994 libero 5
20. Šebrlová Nikola 2000 libero 18
21. Totušková Pavla 1999 blokařka 17
22. Zajíčková Adéla 2001 smečařka 26
 

Podrobné výsledky

1. kolo          
1 13.10.2018 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 1:3 (21,-9,-14,-14)
2 14.10.2018 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 3:1 (22,-23,20,23)
3 13.10.2018 VK Choceň - USK Pardubice 2:3 (-16,-22,18,19,-8)
4 13.10.2018 TJ Sokol Dolní Újezd - VK TJ Lanškroun 3:1 (-18,15,17,18)
5 13.10.2018 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (20,22,12)
2. kolo          
6 13.10.2018 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 0:3 (-18,-22,-15)
7 14.10.2018 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 2:3 (14,-23,-19,22,-4)
8 13.10.2018 VK Choceň - USK Pardubice 0:3 (-12,-16,-22)
9 13.10.2018 TJ Sokol Dolní Újezd - VK TJ Lanškroun 3:0 (13,16,23)
10 13.10.2018 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II 3:1 (18,18,-23,12)
3. kolo          
11 20.10.2018 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Česká Třebová II 2:3 (-24,24,17,-22,-10)
12 21.10.2018 VK TJ Lanškroun - TJ Slovan Moravská Třebová A 2:3 (23,21,-19,-17,-14)
13 20.10.2018 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-11,-13,-16)
14 20.10.2018 TJ Svitavy B - VK Choceň 2:3 (21,24,-20,-23,-12)
15 20.10.2018 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. 0:3 (-18,-20,-15)
4. kolo          
16 20.10.2018 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Česká Třebová II 0:3 (-25,-25,-22)
17 21.10.2018 VK TJ Lanškroun - TJ Slovan Moravská Třebová A 2:3 (19,-13,9,-12,-7)
18 20.10.2018 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-17,-24,-19)
19 20.10.2018 TJ Svitavy B - VK Choceň 3:2 (19,-22,14,-23,10)
20 20.10.2018 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. 1:3 (-12,-11,24,-15)
5. kolo          
21 27.10.2018 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:2 (-13,-22,14,23,11)
22 27.10.2018 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (22,18,-21,23)
23 27.10.2018 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B 3:0 (17,17,10)
24 27.10.2018 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice 3:1 (-21,21,22,20)
25 28.10.2018 TJ Sokol Česká Třebová II - VK TJ Lanškroun 3:0 (18,16,21)
6. kolo          
26 27.10.2018 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:1 (-15,14,21,15)
27 27.10.2018 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (13,-19,24,14)
28 27.10.2018 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B 3:0 (9,14,17)
29 27.10.2018 TJ Slovan Moravská Třebová A - USK Pardubice 3:1 (22,17,-20,12)
30 28.10.2018 TJ Sokol Česká Třebová II - VK TJ Lanškroun 3:0 (16,23,24)
7. kolo          
31 3.11.2018 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK TJ Lanškroun 3:0 (12,17,19)
32 3.11.2018 USK Pardubice - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (18,16,13)
33 3.11.2018 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (23,16,24)
34 3.11.2018 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-19,-22,-17)
35 4.11.2018 TJ Sokol Pardubice I. - VK Choceň 3:0 (20,17,12)
8. kolo          
36 3.11.2018 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK TJ Lanškroun 3:0 (14,16,15)
37 3.11.2018 USK Pardubice - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (14,18,8)
38 3.11.2018 TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (15,21,19)
39 3.11.2018 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-11,-14,-17)
40 4.11.2018 TJ Sokol Pardubice I. - VK Choceň 3:1 (18,-12,19,23)
9. kolo          
41 10.11.2018 VK Choceň - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 0:3 (-18,-24,-17)
42 10.11.2018 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (21,23,22)
43 10.11.2018 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (13,27,19)
44 11.11.2018 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy B 3:0 (23,22,21)
45 11.11.2018 VK TJ Lanškroun - USK Pardubice 2:3 (23,-22,-20,18,-11)
10. kolo          
46 10.11.2018 VK Choceň - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 0:3 (-20,-24,-15)
47 10.11.2018 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (25,21,21)
48 10.11.2018 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (10,17,-24,14)
49 11.11.2018 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy B 3:0 (23,23,24)
50 11.11.2018 VK TJ Lanškroun - USK Pardubice 3:1 (-14,23,16,19)
11. kolo          
51 17.11.2018 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - USK Pardubice 1:3 (21,-10,-15,-20)
52 17.11.2018 TJ Svitavy B - VK TJ Lanškroun 2:3 (23,-19,-20,23,-10)
53 17.11.2018 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II 1:3 (-21,-17,21,-21)
54 18.11.2018 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová A 1:3 (14,-11,-24,-16)
55 17.11.2018 VK Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd 1:3 (12,-17,-15,-14)
12. kolo          
56 17.11.2018 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - USK Pardubice 1:3 (-19,17,-16,-15)
57 17.11.2018 TJ Svitavy B - VK TJ Lanškroun 3:2 (22,23,-22,-22,13)
58 17.11.2018 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Česká Třebová II 0:3 (-17,-18,-14)
59 18.11.2018 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:1 (18,15,-20,20)
60 17.11.2018 VK Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd 2:3 (18,-22,-17,23,-13)
13. kolo          
61 24.11.2018 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:0 (21,11,23)
62 24.11.2018 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň 3:0 (20,24,13)
63 25.11.2018 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Pardubice I. 1:3 (-14,21,-12,-6)
64 25.11.2018 VK TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (16,14,21)
65 25.11.2018 USK Pardubice - TJ Svitavy B 3:2 (17,-11,18,-21,10)
14. kolo          
66 24.11.2018 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:0 (17,22,19)
67 24.11.2018 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň 3:1 (20,17,-18,17)
68 25.11.2018 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Pardubice I. 1:3 (16,-22,-6,-17)
69 25.11.2018 VK TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (23,13,21)
70 25.11.2018 USK Pardubice - TJ Svitavy B 3:1 (-22,22,9,19)
15. kolo          
71 1.12.2018 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Svitavy B 3:2 (19,-24,-16,20,10)
72 1.12.2018 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice 1:3 (-18,22,-13,-17)
73 1.12.2018 TJ Sokol Pardubice I. - VK TJ Lanškroun 3:1 (16,20,-23,24)
74 2.12.2018 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová II 2:3 (-29,16,-16,18,-18)
75 1.12.2018 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (16,17,23)
16. kolo          
76 1.12.2018 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Svitavy B 3:2 (-17,19,-17,15,13)
77 1.12.2018 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice 0:3 (-10,-9,-8)
78 1.12.2018 TJ Sokol Pardubice I. - VK TJ Lanškroun 3:1 (-20,23,13,12)
79 2.12.2018 VK Choceň - TJ Sokol Česká Třebová II 3:2 (20,-23,-9,21,8)
80 1.12.2018 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (23,16,19)
17. kolo          
81 8.12.2018 TJ Slovan Moravská Třebová A - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:2 (17,-22,18,-20,10)
82 9.12.2018 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Dolní Újezd 1:3 (-19,23,-21,-23)
83 9.12.2018 VK TJ Lanškroun - VK Choceň 3:1 (19,17,-22,14)
84 8.12.2018 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (-23,18,20,22)
85 8.12.2018 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (17,10,18)
18. kolo          
86 8.12.2018 TJ Slovan Moravská Třebová A - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 1:3 (-15,16,-23,-21)
87 9.12.2018 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-14,-16,-17)
88 9.12.2018 VK TJ Lanškroun - VK Choceň 1:3 (-18,20,-26,-23)
89 8.12.2018 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. 2:3 (23,-24,-18,12,-9)
90 8.12.2018 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (-25,19,16,15)
19. kolo          
91 12.1.2019 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (19,17,15)
92 12.1.2019 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. 0:3 (-17,-14,-7)
93 13.1.2019 USK Pardubice - VK Choceň 2:3 (14,-19,15,-19,-12)
94 13.1.2019 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd 3:1 (15,16,-20,20)
95 13.1.2019 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slovan Moravská Třebová A 2:3 (-17,-25,26,20,-6)
20. kolo          
96 12.1.2019 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (27,18,10)
97 12.1.2019 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (-17,20,15,19)
98 13.1.2019 USK Pardubice - VK Choceň 1:3 (21,-17,-22,-14)
99 13.1.2019 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-13,-23,-16)
100 13.1.2019 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (11,22,24)
21. kolo          
101 20.1.2019 TJ Sokol Česká Třebová II - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 1:3 (20,-17,-21,-21)
102 19.1.2019 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK TJ Lanškroun 3:0 (19,16,13)
103 19.1.2019 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice 3:2 (-34,23,14,-22,12)
104 19.1.2019 VK Choceň - TJ Svitavy B 1:3 (-15,13,-15,-11)
105 19.1.2019 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (14,19,5)
22. kolo          
106 20.1.2019 TJ Sokol Česká Třebová II - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 2:3 (19,-20,-23,19,-15)
107 19.1.2019 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK TJ Lanškroun 3:1 (23,10,-9,20)
108 19.1.2019 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice 3:1 (20,-19,19,19)
109 19.1.2019 VK Choceň - TJ Svitavy B 1:3 (-18,16,-16,-15)
110 19.1.2019 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (13,23,12)
23. kolo          
111 26.1.2019 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (21,-20,16,18)
112 26.1.2019 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň 0:3 (-16,-17,-11)
113 17.2.2019 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd 3:2 (25,-17,-12,20,10)
114 26.1.2019 USK Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová A 1:3 (-20,-16,20,-16)
115 27.1.2019 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (19,20,19)
24. kolo          
116 26.1.2019 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Pardubice I. 3:2 (-20,24,16,-21,15)
117 26.1.2019 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň 0:3 (-22,-11,-22)
118 17.2.2019 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-14,-25,-21)
119 26.1.2019 USK Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová A 1:3 (-22,21,-20,-9)
120 27.1.2019 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Česká Třebová II 3:1 (-24,18,21,16)
25. kolo          
121 17.2.2019 VK TJ Lanškroun - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:0 (13,24,21)
122 17.2.2019 TJ Sokol Česká Třebová II - USK Pardubice 0:3 (-20,-25,-17)
123 16.2.2019 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B 3:1 (23,-21,22,14)
124 16.2.2019 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (21,15,19)
125 16.2.2019 VK Choceň - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (18,9,15)
26. kolo          
126 17.2.2019 VK TJ Lanškroun - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:0 (16,14,17)
127 17.2.2019 TJ Sokol Česká Třebová II - USK Pardubice 2:3 (-23,-12,18,21,-8)
128 16.2.2019 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B 3:0 (14,18,22)
129 16.2.2019 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (16,22,19)
130 16.2.2019 VK Choceň - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (15,11,13)
27. kolo          
131 23.2.2019 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK Choceň 3:1 (20,-23,20,19)
132 23.2.2019 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd 2:3 (21,-18,-19,24,-13)
133 23.2.2019 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slovan Moravská Třebová A 0:3 (-9,-17,-21)
134 23.2.2019 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (18,16,20)
135 23.2.2019 USK Pardubice - VK TJ Lanškroun 3:0 (16,23,21)
28. kolo          
136 23.2.2019 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - VK Choceň 3:2 (-23,-23,23,29,10)
137 23.2.2019 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd 1:3 (-13,21,-21,-17)
138 23.2.2019 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slovan Moravská Třebová A 0:3 (-20,-8,-14)
139 23.2.2019 TJ Svitavy B - TJ Sokol Česká Třebová II 3:1 (21,23,-21,20)
140 23.2.2019 USK Pardubice - VK TJ Lanškroun 3:1 (16,7,-15,19)
29. kolo          
141 2.3.2019 USK Pardubice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:0 (22,20,12)
142 3.3.2019 VK TJ Lanškroun - TJ Svitavy B 3:1 (13,-21,18,14)
143 3.3.2019 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (20,25,18)
144 2.3.2019 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. 1:3 (-14,23,-23,-18)
145 2.3.2019 TJ Sokol Dolní Újezd - VK Choceň 3:1 (12,17,-24,21)
30. kolo          
146 2.3.2019 USK Pardubice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 1:3 (-10,23,-21,-23)
147 3.3.2019 VK TJ Lanškroun - TJ Svitavy B 3:0 (18,15,7)
148 3.3.2019 TJ Sokol Česká Třebová II - TJ Energetik Chvaletice 3:2 (15,-26,-21,17,8)
149 2.3.2019 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. 3:2 (20,22,-16,-20,6)
150 2.3.2019 TJ Sokol Dolní Újezd - VK Choceň 3:2 (22,-25,-13,20,14)
31. kolo          
151 9.3.2019 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-12,-17,-17)
152 9.3.2019 VK Choceň - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (21,18,23)
153 9.3.2019 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Česká Třebová II 3:1 (17,11,-19,11)
154 9.3.2019 TJ Energetik Chvaletice - VK TJ Lanškroun 3:1 (22,23,-19,25)
155 9.3.2019 TJ Svitavy B - USK Pardubice 2:3 (-13,16,-16,19,-13)
32. kolo          
156 9.3.2019 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Sokol Dolní Újezd 2:3 (-21,27,27,-17,-12)
157 9.3.2019 VK Choceň - TJ Slovan Moravská Třebová A 3:0 (24,22,22)
158 9.3.2019 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Česká Třebová II 3:2 (22,-19,-20,14,11)
159 9.3.2019 TJ Energetik Chvaletice - VK TJ Lanškroun 0:3 (-13,-22,-18)
160 9.3.2019 TJ Svitavy B - USK Pardubice 3:1 (17,21,-20,17)
33. kolo          
161 16.3.2019 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:2 (18,-21,-17,22,7)
162 16.3.2019 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice 2:3 (-22,22,21,-22,-14)
163 17.3.2019 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. 3:2 (18,-12,-17,22,13)
164 17.3.2019 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Choceň 3:2 (19,17,-24,-15,13)
165 16.3.2019 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd 3:2 (-16,21,-23,12,18)
34. kolo          
166 16.3.2019 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A 3:1 (10,-19,15,21)
167 16.3.2019 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice 3:2 (16,15,-23,-17,4)
168 17.3.2019 VK TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (17,18,12)
169 17.3.2019 TJ Sokol Česká Třebová II - VK Choceň 1:3 (-11,-20,20,-18)
170 16.3.2019 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Dolní Újezd 3:0 (21,14,23)
35. kolo          
171 23.3.2019 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Slovan Moravská Třebová A 2:3 (-25,18,22,-22,-12)
172 23.3.2019 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Česká Třebová II 3:2 (-23,18,-23,17,9)
173 23.3.2019 VK Choceň - VK TJ Lanškroun 3:0 (10,23,9)
174 23.3.2019 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice 2:3 (-22,16,-20,20,-14)
175 23.3.2019 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B 0:3 (-21,-19,-11)
36. kolo          
176 23.3.2019 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. A - TJ Slovan Moravská Třebová A 0:3 (-16,-22,-23)
177 23.3.2019 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Česká Třebová II 3:0 (20,22,18)
178 23.3.2019 VK Choceň - VK TJ Lanškroun 3:0 (19,21,16)
179 23.3.2019 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice 2:3 (-22,-22,19,18,-11)
180 23.3.2019 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B 0:3 (-15,-11,-25)
 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Ženy A

zeny-a-soupiska-mala-2015-2016