pivoSlužbu tento týden má Petr Bílanský a Martina Dolečková pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1447
mod_vvisit_counterVčera3375
mod_vvisit_counterTento týden4822
mod_vvisit_counterMinulý týden19324
mod_vvisit_counterTento měsíc4822
mod_vvisit_counterMinulý měsíc103324
mod_vvisit_counterVše4190437
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Skvělé 2. místo žáků Lanškrouna v kvalifikaci Českého poháru !

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

Velkého úspěchu dosáhli o víkendu 5. a 6.října 2019 starší žáci Lanškrouna ve složení Filip Joza, Dan Waclaw, Radek Beneš, Vojta Teichman, Miloš Sirný, Kryštof Jirásek, Adam Glocar, Marek Vašina a Mirek Tenenko. Podařilo se jim vybojovat 2. místo na kvalifikaci Českého poháru moravské skupiny v Novém Jičíně v konkurenci 15 nejlepších týmů  Moravy.   

Splnili jsme tak cíl umístit se v první osmičce a připravit si tak dobrou pozici pro další kola.

Cesta to nebyla nijak jednoduchá, absolvovali jsme ji ale na jedničku. Vyhráli jsme skupinu a neztratili ani jeden set . Soupeři nám byli Nový Jičín, Svitavy a Letovice. Následoval důležitý zápas s Opavou. Ten jsme zvládli na výbornou a postoupili do nejlepší čtyřky. Čekaly nás špičkové týmy Olomouce, Ostravy a Zlína.                                                                                 

Ještě v sobotu, po celodenním maratonu, jsme se večer v 19 hod. utkali s VAM  Olomouc / volejbalovou akademií mládeže / . Tuto akademii založil náš bývalý volejbalový reprezentant Petr Zapletal. Proti nám nastoupilo 5 hráčů z výběru reprezentace „Lvíčat“. My jsme se však nezalekli a útočným servisem, tvrdostí na smeči Filipa Jozy, který je našim zástupcem ve výběru „Lvíčat“ a Radka Beneše, skvělou obranou, jsme překvapili soupeře a vyhráli první set. Mimochodem, byl to jediný set, který mužstvo Olomouce na turnaji ztratilo. Ve druhém setu již tým Olomouce přidal, set i následný tie-break po velkém boji vyhrál. Ačkoliv jsme zápas těsně prohráli, náš výkon nás bojovně naladil. Hned druhý den ráno jsme nastoupili proti dalšímu favoritovi z Ostravy. Od začátku to byla bitva. V konci setu jsme prohrávali o tři body. Soupeře jsme se však nezalekli a tvrdým podáním a skvělou hrou na síti i v poli jsme zápas otočili a vyhráli set. To ovlivnilo celý zápas a druhý set jsme v klidu zvítězili. Po dalším vývoji, kdy Ostrava prohrála s Olomoucí jsme již měli jasné druhé místo ! V posledním zápase se Zlínem, který jsme prohráli ve třetím setu, dostali příležitost další hráči z lavičky.                                                                                                                                                                  

Se silnými soupeři vyšlo najevo mnoho chyb, na kterých musíme zapracovat. Projevil se velký rozdíl mezi hráči základní šestky a hráči na lavičce. Turnaj však ukázal, že kluci jsou technicky na velmi dobré úrovni, budou-li bojovat, mají na to porovnávat se s nejlepšími týmy v republice !                                                                                                                                                                                                                                         Za to patří dík trenérům, především pak Jirkovi Roubalovi.

Martin Joza, Jiří Roubal – trenéři

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Starší žáci

starsi-zaci-soupiska-mala-2018-2019

Tabulka výsledků
Výsledky kol
Tabulka
Rozpis
Rozpis podrobný