Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1125
mod_vvisit_counterVčera3076
mod_vvisit_counterTento týden17231
mod_vvisit_counterMinulý týden22292
mod_vvisit_counterTento měsíc10942
mod_vvisit_counterMinulý měsíc104378
mod_vvisit_counterVše5776226
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

EXTRALIGA JUNIOREK

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

V sobotu 13. listopadu jsme se vydali do Přerova, kde se odehrálo další kolo extraligy juniorek.

La X VK Prostějov

V sobotu jsme jako první nastoupily na VK Prostějov. Hned první set jsme udělaly několi nevynucených chyb a soupeře těžce dotahovaly. Od začátku zápasu jsme nepřihrály pořádně první míč, což se s námi táhlo po celý víkend. V koncovce jsme podlehly a prohrály první set 25:22. Další set probíhal hodně podobně. Třetí set jsme však obměnily sestavu, která nám vycházela a tento set jsme vyhrály 25:19. Už jsme lépe přihrály a kombinace se nám už také lépe dařily. Ve čtvrtém setu se nám zase nedopařila koncovka a celkově jsme tento klíčový zápas prohrály 3:1 (22,17,-19,20).

 

La X TJ Sokol Šternberk 

Tyto soupeře jsme znaly již z minulého kola, a tak jsme věděly co očekávat. Tento zápas jsme se ale vůbec nepoznávaly. Přihrávka ani kombinace se nám opět nedařily a hned první set jsme prohrály 25:12. Psychicky pro nás bylo opravdu obtížné se vyhecovat nahoru a začít od začátku. Druhý set už byl lepší a i soupeř dělal nevynucené chyby. Štěstí ale nestálo na naší straně a tento set jsme prohrály 25:20. Třetí set se nesl v duchu celého zápasu. Konečný výsledek byl 3:0 pro Šternberk. 

 

La X Volejbal Přerov

Opět soupeř, kterého známe velice dobře z předešlých utkání a turnajů. Do tohoto zápasu jsme nastoupily, že prostě musíme urvat 3 body, pokud se chceme ještě udržet ve druhé skupině a mít nějakou šanci. Naše začátky zápasů se ale opět potvrdily a my jsme prohrály hned první set 25:20. Na lavičce jsme se povzbudily do dalších setů, protože jak již zmiňuji, bylo to pro nás klíčové. Druhý set byl tedy v naší režii a výhra 25:22 šla za námi. Třetí set jsme ale hodně podcenily a opět se nedařily kombinace a servis neměl správnou kvalitu. Nezatlačily jsme soupeře na podání a třetí set jsme prohrály. Nakonec jsme ale urvaly 2 body výhrou 3:2. 

 

La X Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka (Brno Královo Pole)

Poslední zápas s Brnem. Buď získáme 3 body a nebo padáme. Makaly jsme od začátku a naplno. Vrátil se nám náš kvalitní servis a hned první set dlouhou dobu byl v našem tempu, ale nakonec měl soupeř a trochu míň chyb a my prohrály 25:23. Druhý set jsme z nějakého důvodu uplně vypnuly a prohrály 25:10. Na hřišti se projevila únava a zklamání ze sebe samých. Ani třetí set jsme neotočily a prohrály tento zápas 3:0.

 

Nakonec jsme si tedy domů odvezli dva body. S tímto výsledkem padáme do třetí skupiny společně s Přerovem.

Sestava: N. Kulhánková, N. Vinterová, V. Tylšarová, K. Vernerová, T. Kolářová, N. Jánská, S. Horáková, A. Chládková, A. Martincová, M. Janků, T. Jozová, T. Kotasová

 

Moc děkujeme fanouškům, kteří přijeli zafandit a podpořit nás a také naším trenérům za trpělivost a lásku, kterou nám dávají. Slibujeme, že zabojujeme o postup zpátky!

Foto Přerov: https://vklanskroun.rajce.idnes.cz/EX-JKY_14.11.2021/

juniorky-2021-11-13-extraliga-prerov juniorky-2021-11-13-extraliga-prerov1

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Juniorky

juniorky-soupiska-mala-2020-2021

Výsledky Juniorky

2018 - 2019 

2017 - 2018 

2016 - 2017