Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1020
mod_vvisit_counterVčera1827
mod_vvisit_counterTento týden7207
mod_vvisit_counterMinulý týden18998
mod_vvisit_counterTento měsíc49952
mod_vvisit_counterMinulý měsíc73400
mod_vvisit_counterVše2864029
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Zápasy

1.Liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

Lanškroun-Bedřichov3:0 (16,22,20)

Lanškroun-Bedřichov1:3 (17,-20,-17,-18)

 

Do prvního zápasu jsme vlétly bojovně, povzbuzeny fanděním a vítězstvím našich II. ligových žen. Soupeř nás překvapivě nechával hrát a vcelku přesvědčivě vyhráváme první dva sety. Důležitý třetí set jsme nepolevily a získaly jsme vítězství.

Přestávka mezi zápasy byla vytížena opět úspěšným kláním žen, GRATULUJEME.

Druhý zápas vítězíme první set. Ve druhém setu se nám bohužel přestal dařit příjem servisu některých soupeřek a nabíraly jsme bodové ztráty, které jsme pak již nebyly schopné dotáhnout. Podobně tomu bylo i ve třetím a čtvrtém setu.

V utkání jsme se snažili hrát více na jednu nahravačku. Systém si postupně vžíváme a Kristýna Picková vše super oběhala, bohužel s příjmem jsme jí to moc neusnadnily.

 

Sestava: Kolderová Natálie, Picková Kristýna, Musilová Tereza, Brožková Lucie, Tereza a Klárka Jandovi, Zechovská Zuzana, Michaela Komínková, Marešová Veronika, Píšová Martina...:-)

Komentáře (0) Shlédnutí: 350
 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

Dne 14. 2. 2009 se utkaly lanškrounské kadetky s kadetkami z Přímětic. V prvním zápase se sice podařilo lanškrounským kadetkám vyhrát první set, bohužel však celý zápas nakonec skončil vítězstvím Přímětic 3:1. Stejně skončil i druhý zápas, ale rozhodně se nedá říci, že lanškrounské kadetky prohrály bez boje. Naopak nedaly vítězství svým protihráčkám zadarmo a nevzdaly se do poslední chvíle a prohra po boji není ostudou!
Sestava: Brožková Lucka,Svatoňová Verča,Picková Kristýna,Jandová Klára a Terka,Marešová Verča,Musilová Terka,Chládková Bára,Ficnarová Adéla,Jelínková Markéta,Komíková Míša,Šemberová Martina

Komentáře (1) Shlédnutí: 383
 

Lanškroun x Jihlava - kadetky v akci

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

Lanškroun : Jihlava

Soupiska ŠSK Demlova Jihlava B Plán zápasů  ŠSK Demlova Jihlava B Statistika  ŠSK Demlova Jihlava B O týmu ŠSK Demlova Jihlava B Info o klubu ŠSK Demlova Jihlava B

1 : 3 (:) (25:14-20:25-18:25-18:25)

Soupiska ŠSK Demlova Jihlava B Plán zápasů  ŠSK Demlova Jihlava B Statistika  ŠSK Demlova Jihlava B O týmu ŠSK Demlova Jihlava B Info o klubu ŠSK Demlova Jihlava B

1 : 3 (:) (16:25-25:27-25:17-16:25)

Našimi soupeřkami se tuto sobotu staly hráčky z Jihlavy, které se drží na předních místech v tabulce. Do prvního setu jsme nastoupily s tím, že uděláme vše pro výhru. První set byl náš, to nás nastartovalo do dalších setů. Bohužel nám to moc dlouho nevydrželo a v dalších třech setech jsme povolily zejména v příjmech. První zápas jsme prohrály i přesto, že jsme se soupeřkami hrály celkem vyrovnanou hru. Před druhým zápasem jsme si řekly, že ho konečně vyhrajeme, jenže hned první a druhý set potvrdil opak. Ve třetím setu jsme konečně slavily úspěch a to nás povzbudilo do další hry. První polovina čtvrtého setu vypadala nadějně, ale nástup jedné ze soupeřek na podání se nám stal osudným. Takže se nám nakonec i po úporném boji znovu nepodařilo vyhrát. Ale i tak jsme z toho měly dobrý pocit. I když jsme prohrály, bojovaly jsme ze všech sil.

Sestava: Picková Kristýna, Brožková Lucie, Jandová Tereza, Kolderová Natálie, Svatoňová Veronika, Marešová Veronika, Zechovská Zuzana, Šemberová Martina, Jelínková Markéta

Komentáře (0) Shlédnutí: 553
 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 9, průměr je 5.00)

Sokol Bedřichov- VoTJ Lanškroun 3:0 (15,20,22) - 3:0 (20,18,14)


V sobotu 24.1.09 jsme zajížděli k prvním mistrovským zápasům druhé poloviny ligové soutěže kadetek na předměstí Jihlavy. Družstvo Sokola Bedřichov skončilo v první polovině druhé, tzn. tabulkově nejlepší ze soupeřů z moravské skupiny se kterými se utkáme.

Bohužel soupeřky byly nad naše současné možnosti, měly jsme z počátku velký problém z dálky servírovaným plachtícím podáním a pokud se nám podařilo se soupeřkami držet krok, tak v koncovce vždy nám dokázaly, že dnes jsou lepší.

Za nás nastoupily tyto hráčky: Picková Kristýna, Kolderová Natálie, Svatoňová Veronika, Marešová Veronika, Brožková Lucie, Zechovská Zuzana, Komínková Michaela, Šemberová Martina.


Na nástěnce místního týmu mají tučným písmem:

"Aby se někdo mohl stát osobností a ovlivňovat ostatní, musí dokázat svoji herní kvalitu. Když dosáhneš vysoké úrovně a dokážeš si udržet určitou konstantní výkonnost, znamená to, že jsi udělal první krok.

Další velmi důležitý krok je tvoje chování a vystupování. Já osobně, podle mé filosofie a také z pozice kapitána, jsem vždy byl k dispozici především pro družstvo, nikdy jsem nestavěl do popředí svoji osobu ani ve hře ani v soukromí, vždy bylo na prvním družstvo a spoluhráči. Vše co jsem dělal, jsem dělal pro tým a spoluhráče. Oni to pravděpodobně pochopili také a domnívám se, že potom na hřišti jsi s těmito vlastnostmi na hřišti respektován a můžeš pomoci ostatním a můžeš je ovlivňovat. Nesmíme zapomenout, že volejbal je hra celého družstva a ne jednotlivce. Ne všichni hráči jsou schopni se vyrovnat se složitostí volejbalu, nejsou na stejné úrovni, proto musí přijít pomoc od spoluhráčů. Skoro všichni hráči potřebují pomoc v některých herních činnostech - někdo víc, někdo méně. Je velmi důležité, aby vztahy v družstvu byly dobré a družstvo mělo schopnost jeden druhému pomáhat.

Mně se volejbal líbí, protože je to kolektivní sport a pomáhat svým spoluhráčům je pro mě základ."Cool


Andrea LUCCHETA

nejlepší hráč MS 1990

Komentáře (1) Shlédnutí: 509
 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)
Dne 29. 11. 2008 hrály neše kadetky v České Třebové. Naše sestava byla: Komínková Michaela, Zechovská Zuzana, Kolderová Natálie, Musilová Tereza, Svatoňová Veronika, Svatoňová Petra, Picková Krystýna, Brožková Lucie, Jandová Tereza, Jandová Klára. První zápas jsme prohrály 1:3 a druhý 0:3.
Komentáře (0) Shlédnutí: 417
 
«ZačátekPředchozí31323334353637DalšíKonec»

Strana 35 z 37
 

Soupiska Kadetky

kadetky-soupiska-mala-2018-2019

Výsledky Kadetky

2018 - 2019 

2017 - 2018 

2016 - 2017