Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1054
mod_vvisit_counterVčera2302
mod_vvisit_counterTento týden7808
mod_vvisit_counterMinulý týden15863
mod_vvisit_counterTento měsíc43813
mod_vvisit_counterMinulý měsíc46113
mod_vvisit_counterVše2668589
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Různé

UKONČENÍ SEZÓNY NA KNOFLÍKU – PŘÍPRAVKA

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

V pátek 24. června jsme se s dětmi sešli v 15 hodin na volejbalových kurtech a vyrazili vstříc dobrodružství.

 

Barevný minivolejbal v Karlových Varech

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

V sobotu 2.4. 2011 jsme se brzo ráno ( 5 hod.) sešli na lanškrounském vlakovém nádraží. Čekala na nás dlouhá cesta a hádejte kam? No přece na BAREVNÝ MINIVOLEJBAL DO KARLOVÝCH VARŮ. Měli jsme strach, že si s dětmi ve vlaku nesedneme, ale štěstí nám přálo a cesta rychle utíkala. Na nádraží v Karlových Varech na nás už čekal Libor Tomiška s Jirkou Novotným, kteří dělali řidiče našim batůžkům a přijeli autem. Městskou dopravou jsme se dostali do tělocvičny, kde jsme měli spát a holčičky od Šárky Chládkové hrát žlutý minivolejbal. Po vybalení věcí a převlečení do sportovního nás Libor rozvozil do různých tělocvičen a mohlo se začít hrát. Co se nás trenérů týče, myslím, že jsme ze hrou dětiček mohli být po oba dny velice spokojeni. Děti nastupovaly do zápasů s velkým elánem a s chutí vyhrát. A to, že se sem tam něco nepovede, to ke sportu patří. Není úplně zas tak důležité zvítězit, ale zúčastnit se. A jak jsme tedy dopadli?

 

Krajský přebor přehazované chlapců v České Třebové

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

V neděli 13.2. 2011 jsme vyrazili na čtvrtý turnaj v přehazované do České Třebové. Po třetím turnaji, kde se klukům podařilo dostat na 1. a 5. místo, nastupovali chlapci na hřiště s velkým odhodláním výsledek udržet i vylepšit. Bohužel se nám hra nevedla jak jsme chtěli a pár zápasů si kluci prohráli úplně zbytečně, třeba jen o jeden bodík. Ale nic není ztraceno, čeká nás ještě poslední turnaj ve Svitavách. Budeme našim malým hráčům držet palce a doufat, že si aspoň nějakou medaili s turnaje odvezou.

 

Stěhování národů aneb Barevný minivolejbal po Lanškrounsku

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 4, průměr je 4.75)

V pondělí 27. prosince 2010 se sešlo na lanškrounském vlakovém nádraží nesčetné množství rodičů, dětí a trenérů volejbalu. Neznalý přihlížející se mohl domnívat, že se jedná o nějakou demonstraci. My, znalí, jsme věděli, kam jedeme, co se bude hrát, ale jinak jsme byli plni očekávání, co přijde dál. Děti se rozloučily s rodiči, batohy, spacáky a karimatky jsme naložili panu Tomiškovi a Jirkovi Novotnému do mikrobusu a mohli jsme vyrazit vstříc novým dobrodružstvím.

 

Poslední trénink přípravky kluků

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

20090623-ukonceni-sezony-12

V úterý 23.6.09 se na kurtech konal poslední trénink přípravky kluků, kteří začali s volejbalem na podzim a končí tak svou první sezónu. Celkem jsme se sešli na 67 trénincích na které přišlo celkem 1160 kluků. Tedy v průměru 17 na každý trénink. Odtrénováno bylo více než 100 hodin.

 
«ZačátekPředchozí1112131415DalšíKonec»

Strana 14 z 15
 

Soupiska dívky

pripravka-divky-soupisky