pivoSlužbu tento týden má Uri a Iva Šrůtková pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1703
mod_vvisit_counterVčera1775
mod_vvisit_counterTento týden3478
mod_vvisit_counterMinulý týden12228
mod_vvisit_counterTento měsíc35021
mod_vvisit_counterMinulý měsíc47832
mod_vvisit_counterVše2411326
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže do 18 let je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Různé

Barevný minivolejbal v Karlových Varech

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

V sobotu 2.4. 2011 jsme se brzo ráno ( 5 hod.) sešli na lanškrounském vlakovém nádraží. Čekala na nás dlouhá cesta a hádejte kam? No přece na BAREVNÝ MINIVOLEJBAL DO KARLOVÝCH VARŮ. Měli jsme strach, že si s dětmi ve vlaku nesedneme, ale štěstí nám přálo a cesta rychle utíkala. Na nádraží v Karlových Varech na nás už čekal Libor Tomiška s Jirkou Novotným, kteří dělali řidiče našim batůžkům a přijeli autem. Městskou dopravou jsme se dostali do tělocvičny, kde jsme měli spát a holčičky od Šárky Chládkové hrát žlutý minivolejbal. Po vybalení věcí a převlečení do sportovního nás Libor rozvozil do různých tělocvičen a mohlo se začít hrát. Co se nás trenérů týče, myslím, že jsme ze hrou dětiček mohli být po oba dny velice spokojeni. Děti nastupovaly do zápasů s velkým elánem a s chutí vyhrát. A to, že se sem tam něco nepovede, to ke sportu patří. Není úplně zas tak důležité zvítězit, ale zúčastnit se. A jak jsme tedy dopadli?

 

Krajský přebor přehazované chlapců v České Třebové

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

V neděli 13.2. 2011 jsme vyrazili na čtvrtý turnaj v přehazované do České Třebové. Po třetím turnaji, kde se klukům podařilo dostat na 1. a 5. místo, nastupovali chlapci na hřiště s velkým odhodláním výsledek udržet i vylepšit. Bohužel se nám hra nevedla jak jsme chtěli a pár zápasů si kluci prohráli úplně zbytečně, třeba jen o jeden bodík. Ale nic není ztraceno, čeká nás ještě poslední turnaj ve Svitavách. Budeme našim malým hráčům držet palce a doufat, že si aspoň nějakou medaili s turnaje odvezou.

 

Stěhování národů aneb Barevný minivolejbal po Lanškrounsku

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 4, průměr je 4.75)

V pondělí 27. prosince 2010 se sešlo na lanškrounském vlakovém nádraží nesčetné množství rodičů, dětí a trenérů volejbalu. Neznalý přihlížející se mohl domnívat, že se jedná o nějakou demonstraci. My, znalí, jsme věděli, kam jedeme, co se bude hrát, ale jinak jsme byli plni očekávání, co přijde dál. Děti se rozloučily s rodiči, batohy, spacáky a karimatky jsme naložili panu Tomiškovi a Jirkovi Novotnému do mikrobusu a mohli jsme vyrazit vstříc novým dobrodružstvím.

 

Poslední trénink přípravky kluků

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

20090623-ukonceni-sezony-12

V úterý 23.6.09 se na kurtech konal poslední trénink přípravky kluků, kteří začali s volejbalem na podzim a končí tak svou první sezónu. Celkem jsme se sešli na 67 trénincích na které přišlo celkem 1160 kluků. Tedy v průměru 17 na každý trénink. Odtrénováno bylo více než 100 hodin.

 

Přípravka kluků opět řádila na kurtech...

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

Kluci se sešli už potřetí na tréninku a v nepříjemně studeném prvním podzimním odpoledni opět dokazovali, že s balónem budou kamarádi. Jejich počet se neustále zvyšuje a tentokrát se ustálil na 18 borcích.

 
«ZačátekPředchozí11121314DalšíKonec»

Strana 14 z 14
 

Soupiska dívky

pripravka-divky-soupisky