Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1553
mod_vvisit_counterVčera2645
mod_vvisit_counterTento týden1553
mod_vvisit_counterMinulý týden22344
mod_vvisit_counterTento měsíc52083
mod_vvisit_counterMinulý měsíc97340
mod_vvisit_counterVše3840095
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Zápasy


1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)
Dne 29. 11. 2008 hrály neše kadetky v České Třebové. Naše sestava byla: Komínková Michaela, Zechovská Zuzana, Kolderová Natálie, Musilová Tereza, Svatoňová Veronika, Svatoňová Petra, Picková Krystýna, Brožková Lucie, Jandová Tereza, Jandová Klára. První zápas jsme prohrály 1:3 a druhý 0:3.
Komentáře (0) Shlédnutí: 509
 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)
Dne 6.12. se Lanškrounské kadetky setkali s kadetkami města Náchod. V prvním zápase, po prvním prohraném setu, svitla naděje, když se lanškrounským kadetkám podařilo druhý set vyhrát. Nakonec, ale přes veškerou snahu hráček, skončil první zápas výtězstvím Náchoda v pomětu 3:1 na sety. Bohužel se našim kadetkám nepodařilo skóre ve druhém zápase otočit a náchodské kadetky vyhráli v poměru 3:0 na sety.
Komentáře (0) Shlédnutí: 559
 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 3.67)
V sobotu 22.11. hrálo družstvo kadetek proti volejbalistkám z Hradce Králové. I přesto, že soupeřky většinou na začátku setů měly náskok, my jsme se vždy zvedly a první zápas jsme vyhrály 3:0. První dva sety druhého zápasu jsme opět vyhrály, ale třetí set získaly soupeřky. Ve čtvrtém setu jsme ale zabraly, a tak bylo vítězství naše. Pomohlo nám i povzbuzování fanoušků, střídajících hráček i hráček na hřišti. Zápasy jsme tak vyhrály poměrem setů 3:0 a 3:1.

Sestava : Kolderová Natálie, Marešová Veronika, Musilová Tereza, Picková Kristýna, Jandová Tereza a Klára, Zechovská Zuzana, Chládková Bára, Ficnarová Adéla, Jelínková Markéta, Šemberová Martina a jako libero Svatoňová Veronika.

Komentáře (0) Shlédnutí: 619
 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

V sobotu 8.11. jsme se utkaly s týmem z Letohradu. V první dvou setech prvního utkání nám moc nešel příjem a soupeřkám se tedy  podařilo je vyhrát. Další dva sety jsme získaly my, díky větší bojovnosti a jistější hry v poli. V tiebreaku se nám tolik nedařilo podání a soupeřky po velkém boji vyhrály 16:14. Další zápas byly soupeřky unavenější a nám se dařilo skládat balóny na síti a mohly jsme si vyzkoušet složitější herní kombinace na saku se smečařkami i s blokařkami.Smile Zápas jsme vyhrály poměrem setů 3:0.

 

 

Sestava: Kolderová Natka, Marešová Verča, Picková Kikina, Svatoňová Verča, Jandová Terka, Píšová Marťa, Brožková Lucka, Zechovská Zuzka, libero: Svatoňová PéťaSmile

 

 

 

Komentáře (4) Shlédnutí: 800
 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

Tuto sobotu 11.10.2008 hrály naše kadetky proti České Třebové v Lanškrouně. Přestože mělo výhodu domácího prostředí a podporu fanoušků, tak se jim nepodařilo ani jeden zápas vyhrát. V prvním zápase naše hráčky začaly slibně, ale jakmile ztratily pár bodů, přestaly si fandit a komunikovat na hřišti. Podobně se odvíjel i druhý zápas. Přesto jsme mohli vidět i pár vydařených výměn. Zápasy skončily 3:0 a 3:0 pro Českou Třebovou.

Sestava našich hráček: L. Brožková, T. a K. Jandovi, Z. Zechovská, N. Kolderová, P. a V. Svatoňovi, K. Picková, V. Marešová, T. Musilová, M. Komínková, M. Píšová

Komentáře (1) Shlédnutí: 896
 
«ZačátekPředchozí3132333435363738DalšíKonec»

Strana 37 z 38