Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes152
mod_vvisit_counterVčera1906
mod_vvisit_counterTento týden5839
mod_vvisit_counterMinulý týden12098
mod_vvisit_counterTento měsíc30326
mod_vvisit_counterMinulý měsíc44528
mod_vvisit_counterVše2501036
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže do 18 let je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Kadetky

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 9, průměr je 5.00)

Sokol Bedřichov- VoTJ Lanškroun 3:0 (15,20,22) - 3:0 (20,18,14)


V sobotu 24.1.09 jsme zajížděli k prvním mistrovským zápasům druhé poloviny ligové soutěže kadetek na předměstí Jihlavy. Družstvo Sokola Bedřichov skončilo v první polovině druhé, tzn. tabulkově nejlepší ze soupeřů z moravské skupiny se kterými se utkáme.

Bohužel soupeřky byly nad naše současné možnosti, měly jsme z počátku velký problém z dálky servírovaným plachtícím podáním a pokud se nám podařilo se soupeřkami držet krok, tak v koncovce vždy nám dokázaly, že dnes jsou lepší.

Za nás nastoupily tyto hráčky: Picková Kristýna, Kolderová Natálie, Svatoňová Veronika, Marešová Veronika, Brožková Lucie, Zechovská Zuzana, Komínková Michaela, Šemberová Martina.


Na nástěnce místního týmu mají tučným písmem:

"Aby se někdo mohl stát osobností a ovlivňovat ostatní, musí dokázat svoji herní kvalitu. Když dosáhneš vysoké úrovně a dokážeš si udržet určitou konstantní výkonnost, znamená to, že jsi udělal první krok.

Další velmi důležitý krok je tvoje chování a vystupování. Já osobně, podle mé filosofie a také z pozice kapitána, jsem vždy byl k dispozici především pro družstvo, nikdy jsem nestavěl do popředí svoji osobu ani ve hře ani v soukromí, vždy bylo na prvním družstvo a spoluhráči. Vše co jsem dělal, jsem dělal pro tým a spoluhráče. Oni to pravděpodobně pochopili také a domnívám se, že potom na hřišti jsi s těmito vlastnostmi na hřišti respektován a můžeš pomoci ostatním a můžeš je ovlivňovat. Nesmíme zapomenout, že volejbal je hra celého družstva a ne jednotlivce. Ne všichni hráči jsou schopni se vyrovnat se složitostí volejbalu, nejsou na stejné úrovni, proto musí přijít pomoc od spoluhráčů. Skoro všichni hráči potřebují pomoc v některých herních činnostech - někdo víc, někdo méně. Je velmi důležité, aby vztahy v družstvu byly dobré a družstvo mělo schopnost jeden druhému pomáhat.

Mně se volejbal líbí, protože je to kolektivní sport a pomáhat svým spoluhráčům je pro mě základ."Cool


Andrea LUCCHETA

nejlepší hráč MS 1990

 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)
Dne 29. 11. 2008 hrály neše kadetky v České Třebové. Naše sestava byla: Komínková Michaela, Zechovská Zuzana, Kolderová Natálie, Musilová Tereza, Svatoňová Veronika, Svatoňová Petra, Picková Krystýna, Brožková Lucie, Jandová Tereza, Jandová Klára. První zápas jsme prohrály 1:3 a druhý 0:3.
 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)
Dne 6.12. se Lanškrounské kadetky setkali s kadetkami města Náchod. V prvním zápase, po prvním prohraném setu, svitla naděje, když se lanškrounským kadetkám podařilo druhý set vyhrát. Nakonec, ale přes veškerou snahu hráček, skončil první zápas výtězstvím Náchoda v pomětu 3:1 na sety. Bohužel se našim kadetkám nepodařilo skóre ve druhém zápase otočit a náchodské kadetky vyhráli v poměru 3:0 na sety.
 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 3.67)
V sobotu 22.11. hrálo družstvo kadetek proti volejbalistkám z Hradce Králové. I přesto, že soupeřky většinou na začátku setů měly náskok, my jsme se vždy zvedly a první zápas jsme vyhrály 3:0. První dva sety druhého zápasu jsme opět vyhrály, ale třetí set získaly soupeřky. Ve čtvrtém setu jsme ale zabraly, a tak bylo vítězství naše. Pomohlo nám i povzbuzování fanoušků, střídajících hráček i hráček na hřišti. Zápasy jsme tak vyhrály poměrem setů 3:0 a 3:1.

Sestava : Kolderová Natálie, Marešová Veronika, Musilová Tereza, Picková Kristýna, Jandová Tereza a Klára, Zechovská Zuzana, Chládková Bára, Ficnarová Adéla, Jelínková Markéta, Šemberová Martina a jako libero Svatoňová Veronika.

 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

V sobotu 8.11. jsme se utkaly s týmem z Letohradu. V první dvou setech prvního utkání nám moc nešel příjem a soupeřkám se tedy  podařilo je vyhrát. Další dva sety jsme získaly my, díky větší bojovnosti a jistější hry v poli. V tiebreaku se nám tolik nedařilo podání a soupeřky po velkém boji vyhrály 16:14. Další zápas byly soupeřky unavenější a nám se dařilo skládat balóny na síti a mohly jsme si vyzkoušet složitější herní kombinace na saku se smečařkami i s blokařkami.Smile Zápas jsme vyhrály poměrem setů 3:0.

 

 

Sestava: Kolderová Natka, Marešová Verča, Picková Kikina, Svatoňová Verča, Jandová Terka, Píšová Marťa, Brožková Lucka, Zechovská Zuzka, libero: Svatoňová PéťaSmile

 

 

 

 
«ZačátekPředchozí31323334353637383940DalšíKonec»

Strana 39 z 40
 

Soupiska Kadetky

kadetky-soupiska-mala-2018-2019

Výsledky Kadetky

2018 - 2019 

2017 - 2018 

2016 - 2017