Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes491
mod_vvisit_counterVčera1907
mod_vvisit_counterTento týden491
mod_vvisit_counterMinulý týden13672
mod_vvisit_counterTento měsíc33747
mod_vvisit_counterMinulý měsíc53116
mod_vvisit_counterVše2557573
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže do 18 let je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Kadetky

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 3.67)
V sobotu 22.11. hrálo družstvo kadetek proti volejbalistkám z Hradce Králové. I přesto, že soupeřky většinou na začátku setů měly náskok, my jsme se vždy zvedly a první zápas jsme vyhrály 3:0. První dva sety druhého zápasu jsme opět vyhrály, ale třetí set získaly soupeřky. Ve čtvrtém setu jsme ale zabraly, a tak bylo vítězství naše. Pomohlo nám i povzbuzování fanoušků, střídajících hráček i hráček na hřišti. Zápasy jsme tak vyhrály poměrem setů 3:0 a 3:1.

Sestava : Kolderová Natálie, Marešová Veronika, Musilová Tereza, Picková Kristýna, Jandová Tereza a Klára, Zechovská Zuzana, Chládková Bára, Ficnarová Adéla, Jelínková Markéta, Šemberová Martina a jako libero Svatoňová Veronika.

 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

V sobotu 8.11. jsme se utkaly s týmem z Letohradu. V první dvou setech prvního utkání nám moc nešel příjem a soupeřkám se tedy  podařilo je vyhrát. Další dva sety jsme získaly my, díky větší bojovnosti a jistější hry v poli. V tiebreaku se nám tolik nedařilo podání a soupeřky po velkém boji vyhrály 16:14. Další zápas byly soupeřky unavenější a nám se dařilo skládat balóny na síti a mohly jsme si vyzkoušet složitější herní kombinace na saku se smečařkami i s blokařkami.Smile Zápas jsme vyhrály poměrem setů 3:0.

 

 

Sestava: Kolderová Natka, Marešová Verča, Picková Kikina, Svatoňová Verča, Jandová Terka, Píšová Marťa, Brožková Lucka, Zechovská Zuzka, libero: Svatoňová PéťaSmile

 

 

 

 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

Tuto sobotu 11.10.2008 hrály naše kadetky proti České Třebové v Lanškrouně. Přestože mělo výhodu domácího prostředí a podporu fanoušků, tak se jim nepodařilo ani jeden zápas vyhrát. V prvním zápase naše hráčky začaly slibně, ale jakmile ztratily pár bodů, přestaly si fandit a komunikovat na hřišti. Podobně se odvíjel i druhý zápas. Přesto jsme mohli vidět i pár vydařených výměn. Zápasy skončily 3:0 a 3:0 pro Českou Třebovou.

Sestava našich hráček: L. Brožková, T. a K. Jandovi, Z. Zechovská, N. Kolderová, P. a V. Svatoňovi, K. Picková, V. Marešová, T. Musilová, M. Komínková, M. Píšová

 

1. liga kadetek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

V sobotu 4.10. 08 jsme jeli s družstvem kadetek do Hradce Králové. Naše sestava z minulého týdne Veronika Svatoňová, Kristýna Picková,  Natálie Kolderová, Tereza a Klára Jandovi byla posílena staršími hráčkami Bárou Chládkovou, Zuzkou Zechovskou, Adélou Ficnarovou a Markétou Jelínkovou, které hrají hlavně 1. ligu juniorek. V prvním zápase jsme hrály špatně v poli a na podání. Hlavně to podání - to nám fakt nešloCry a zápas jsme prohrály 3:1. Druhý zápas výhra 3:1 hurááSmích, zlepšily jsme podání i pole.

PS. V sobotu 11.10. nám přijďte prosíím na halu fanditTongue out...

Naty, Verča a PicinaSmile

 

Kadetky po BOJI vyhrály

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 7, průměr je 4.86)

V sobotu 27.9.2008 hrály kadetky VO TJ Lanškroun proti Letohradu. Naše sestava byla: Komínková Michaela, Šemberová Martina, Jandová Klára a Tereza, Kolderová Natálie, Svatoňová Veronika a Petra, Picková Kristýna, Brožková Lucie, Martincová Nikol, Marešová Veronika, Musilová Tereza. Tyto hráčky trénuje Romana Kolderová a Libor Tomiška. Většina hráček hrála ligu kadetek poprvé, ale rychle se rozehrály a zabojovaly pro výhru 3:2 v obou zápasech. I když byly hráčky po prvním zápase unaveny, přesto se i ve druhém zápase snažily ze sebe vydat to nejlepší a dovést zápas do vítězného konce. Přispělo k tomu i štěstí, které v koncovce vždy pomohlo. Byla to také zásluha skvělé atmosféry domácích hráček a diváků.
Klára Jandová, Tereza Jandová

 
«ZačátekPředchozí31323334353637383940DalšíKonec»

Strana 40 z 40
 

Soupiska Kadetky

kadetky-soupiska-mala-2018-2019

Výsledky Kadetky

2018 - 2019 

2017 - 2018 

2016 - 2017