Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1758
mod_vvisit_counterVčera2500
mod_vvisit_counterTento týden9669
mod_vvisit_counterMinulý týden16384
mod_vvisit_counterTento měsíc39355
mod_vvisit_counterMinulý měsíc57073
mod_vvisit_counterVše2721204
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Mladší žákyně

Mladší žákyně - úspěšný víkend

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

Náročný, ale úspěšný byl tento víkend (25. - 26.10.) pro naše mladé volejbalistky:

Sobota 25.10. KP mladších žákyň v Lanškrouně, 6. kolo:

VO TJ Lanškroun - Sokol Pardubice 1 : 2 (25:8, 12:25, 11:15),  - VK Litomyšl 2 : 0 (25:10, 25:17),

- Sokol Kunvald  2 : 0 (25:17, 25:7),  - TJ Svitavy 2 : 0 ( 25:19, 25:18)

Jediná porážka v úvodním utkání se Sokolem Pardubice, padá z části na vrub trenéra (Tomiška), který přecenil možnosti základní šestky, a po jasně vyhraném prvém setu dal možnost dalším hráčkám, které druhý set prohrály. Do třetího zkráceného setu se původní sestava nedokázala dostat a výsledkem je asi zbytečná porážka. V dalších utkáních byla naše převaha naprosto jasná i když znova dal trenér příložitost dalším hráčkám. Poděkování patří rozhodčím na tomto turnaji: Svatoňové Petře a Veronice, Píšové Martině, Marešové Veronice, Kolderové Natalii a Pickové Kristýně. Všech 14 (!) utkání rozhodovaly ke spokojenosti hráček i přítomných trenérů. Zvláštní poděkování patří i trenérce Olině Hradilové, která pomohla s organizací turnaje a perfektním servisem pro přítomné trenéry.

Sestava domácích: Burešová Adéla, Preisnerová Sofie, Ponomarevová Nicola, Kovářová Kristýna, Macháčková Zuzana, Kulhánková Michaela, Fišerová Kristýna, Stará Michaela, Chrobáková Aneta, Kartariková Nela, Šilarová Jana.

Neděle 26. 10. Oblastní přebor mladších žákyň Olomouckého kraje v Prostějově, 1. kolo:

Hned v prvém utkání naše hráčky překvapily vítězstvím nad družstvem Olomouce a počítá se i jasné jasné vítězství nad Přerovem. Pak již našim hráčkám (zřejmě po náročné sobotě) došly síly a výsledkem byly dvě porážky s PVK Prostějov a Sokolem Šternberk.

Sestava: Ponomarevová Nicola, Preisnerová Sofie, Kulhánková Michaela, Macháčková Zuzana, Fišerová Kristýna, Krsková Tereza, Burešová Adéla, Kovářová Kristýna.

Libor Tomiška

 

 

Mladší žákyně v kvalifikaci uspěly!

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 1, průměr je 5.00)

Kvalifikace do Oblastního přeboru mladších žákyň Olomouckého kraje v neděli 5.10. ve Šternberku:

Pro kvalitnější herní konfrontaci a pro získávání dalších herních zkušeností přihlásili trenéři mladších žákyň naše družstvo do přeboru Olomouckého kraje. Díky laskavosti a pochopení šéfa STK Olomouckého kraje pana Tabary a vedoucího soutěže pana Drešla bylo naše družstvo do soutěže přijato, přestože geograficky patříme do Pardubického kraje. Protože se jedná o soutěž výkonnostně nesrovnatelnou s úrovní soutěží Pardubického kraje, je třeba se tam prodrat kvalifikací. A ta nás čekala právě tuto neděli ve Šternberku. Z původní představy trenérů o nejsilnější sestavě, jsme musely notně slevit, neboť Sofie dala přednost rodinné oslavě a čtvrt hodiny před odjezdem stáhla další maminka svoji dceru pro nemoc. A tak jsme jely v 7 lidech.

Celý článek...
 

Mladší žákyně opět v akci

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

5. kolo KP mladších žákyň, pořadatel Sokol Kunvald:

Vzhledem k nestálému a chladnému počasí přemístil pořadatel utkání do Sportovní haly SOU v Žamberku (u žirafy).

Prvé tři utkání sehrály naše hráčky skvěle, když ve všech třech zvítězily. Poté nás, bohužel, upinkaly hráčky Poličky, které mají ve svém rejstříku především zkrácené údery, a na to zatím nedokážem reagovat. Prohra 2 : 0 byla vcelku zasložená.

Poté přišla další od dobře hrajících děvčat Moravské Třebové.  Silně kombinovaná sestava lanškrounských hráček přivezla tři vítězství a to je víc, než se čekalo.

Zítra (v neděli 5.10.) nás čeká kvalifikační turnaj do Oblastního přeboru mladších žákyň Olomouckého kraje, která se hraje ve Šternberku, kam jedem již kompletní, a kde chceme rozhodně uspět!

Naše výsledky z 5. kola v Žamberku:

VO TJ Lanškroun - VK Litomyšl 2 : 0 (25:15, 25:20), - Sokol Kunvald 2 : 0 (25:5, 25:9),

- Sokol Pardubice 2 : 1 (22:25, 25:21, 15:10), - Spartak Polička 0 : 2 (23:25, 16:25)

- Slovan Moravská Třebová 0 : 2 (20:25, 20:25)

Sestava: Ponomarevová Nikola (kapitánka), Preisnerová Sofie, Macháčková Zuzana, Polášková Zuzana, Králová Tereza, Chrobáková Aneta, Uhlířová Jana, Stará Michaela.

 

Mladší žákyně "jedou"

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 3.67)

V sobotu 27. září se odehrálo 4. kolo krajského přeboru mladších žákyň ve Svitavách. Zde naše hráčky, pod vedením zkušené trenérky Olgy Hradilové, nedaly soupeřkám žádnou šanci a postupně porazily hráčky TJ Svitavy, Sokolu Kunvald a VK Litomyšl vše lehce 2 : 0 a v poledne již byly u maminky doma. Jsem rád, že hráčky prokazují vzestupnou formu, kterou určitě prokáží i tento výkend, kdy zajíždějí k utkáním 5. kola do Žamberka. A  hned následně v neděli je čeká náročný kvalifikační turnaj do Oblastního přeboru Olomouckého kraje ve Šternberku.

Sestava ze Svitav: Macháčková Zuzana, Preisnerová Sofie, Kulhánková Michaela, Ponomarevová Nicola, Králová Tereza, Polášková Zuzana, Kovářová Kristýna, Fišerová Kristýna.

 

Mladší žákyně ve 2. kole KP v Poličce uspěly!

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

Krajský přebor mladších žákyň v Poličce, 2. kolo:

VO TJ Lanškroun – Spartak Polička 2 : 1 (25:20, 19:25, 15:9), - TJ Svitavy 2 : 1 (23:25, 25:14, 15:11)

Našim děvčatům se zdařila odveta za porážky z minulého týdne a své postavení v přeboru si vylepšila.

 

Sestava: Burešová Adéla, Macháčková Zuzana, Preisnerová Sofie, Ponomarevová Nicola, Králová Tereza, Polášková Zuzana, Kovářová Kristýna, Fišerová Kristýna, Chrobáková Aneta.

Úspěšná trenérka: Jana Drozdová

 
«ZačátekPředchozí31323334353637DalšíKonec»

Strana 36 z 37
 

Soupiska Mladší žákyně

mladsi-zakyne-soupiska

Tabulka výsledků
Výsledky kol
Tabulka
Rozpis
Rozpis podrobný