pivoSlužbu tento týden má Hanky (Šebrlová a Hájková) pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes943
mod_vvisit_counterVčera1830
mod_vvisit_counterTento týden9602
mod_vvisit_counterMinulý týden12074
mod_vvisit_counterTento měsíc30766
mod_vvisit_counterMinulý měsíc47832
mod_vvisit_counterVše2407071
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže do 18 let je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Juniorky

KP juniorek LA - ČT

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 7, průměr je 4.86)

V posledním dvojkole KP juniorek hostily naše volejbalistky hráčky České Třebové. Vše již bylo rozhodnuté - naše hráčky získaly titul v soutěži juniorek, volejbalistky z České Třebové titul v soutěži kadetek. A tak utkání slibovala dobrý volejbal a domácím šlo o takový malý unikát - neprohrát v soutěži jediný set!

Celý článek...
 

KP juniorek LA - DÚ

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

V předposledním kole soutěže jsme hostili hráčky Dolního Újezdu. Tým, který v žádném případě nelze podcenit, což dokonale prokázaly hráčky Újezdu na palubovce tělocvičny SZeŠ.

Celý článek...
 

ČP juniorek v Hradci Králové

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 7, průměr je 5.00)

K poslednímu turnaji Českého poháru juniorek zajížděly naše hráčky do Hradce Králové. Ve sportovní hale Slavie se odehrál na šesti kurtech turnaj všech tří osmiček. Našim volejbalistkám se podařilo v minulém kole na domácí palubovce opět postoupit mezi elitu ČP a tak si jely do HK turnaj užít!

Celý článek...
 

ČP juniorek v Lanškrouně

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 12, průměr je 4.92)

Tento víkend jsme ve třetím kole ČP juniorek hostili týmy druhé osmičky. Pořadatelství takovéto akce je vždy trochu oříšek a určitý stres, ale díky dobré partě, která v našem klubu funguje, vše vyšlo na jedničku.

Hrát před domácím publikem je vždy zavazující a splnit cíl - postup zpět mezi nejlepší osmičku totéž. Přestože na začátku týdne, díky nemocem a dalším problémům hráček, to se sestavou nevypadalo dobře, nakonec se podařilo postupně během turnaje sestavit to nejlepší, co má lanškrounský juniorský tým k dispozici. Velké poděkování patří i těm hráčkám, které v úvodu turnaje jistily sestavu a nakonec do zápasů ani nezasáhly!! Takže turnaj se zdárně rozeběhl a jediná těsná porážka od Liberce nezhatila postup a to dokonce z prvého místa.

Celý článek...
 

LA - Žichlínek

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

Nedělní dopoledne v tělocvičně SZeŠ patřilo juniorkám. Soutěž KP juniorek pokračovala 14. a 15. kolem. Do Lanškrouna dorazil tým TJ Žichlínek za který z různých důvodů startuje několik odchovankyň lanškrounského volejbalu. Je jedině dobře, že holky nedaly volejbalu vale a pokračují dál, byť v jiném klubu.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Strana 10 z 26
 

Soupiska Juniorky

juniorky-soupiska-mala

Výsledky Juniorky

2017 - 2018 

2016 - 2017