Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

Přihlášení



Statistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes190
mod_vvisit_counterVčera1906
mod_vvisit_counterTento týden5877
mod_vvisit_counterMinulý týden12098
mod_vvisit_counterTento měsíc30364
mod_vvisit_counterMinulý měsíc44528
mod_vvisit_counterVše2501074
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže do 18 let je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.


2015/2016 KPI Ženy
Plán zápasů iCal export

K. Datum Čas Rozhodčí
1 17.10.2015 10:00 Pardubice USK 0-3 Letovice
1 17.10.2015 10:00 Pardubice 3-0 Dol.Újezd
1 17.10.2015 10:00 Chvaletice 3-0 Letohrad
1 17.10.2015 12:00 Choceň 3-2LAN Lanškroun
1 17.10.2015 12:00 Choceň 0-3LAN Lanškroun
1 17.10.2015 13:00 Pardubice USK 1-3 Letovice
1 17.10.2015 13:00 Pardubice 3-1 Dol.Újezd
1 17.10.2015 13:00 Chvaletice 3-1 Letohrad
2 24.10.2015 10:00 Letovice 3-1 Letohrad
2 24.10.2015 10:00 Lanškroun LAN3-2 Chvaletice
2 24.10.2015 10:00 Dol.Újezd 0-3 Choceň
2 24.10.2015 10:00 Pardubice USK 2-3 Pardubice
2 24.10.2015 13:00 Letovice 3-1 Letohrad
2 24.10.2015 13:00 Lanškroun LAN3-1 Chvaletice
2 24.10.2015 13:00 Dol.Újezd 3-0 Choceň
2 24.10.2015 13:00 Pardubice USK 2-3 Pardubice
3 31.10.2015 10:00 Pardubice 3-0 Letovice
3 31.10.2015 10:00 Pardubice USK 1-3 Choceň
3 31.10.2015 10:00 Chvaletice 2-3 Dol.Újezd
3 31.10.2015 10:00 Letohrad 2-3LAN Lanškroun
3 31.10.2015 13:00 Pardubice 3-2 Letovice
3 31.10.2015 13:00 Pardubice USK 0-3 Choceň
3 31.10.2015 13:00 Chvaletice 3-1 Dol.Újezd
3 31.10.2015 13:00 Letohrad 1-3LAN Lanškroun
4 07.11.2015 10:00 Letovice 0-3LAN Lanškroun
4 07.11.2015 10:00 Dol.Újezd 3-0 Letohrad
4 07.11.2015 10:00 Pardubice USK 3-1 Chvaletice
4 07.11.2015 10:00 Pardubice 3-2 Choceň
4 07.11.2015 13:00 Letovice 1-3LAN Lanškroun
4 07.11.2015 13:00 Dol.Újezd 3-0 Letohrad
4 07.11.2015 13:00 Pardubice USK 2-3 Chvaletice
4 07.11.2015 13:00 Pardubice 1-3 Choceň
5 14.11.2015 10:00 Choceň 3-0 Letovice
5 14.11.2015 10:00 Chvaletice 0-3 Pardubice
5 14.11.2015 10:00 Letohrad 3-0 Pardubice USK
5 14.11.2015 10:00 Lanškroun LAN3-1 Dol.Újezd
5 14.11.2015 13:00 Choceň 3-1 Letovice
5 14.11.2015 13:00 Chvaletice 1-3 Pardubice
5 14.11.2015 13:00 Letohrad 3-1 Pardubice USK
5 14.11.2015 13:00 Lanškroun LAN3-0 Dol.Újezd
6 21.11.2015 10:00 Letovice 1-3 Dol.Újezd
6 21.11.2015 10:00 Pardubice USK 3-0LAN Lanškroun
6 21.11.2015 10:00 Pardubice 3-0 Letohrad
6 21.11.2015 10:00 Choceň 3-2 Chvaletice
6 21.11.2015 13:00 Letovice 1-3 Dol.Újezd
6 21.11.2015 13:00 Pardubice USK 0-3LAN Lanškroun
6 21.11.2015 13:00 Pardubice 3-2 Letohrad
6 21.11.2015 13:00 Choceň 3-2 Chvaletice
7 28.11.2015 10:00 Chvaletice 3-0 Letovice
7 28.11.2015 10:00 Letohrad 1-3 Choceň
7 28.11.2015 10:00 Lanškroun LAN3-1 Pardubice
7 28.11.2015 10:00 Dol.Újezd 3-1 Pardubice USK
7 28.11.2015 13:00 Chvaletice 3-1 Letovice
7 28.11.2015 13:00 Letohrad 2-3 Choceň
7 28.11.2015 13:00 Lanškroun LAN2-3 Pardubice
7 28.11.2015 13:00 Dol.Újezd 3-0 Pardubice USK
8 09.01.2016 10:00 Letovice - Pardubice USK
8 09.01.2016 10:00 Dol.Újezd 1-3 Pardubice
8 09.01.2016 10:00 Lanškroun LAN3-1 Choceň
8 09.01.2016 10:00 Letohrad 0-3 Chvaletice
8 09.01.2016 13:00 Letovice - Pardubice USK
8 09.01.2016 13:00 Dol.Újezd 3-1 Pardubice
8 09.01.2016 13:00 Lanškroun LAN3-1 Choceň
8 09.01.2016 13:00 Letohrad 1-3 Chvaletice
9 16.01.2016 10:00 Letohrad 3-1 Letovice
9 16.01.2016 10:00 Chvaletice 3-0LAN Lanškroun
9 16.01.2016 10:00 Choceň 3-2 Dol.Újezd
9 16.01.2016 10:00 Pardubice 3-0 Pardubice USK
9 16.01.2016 13:00 Letohrad 3-1 Letovice
9 16.01.2016 13:00 Chvaletice 2-3LAN Lanškroun
9 16.01.2016 13:00 Choceň 3-2 Dol.Újezd
9 16.01.2016 13:00 Pardubice 3-0 Pardubice USK
10 23.01.2016 10:00 Letovice 1-3 Pardubice
10 23.01.2016 10:00 Choceň 3-0 Pardubice USK
10 23.01.2016 10:00 Dol.Újezd 3-0 Chvaletice
10 23.01.2016 10:00 Lanškroun LAN3-0 Letohrad
10 23.01.2016 13:00 Letovice 1-3 Pardubice
10 23.01.2016 13:00 Choceň 3-0 Pardubice USK
10 23.01.2016 13:00 Dol.Újezd 1-3 Chvaletice
10 23.01.2016 13:00 Lanškroun LAN3-2 Letohrad
11 30.01.2016 10:00 Lanškroun LAN3-0 Letovice
11 30.01.2016 10:00 Letohrad 0-3 Dol.Újezd
11 30.01.2016 10:00 Chvaletice 3-1 Pardubice USK
11 30.01.2016 10:00 Choceň 0-3 Pardubice
11 30.01.2016 13:00 Lanškroun LAN3-0 Letovice
11 30.01.2016 13:00 Letohrad 1-3 Dol.Újezd
11 30.01.2016 13:00 Chvaletice 2-3 Pardubice USK
11 30.01.2016 13:00 Choceň 0-3 Pardubice
12 06.02.2016 10:00 Letovice 3-1 Choceň
12 06.02.2016 10:00 Pardubice 3-0 Chvaletice
12 06.02.2016 10:00 Pardubice USK 1-3 Letohrad
12 06.02.2016 10:00 Dol.Újezd 3-0LAN Lanškroun
12 06.02.2016 13:00 Letovice 1-3 Choceň
12 06.02.2016 13:00 Pardubice 3-0 Chvaletice
12 06.02.2016 13:00 Pardubice USK 0-3 Letohrad
12 06.02.2016 13:00 Dol.Újezd 3-0LAN Lanškroun
13 13.02.2016 10:00 Dol.Újezd 3-0 Letovice
13 13.02.2016 10:00 Lanškroun LAN2-3 Pardubice USK
13 13.02.2016 10:00 Letohrad 0-3 Pardubice
13 13.02.2016 10:00 Chvaletice 3-2 Choceň
13 13.02.2016 13:00 Dol.Újezd 3-0 Letovice
13 13.02.2016 13:00 Lanškroun LAN3-0 Pardubice USK
13 13.02.2016 13:00 Letohrad 0-3 Pardubice
13 13.02.2016 13:00 Chvaletice 3-1 Choceň
14 05.03.2016 10:00 Letovice 1-3 Chvaletice
14 05.03.2016 10:00 Choceň 3-0 Letohrad
14 05.03.2016 10:00 Pardubice 3-1LAN Lanškroun
14 05.03.2016 10:00 Pardubice USK 2-3 Dol.Újezd
14 05.03.2016 13:00 Letovice 3-0 Chvaletice
14 05.03.2016 13:00 Choceň 3-0 Letohrad
14 05.03.2016 13:00 Pardubice 3-1LAN Lanškroun
14 05.03.2016 13:00 Pardubice USK 1-3 Dol.Újezd



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::