Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

Přihlášení



Statistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes513
mod_vvisit_counterVčera1946
mod_vvisit_counterTento týden2459
mod_vvisit_counterMinulý týden12098
mod_vvisit_counterTento měsíc26946
mod_vvisit_counterMinulý měsíc44528
mod_vvisit_counterVše2497656
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže do 18 let je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.


2016/2017 KPII Muži
Plán zápasů iCal export

K. Datum Čas Rozhodčí
1 03.09.2016 10:00 Lanškroun B LAB3-0 Česká Třebová
1 03.09.2016 10:00 Choceň 2-3 Polička
1 03.09.2016 10:00 Slatiňany 3-2 Žamberk
1 03.09.2016 10:00 Litomyšl 3-0 Vysoké Mýto
1 03.09.2016 12:00 Lanškroun B LAB3-0 Česká Třebová
1 03.09.2016 12:00 Choceň 1-3 Polička
1 03.09.2016 12:00 Slatiňany 3-0 Žamberk
1 03.09.2016 12:00 Litomyšl 3-0 Vysoké Mýto
2 10.09.2016 10:00 Česká Třebová 0-3 Vysoké Mýto
2 10.09.2016 10:00 Žamberk 2-3 Litomyšl
2 10.09.2016 10:00 Polička 3-0 Slatiňany
2 10.09.2016 12:00 Česká Třebová 0-3 Vysoké Mýto
2 10.09.2016 12:00 Žamberk 0-3 Litomyšl
2 10.09.2016 12:00 Polička 3-0 Slatiňany
2 23.09.2016 17:00 Lanškroun B LAB3-1 Choceň
2 23.09.2016 19:00 Lanškroun B LAB3-1 Choceň
3 17.09.2016 10:00 Choceň 3-0 Česká Třebová
3 17.09.2016 10:00 Slatiňany 3-2LAB Lanškroun B
3 17.09.2016 10:00 Litomyšl 0-3 Polička
3 17.09.2016 10:00 Vysoké Mýto 0-3 Žamberk
3 17.09.2016 12:00 Choceň 3-0 Česká Třebová
3 17.09.2016 12:00 Slatiňany 1-3LAB Lanškroun B
3 17.09.2016 12:00 Litomyšl 0-3 Polička
3 17.09.2016 12:00 Vysoké Mýto 3-2 Žamberk
4 24.09.2016 10:00 Česká Třebová 3-2 Žamberk
4 24.09.2016 10:00 Polička 2-3 Vysoké Mýto
4 24.09.2016 10:00 Lanškroun B LAB3-0 Litomyšl
4 24.09.2016 10:00 Choceň 3-1 Slatiňany
4 24.09.2016 12:00 Česká Třebová 3-2 Žamberk
4 24.09.2016 12:00 Polička 3-0 Vysoké Mýto
4 24.09.2016 12:00 Lanškroun B LAB3-2 Litomyšl
4 24.09.2016 12:00 Choceň 3-1 Slatiňany
5 01.10.2016 10:00 Slatiňany 3-0 Česká Třebová
5 01.10.2016 10:00 Litomyšl 3-0 Choceň
5 01.10.2016 10:00 Vysoké Mýto 0-3LAB Lanškroun B
5 01.10.2016 10:00 Žamberk 0-3 Polička
5 01.10.2016 12:00 Slatiňany 3-0 Česká Třebová
5 01.10.2016 12:00 Litomyšl 3-1 Choceň
5 01.10.2016 12:00 Vysoké Mýto 1-3LAB Lanškroun B
5 01.10.2016 12:00 Žamberk 1-3 Polička
6 08.10.2016 10:00 Česká Třebová 0-3 Polička
6 08.10.2016 10:00 Lanškroun B LAB3-1 Žamberk
6 08.10.2016 10:00 Choceň 1-3 Vysoké Mýto
6 08.10.2016 10:00 Slatiňany 0-3 Litomyšl
6 08.10.2016 12:00 Česká Třebová 0-3 Polička
6 08.10.2016 12:00 Lanškroun B LAB3-1 Žamberk
6 08.10.2016 12:00 Choceň 3-2 Vysoké Mýto
6 08.10.2016 12:00 Slatiňany 0-3 Litomyšl
7 15.10.2016 10:00 Litomyšl - Česká Třebová
7 15.10.2016 10:00 Vysoké Mýto - Slatiňany
7 15.10.2016 10:00 Žamberk - Choceň
7 15.10.2016 10:00 Polička -LAB Lanškroun B
7 15.10.2016 12:00 Litomyšl - Česká Třebová
7 15.10.2016 12:00 Vysoké Mýto - Slatiňany
7 15.10.2016 12:00 Žamberk - Choceň
7 15.10.2016 12:00 Polička -LAB Lanškroun B
8 06.05.2017 10:00 Česká Třebová -LAB Lanškroun B
8 06.05.2017 10:00 Polička - Choceň
8 06.05.2017 10:00 Žamberk - Slatiňany
8 06.05.2017 10:00 Vysoké Mýto - Litomyšl
8 06.05.2017 12:00 Česká Třebová -LAB Lanškroun B
8 06.05.2017 12:00 Polička - Choceň
8 06.05.2017 12:00 Žamberk - Slatiňany
8 06.05.2017 12:00 Vysoké Mýto - Litomyšl
9 13.05.2017 10:00 Vysoké Mýto - Česká Třebová
9 13.05.2017 10:00 Litomyšl - Žamberk
9 13.05.2017 10:00 Slatiňany - Polička
9 13.05.2017 10:00 Choceň -LAB Lanškroun B
9 13.05.2017 12:00 Vysoké Mýto - Česká Třebová
9 13.05.2017 12:00 Litomyšl - Žamberk
9 13.05.2017 12:00 Slatiňany - Polička
9 13.05.2017 12:00 Choceň -LAB Lanškroun B
10 20.05.2017 10:00 Česká Třebová - Choceň
10 20.05.2017 10:00 Lanškroun B LAB- Slatiňany
10 20.05.2017 10:00 Polička - Litomyšl
10 20.05.2017 10:00 Žamberk - Vysoké Mýto
10 20.05.2017 12:00 Česká Třebová - Choceň
10 20.05.2017 12:00 Lanškroun B LAB- Slatiňany
10 20.05.2017 12:00 Polička - Litomyšl
10 20.05.2017 12:00 Žamberk - Vysoké Mýto
11 27.05.2017 10:00 Žamberk - Česká Třebová
11 27.05.2017 10:00 Vysoké Mýto - Polička
11 27.05.2017 10:00 Litomyšl -LAB Lanškroun B
11 27.05.2017 10:00 Slatiňany - Choceň
11 27.05.2017 12:00 Žamberk - Česká Třebová
11 27.05.2017 12:00 Vysoké Mýto - Polička
11 27.05.2017 12:00 Litomyšl -LAB Lanškroun B
11 27.05.2017 12:00 Slatiňany - Choceň
12 03.06.2017 10:00 Česká Třebová - Slatiňany
12 03.06.2017 10:00 Choceň - Litomyšl
12 03.06.2017 10:00 Lanškroun B LAB- Vysoké Mýto
12 03.06.2017 10:00 Polička - Žamberk
12 03.06.2017 12:00 Česká Třebová - Slatiňany
12 03.06.2017 12:00 Choceň - Litomyšl
12 03.06.2017 12:00 Lanškroun B LAB- Vysoké Mýto
12 03.06.2017 12:00 Polička - Žamberk
13 10.06.2017 10:00 Polička - Česká Třebová
13 10.06.2017 10:00 Žamberk -LAB Lanškroun B
13 10.06.2017 10:00 Vysoké Mýto - Choceň
13 10.06.2017 10:00 Litomyšl - Slatiňany
13 10.06.2017 12:00 Polička - Česká Třebová
13 10.06.2017 12:00 Žamberk -LAB Lanškroun B
13 10.06.2017 12:00 Vysoké Mýto - Choceň
13 10.06.2017 12:00 Litomyšl - Slatiňany
14 17.06.2017 10:00 Česká Třebová - Litomyšl
14 17.06.2017 10:00 Slatiňany - Vysoké Mýto
14 17.06.2017 10:00 Choceň - Žamberk
14 17.06.2017 10:00 Lanškroun B LAB- Polička
14 17.06.2017 12:00 Česká Třebová - Litomyšl
14 17.06.2017 12:00 Slatiňany - Vysoké Mýto
14 17.06.2017 12:00 Choceň - Žamberk
14 17.06.2017 12:00 Lanškroun B LAB- Polička



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::