Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

Přihlášení



Statistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1380
mod_vvisit_counterVčera1785
mod_vvisit_counterTento týden8852
mod_vvisit_counterMinulý týden12098
mod_vvisit_counterTento měsíc33339
mod_vvisit_counterMinulý měsíc44528
mod_vvisit_counterVše2504049
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže do 18 let je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.


2015/2016 KPI Ženy
Plán zápasů iCal export

1. a 2. kolo (17.10.2015 )
Sobota, 17 říjen 2015
  10:00 Pardubice USK0:3 (:) (12:25-20:25-20:25)Letovice 
  10:00 Pardubice3:0 (:) (25:15-25:18-25:17)Dol.Újezd 
  10:00 Chvaletice3:0 (:) (25:20-25:21-25:20)Letohrad 
  12:00 Choceň3:2 (:) (22:25-25:23-14:25-25:20-17:15)PROD.LANLanškroun 
  12:00 Choceň0:3 (:) (24:26-19:25-18:25)LANLanškroun 
  13:00 Pardubice USK1:3 (:) (23:25-25:20-21:25-21:25)Letovice 
  13:00 Pardubice3:1 (:) (25:23-16:25-25:20-25:15)Dol.Újezd 
  13:00 Chvaletice3:1 (:) (25:21-26:24-19:25-26:24)Letohrad 
jdi nahoru
3. a 4. kolo (24.10.2015 )
Sobota, 24 říjen 2015
  10:00 Letovice3:1 (:) (25:20-23:25-25:8-25:21)Letohrad 
  10:00 LANLanškroun3:2 (:) (22:25-22:25-25:11-25:13-15:9)PROD.Chvaletice 
  10:00 Dol.Újezd0:3 (:) (22:25-23:25-26:28)Choceň 
  10:00 Pardubice USK2:3 (:) (25:20-26:24-17:25-19:25-6:15)PROD.Pardubice 
  13:00 Letovice3:1 (:) (21:25-25:22-25:21-25:18)Letohrad 
  13:00 LANLanškroun3:1 (:) (25:20-20:25-25:17-25:22)Chvaletice 
  13:00 Dol.Újezd3:0 (:) (25:17-25:23-25:23)Choceň 
  13:00 Pardubice USK2:3 (:) (25:20-26:24-14:25-20:25-5:15)PROD.Pardubice 
jdi nahoru
5. a 6. kolo (31.10.2015 )
Sobota, 31 říjen 2015
  10:00 Pardubice3:0 (:) (25:23-25:23-25:12)Letovice 
  10:00 Pardubice USK1:3 (:) (15:25-25:18-21:25-26:28)Choceň 
  10:00 Chvaletice2:3 (:) (25:20-24:26-15:25-25:19-6:15)PROD.Dol.Újezd 
  10:00 Letohrad2:3 (:) (25:21-25:18-10:25-18:25-10:15)PROD.LANLanškroun 
  13:00 Pardubice3:2 (:) (22:25-25:15-21:25-25:19-15:9)PROD.Letovice 
  13:00 Pardubice USK0:3 (:) (27:29-18:25-19:25)Choceň 
  13:00 Chvaletice3:1 (:) (19:25-25:17-25:11-25:19)Dol.Újezd 
  13:00 Letohrad1:3 (:) (17:25-19:25-25:18-18:25)LANLanškroun 
jdi nahoru
7. a 8. kolo (07.11.2015 )
Sobota, 07 listopad 2015
  10:00 Letovice0:3 (:) (12:25-26:28-22:25)LANLanškroun 
  10:00 Dol.Újezd3:0 (:) (25:12-25:23-25:22)Letohrad 
  10:00 Pardubice USK3:1 (:) (25:20-25:19-17:25-28:26)Chvaletice 
  10:00 Pardubice3:2 (:) (25:12-18:25-18:25-25:22-15:12)PROD.Choceň 
  13:00 Letovice1:3 (:) (25:23-23:25-19:25-13:25)LANLanškroun 
  13:00 Dol.Újezd3:0 (:) (25:10-25:15-25:15)Letohrad 
  13:00 Pardubice USK2:3 (:) (26:24-17:25-24:26-25:16-13:15)PROD.Chvaletice 
  13:00 Pardubice1:3 (:) (25:23-25:27-19:25-19:25)Choceň 
jdi nahoru
9. a 10. kolo (14.11.2015 )
Sobota, 14 listopad 2015
  10:00 Choceň3:0 (:) (25:23-25:14-25:17)Letovice 
  10:00 Chvaletice0:3 (:) (22:25-20:25-26:28)Pardubice 
  10:00 Letohrad3:0 (:) (25:19-25:15-25:15)Pardubice USK 
  10:00 LANLanškroun3:1 (:) (25:16-23:25-25:17-28:26)Dol.Újezd 
  13:00 Choceň3:1 (:) (25:18-23:25-25:15-25:13)Letovice 
  13:00 Chvaletice1:3 (:) (18:25-25:16-19:25-13:25)Pardubice 
  13:00 Letohrad3:1 (:) (25:21-23:25-25:13-25:23)Pardubice USK 
  13:00 LANLanškroun3:0 (:) (25:16-25:21-25:20)Dol.Újezd 
jdi nahoru
11. a 12. kolo (21.11.2015 )
Sobota, 21 listopad 2015
  10:00 Letovice1:3 (:) (16:25-25:18-22:25-15:25)Dol.Újezd 
  10:00 Pardubice USK3:0 (:) (28:26-25:12-25:19)LANLanškroun 
  10:00 Pardubice3:0 (:) (25:14-25:18-25:16)Letohrad 
  10:00 Choceň3:2 (:) (25:22-17:25-21:25-26:24-15:7)PROD.Chvaletice 
  13:00 Letovice1:3 (:) (18:25-19:25-25:22-13:25)Dol.Újezd 
  13:00 Pardubice USK0:3 (:) (21:25-12:25-21:25)LANLanškroun 
  13:00 Pardubice3:2 (:) (21:25-25:23-25:19-21:25-15:10)PROD.Letohrad 
  13:00 Choceň3:2 (:) (22:25-18:25-25:14-25:15-19:17)PROD.Chvaletice 
jdi nahoru
13. a 14. kolo (28.11.2015 )
Sobota, 28 listopad 2015
  10:00 Chvaletice3:0 (:) (25:19-25:7-25:15)Letovice 
  10:00 Letohrad1:3 (:) (20:25-25:18-10:25-21:25)Choceň 
  10:00 LANLanškroun3:1 (:) (21:25-25:20-25:19-25:19)Pardubice 
  10:00 Dol.Újezd3:1 (:) (25:18-15:25-25:14-25:13)Pardubice USK 
  13:00 Chvaletice3:1 (:) (25:17-23:25-27:25-25:17)Letovice 
  13:00 Letohrad2:3 (:) (18:25-25:17-21:25-25:18-13:15)PROD.Choceň 
  13:00 LANLanškroun2:3 (:) (25:23-26:28-13:25-25:19-14:16)PROD.Pardubice 
  13:00 Dol.Újezd3:0 (:) (25:20-25:15-25:22)Pardubice USK 
jdi nahoru
15. a 16. kolo (09.01.2016 )
Sobota, 09 leden 2016
  10:00 Letovice-:- (:)Pardubice USK 
  10:00 Dol.Újezd1:3 (:) (24:26-25:23-22:25-17:25)Pardubice 
  10:00 LANLanškroun3:1 (:) (19:25-25:22-25:13-25:17)Choceň 
  10:00 Letohrad0:3 (:) (20:25-21:25-15:25)Chvaletice 
  13:00 Letovice-:- (:)Pardubice USK 
  13:00 Dol.Újezd3:1 (:) (21:25-25:19-25:23-25:21)Pardubice 
  13:00 LANLanškroun3:1 (:) (16:25-25:14-25:23-25:19)Choceň 
  13:00 Letohrad1:3 (:) (26:24-19:25-21:25-17:25)Chvaletice 
jdi nahoru
17. a 18. kolo (16.01.2016 )
Sobota, 16 leden 2016
  10:00 Letohrad3:1 (:) (25:19-22:25-25:17-25:19)Letovice 
  10:00 Chvaletice3:0 (:) (25:20-25:19-25:13)LANLanškroun 
  10:00 Choceň3:2 (:) (25:23-15:25-21:25-25:23-15:9)Dol.Újezd 
  10:00 Pardubice3:0 (:) (25:21-25:13-25:18)Pardubice USK 
  13:00 Letohrad3:1 (:) (21:25-25:21-25:14-25:21)Letovice 
  13:00 Chvaletice2:3 (:) (25:22-25:17-19:25-18:25-12:15)LANLanškroun 
  13:00 Choceň3:2 (:) (25:19-25:18-22:25-18:25-15:11)Dol.Újezd 
  13:00 Pardubice3:0 (:) (25:13-25:18-25:14)Pardubice USK 
jdi nahoru
19. a 20. kolo (23.01.2016 )
Sobota, 23 leden 2016
  10:00 Letovice1:3 (:) (25:21-18:25-20:25-14:25)Pardubice 
  10:00 Choceň3:0 (:) (25:15-25:11-25:17)Pardubice USK 
  10:00 Dol.Újezd3:0 (:) (25:20-25:15-25:18)Chvaletice 
  10:00 LANLanškroun3:0 (:) (25:15-25:16-25:22)Letohrad 
  13:00 Letovice1:3 (:) (20:25-25:21-16:25-18:25)Pardubice 
  13:00 Choceň3:0 (:) (25:18-26:24-25:14)Pardubice USK 
  13:00 Dol.Újezd1:3 (:) (23:25-25:14-25:13-23:25-15:11)Chvaletice 
  13:00 LANLanškroun3:2 (:) (23:25-25:14-25:13-23:25-15:11)Letohrad 
jdi nahoru
21. a 22. kolo (30.01.2016 )
Sobota, 30 leden 2016
  10:00 LANLanškroun3:0 (:) (25:22-25:16-25:22)Letovice 
  10:00 Letohrad0:3 (:) (13:25-22:25-22:25)Dol.Újezd 
  10:00 Chvaletice3:1 (:) (23:25-25:23-25:19-25:19)Pardubice USK 
  10:00 Choceň0:3 (:) (20:25-25:27-20:25)Pardubice 
  13:00 LANLanškroun3:0 (:) (25:21-25:21-30:28)Letovice 
  13:00 Letohrad1:3 (:) (25:18-21:25-28:25-15:25)Dol.Újezd 
  13:00 Chvaletice2:3 (:) (25:20-25:22-26:28-24:26-11:15)Pardubice USK 
  13:00 Choceň0:3 (:) (24:26-17:25-20:25)Pardubice 
jdi nahoru
23. a 24. kolo (06.02.2016 )
Sobota, 06 únor 2016
  10:00 Letovice3:1 (:) (25:21-21:25-25:18-25:23)Choceň 
  10:00 Pardubice3:0 (:) (25:21-25:12-25:20)Chvaletice 
  10:00 Pardubice USK1:3 (:) (25:202-15:25-19:25-23:25)Letohrad 
  10:00 Dol.Újezd3:0 (:) (25:19-25:23-25:17)LANLanškroun 
  13:00 Letovice1:3 (:) (25:18-23:25-14:25-18:25)Choceň 
  13:00 Pardubice3:0 (:) (25:17-25:11-25:16)Chvaletice 
  13:00 Pardubice USK0:3 (:) (20:25-18:25-19:25)Letohrad 
  13:00 Dol.Újezd3:0 (:) (25:22-25:14-26:24)LANLanškroun 
jdi nahoru
25. a 26. kolo (13.02.2016 )
Sobota, 13 únor 2016
  10:00 Dol.Újezd3:0 (:) (25:20-25:18-25:19)Letovice 
  10:00 LANLanškroun2:3 (:) (17:25-25:19-25:6-25:27-11:15)Pardubice USK 
  10:00 Letohrad0:3 (:) (24:26-16:25-16:25)Pardubice 
  10:00 Chvaletice3:2 (:) (21:25-25:11-19:25-25:15-15:8)Choceň 
  13:00 Dol.Újezd3:0 (:) (25:14-25:16-25:13)Letovice 
  13:00 LANLanškroun3:0 (:) (25:22-25:19-25:21)Pardubice USK 
  13:00 Letohrad0:3 (:) (16:25-21:25-17:25)Pardubice 
  13:00 Chvaletice3:1 (:) (25:17-25:19-26:25-25:12)Choceň 
jdi nahoru
27. a 28. kolo (05.03.2016 )
Sobota, 05 březen 2016
  10:00 Letovice1:3 (:) (15:25-19:25-25:17-22:25)Chvaletice 
  10:00 Choceň3:0 (:) (25:20-26:24-25:15)Letohrad 
  10:00 Pardubice3:1 (:) (17:25-25:17-25:20-25:13)LANLanškroun 
  10:00 Pardubice USK2:3 (:) (25:12-19:25-24:26-25:21-4:15)Dol.Újezd 
  13:00 Letovice3:0 (:) (25:23-25:19-25:19)Chvaletice 
  13:00 Choceň3:0 (:) (25:20-25:21-25:17)Letohrad 
  13:00 Pardubice3:1 (:) (25:14-25:14-26:28-25:19)LANLanškroun 
  13:00 Pardubice USK1:3 (:) (11:25-20:25-26:24-20:25)Dol.Újezd 
jdi nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::