Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

Přihlášení



Statistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes860
mod_vvisit_counterVčera1921
mod_vvisit_counterTento týden8366
mod_vvisit_counterMinulý týden13303
mod_vvisit_counterTento měsíc24973
mod_vvisit_counterMinulý měsíc54837
mod_vvisit_counterVše2603636
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program VIII., X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.


2016/2017 KPII Muži
Plán zápasů iCal export

1. a 2. (03.09.2016 )
Sobota, 03 září 2016
  10:00 LABLanškroun B3:0 (:) (25:12-25:16-25:13)Česká Třebová 
  10:00 Choceň2:3 (:) (25:23-18:25-25:23-23:25-15:17)PROD.Polička 
  10:00 Slatiňany3:2 (:) (23:25-28:26-25:17-16:25-15:12)PROD.Žamberk 
  10:00 Litomyšl3:0 (:) (25:16-25:21-25:22)Vysoké Mýto 
  12:00 LABLanškroun B3:0 (:) (25:7-25:15-25:9)Česká Třebová 
  12:00 Choceň1:3 (:) (25:20-16:25-13:25-20:25)Polička 
  12:00 Slatiňany3:0 (:) (25:11-25:17-25:18)Žamberk 
  12:00 Litomyšl3:0 (:) (25:14-25:22-25:15)Vysoké Mýto 
jdi nahoru
3. a 4. (10.09.2016 - 23.09.2016 )
Sobota, 10 září 2016
  10:00 Česká Třebová0:3 (:) (12:25-18:25-10:25)Vysoké Mýto 
  10:00 Žamberk2:3 (:) (25:18-16:25-22:25-25:20-11:15)PROD.Litomyšl 
  10:00 Polička3:0 (:) (25:14-25:19-25:19)Slatiňany 
  12:00 Česká Třebová0:3 (:) (20:25-17:25-8:25)Vysoké Mýto 
  12:00 Žamberk0:3 (:) (23:25-21:25-22:25)Litomyšl 
  12:00 Polička3:0 (:) (27:25-25:13-25:20)Slatiňany 
Pátek, 23 září 2016
  17:00 LABLanškroun B3:1 (:) (25:21-18:25-25:13-25:19)Choceň 
  19:00 LABLanškroun B3:1 (:) (25:8-21:25-25:20-25:15)Choceň 
jdi nahoru
5. a 6. (17.09.2016 )
Sobota, 17 září 2016
  10:00 Choceň3:0 (:) (25:16-25:22-25:22)Česká Třebová 
  10:00 Slatiňany3:2 (:) (9:25-29:27-26:24-22:25-15:11)PROD.LABLanškroun B 
  10:00 Litomyšl0:3 (:) (14:25-26:28-17:25)Polička 
  10:00 Vysoké Mýto0:3 (:) (23:25-15:25-15:25)Žamberk 
  12:00 Choceň3:0 (:) (25:13-25:6-25:14)Česká Třebová 
  12:00 Slatiňany1:3 (:) (22:25-14:25-28:26-20:25)LABLanškroun B 
  12:00 Litomyšl0:3 (:) (10:25-22:25-19:25)Polička 
  12:00 Vysoké Mýto3:2 (:) (25:15-21:25-25:22-22:25-16:14)PROD.Žamberk 
jdi nahoru
7. a 8. (24.09.2016 )
Sobota, 24 září 2016
  10:00 Česká Třebová3:2 (:) (12:25-19:25-25:15-27:25-15:12)PROD.Žamberk 
  10:00 Polička2:3 (:) (19:25-25:22-17:25-25:21-11:15)PROD.Vysoké Mýto 
  10:00 LABLanškroun B3:0 (:) (25:19-25:22-25:20)Litomyšl 
  10:00 Choceň3:1 (:) (25:19-25:17-20:25-25:21)Slatiňany 
  12:00 Česká Třebová3:2 (:) (25:19-20:25-25:23-19:25-15:8)PROD.Žamberk 
  12:00 Polička3:0 (:) (25:21-25:21-25:19)Vysoké Mýto 
  12:00 LABLanškroun B3:2 (:) (25:17-21:25-26:24-22:25-15:8)PROD.Litomyšl 
  12:00 Choceň3:1 (:) (11:25-25:16-25:22-25:17)Slatiňany 
jdi nahoru
9. a 10. (01.10.2016 )
Sobota, 01 říjen 2016
  10:00 Slatiňany3:0 (:) (25:13-25:11-25:10)Česká Třebová 
  10:00 Litomyšl3:0 (:) (25:19-25:19-25:17)Choceň 
  10:00 Vysoké Mýto0:3 (:) (5:25-16:25-20:25)LABLanškroun B 
  10:00 Žamberk0:3 (:) (22:25-15:25-16:25)Polička 
  12:00 Slatiňany3:0 (:) (25:15-25:7-25:6)Česká Třebová 
  12:00 Litomyšl3:1 (:) (20:25-25:23-25:20-25:17)Choceň 
  12:00 Vysoké Mýto1:3 (:) (25:22-21:25-21:25-13:25)LABLanškroun B 
  12:00 Žamberk1:3 (:) (20:25-25:22-12:25-18:25)Polička 
jdi nahoru
11. a 12. (08.10.2016 )
Sobota, 08 říjen 2016
  10:00 Česká Třebová0:3 (:) (12:25-8:25-11:25)Polička 
  10:00 LABLanškroun B3:1 (:) (25:20-25:18-22:25-25:21)Žamberk 
  10:00 Choceň1:3 (:) (19:25-17:25-25:15-16:25)Vysoké Mýto 
  10:00 Slatiňany0:3 (:) (17:25-11:25-22:25)Litomyšl 
  12:00 Česká Třebová0:3 (:) (18:25-11:25-13:25)Polička 
  12:00 LABLanškroun B3:1 (:) (25:19-20:25-25:22-25:18)Žamberk 
  12:00 Choceň3:2 (:) (28:26-15:25-25:27-25:21-15:13)PROD.Vysoké Mýto 
  12:00 Slatiňany0:3 (:) (22:25-18:25-15:25)Litomyšl 
jdi nahoru
13. a 14. (15.10.2016 )
Sobota, 15 říjen 2016
  10:00 Litomyšl-:- (:)Česká Třebová 
  10:00 Vysoké Mýto-:- (:)Slatiňany 
  10:00 Žamberk-:- (:)Choceň 
  10:00 Polička-:- (:)LABLanškroun B 
  12:00 Litomyšl-:- (:)Česká Třebová 
  12:00 Vysoké Mýto-:- (:)Slatiňany 
  12:00 Žamberk-:- (:)Choceň 
  12:00 Polička-:- (:)LABLanškroun B 
jdi nahoru
15. a 16. (06.05.2017 )
Sobota, 06 květen 2017
  10:00 Česká Třebová-:- (:)LABLanškroun B 
  10:00 Polička-:- (:)Choceň 
  10:00 Žamberk-:- (:)Slatiňany 
  10:00 Vysoké Mýto-:- (:)Litomyšl 
  12:00 Česká Třebová-:- (:)LABLanškroun B 
  12:00 Polička-:- (:)Choceň 
  12:00 Žamberk-:- (:)Slatiňany 
  12:00 Vysoké Mýto-:- (:)Litomyšl 
jdi nahoru
17. a 18. (13.05.2017 )
Sobota, 13 květen 2017
  10:00 Vysoké Mýto-:- (:)Česká Třebová 
  10:00 Litomyšl-:- (:)Žamberk 
  10:00 Slatiňany-:- (:)Polička 
  10:00 Choceň-:- (:)LABLanškroun B 
  12:00 Vysoké Mýto-:- (:)Česká Třebová 
  12:00 Litomyšl-:- (:)Žamberk 
  12:00 Slatiňany-:- (:)Polička 
  12:00 Choceň-:- (:)LABLanškroun B 
jdi nahoru
19. a 20. (20.05.2017 )
Sobota, 20 květen 2017
  10:00 Česká Třebová-:- (:)Choceň 
  10:00 LABLanškroun B-:- (:)Slatiňany 
  10:00 Polička-:- (:)Litomyšl 
  10:00 Žamberk-:- (:)Vysoké Mýto 
  12:00 Česká Třebová-:- (:)Choceň 
  12:00 LABLanškroun B-:- (:)Slatiňany 
  12:00 Polička-:- (:)Litomyšl 
  12:00 Žamberk-:- (:)Vysoké Mýto 
jdi nahoru
21. a 22. (27.05.2017 )
Sobota, 27 květen 2017
  10:00 Žamberk-:- (:)Česká Třebová 
  10:00 Vysoké Mýto-:- (:)Polička 
  10:00 Litomyšl-:- (:)LABLanškroun B 
  10:00 Slatiňany-:- (:)Choceň 
  12:00 Žamberk-:- (:)Česká Třebová 
  12:00 Vysoké Mýto-:- (:)Polička 
  12:00 Litomyšl-:- (:)LABLanškroun B 
  12:00 Slatiňany-:- (:)Choceň 
jdi nahoru
23. a 24. (03.06.2017 )
Sobota, 03 červen 2017
  10:00 Česká Třebová-:- (:)Slatiňany 
  10:00 Choceň-:- (:)Litomyšl 
  10:00 LABLanškroun B-:- (:)Vysoké Mýto 
  10:00 Polička-:- (:)Žamberk 
  12:00 Česká Třebová-:- (:)Slatiňany 
  12:00 Choceň-:- (:)Litomyšl 
  12:00 LABLanškroun B-:- (:)Vysoké Mýto 
  12:00 Polička-:- (:)Žamberk 
jdi nahoru
25. a 26. (10.06.2017 )
Sobota, 10 červen 2017
  10:00 Polička-:- (:)Česká Třebová 
  10:00 Žamberk-:- (:)LABLanškroun B 
  10:00 Vysoké Mýto-:- (:)Choceň 
  10:00 Litomyšl-:- (:)Slatiňany 
  12:00 Polička-:- (:)Česká Třebová 
  12:00 Žamberk-:- (:)LABLanškroun B 
  12:00 Vysoké Mýto-:- (:)Choceň 
  12:00 Litomyšl-:- (:)Slatiňany 
jdi nahoru
27. a 28. (17.06.2017 )
Sobota, 17 červen 2017
  10:00 Česká Třebová-:- (:)Litomyšl 
  10:00 Slatiňany-:- (:)Vysoké Mýto 
  10:00 Choceň-:- (:)Žamberk 
  10:00 LABLanškroun B-:- (:)Polička 
  12:00 Česká Třebová-:- (:)Litomyšl 
  12:00 Slatiňany-:- (:)Vysoké Mýto 
  12:00 Choceň-:- (:)Žamberk 
  12:00 LABLanškroun B-:- (:)Polička 
jdi nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::