Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

Přihlášení



Statistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes757
mod_vvisit_counterVčera2218
mod_vvisit_counterTento týden13372
mod_vvisit_counterMinulý týden19261
mod_vvisit_counterTento měsíc71660
mod_vvisit_counterMinulý měsíc75489
mod_vvisit_counterVše5015363
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.


2013/2014 OP Ženy
Plán zápasů iCal export

1. a 2. kolo (01.09.2013 )
Neděle, 01 září 2013
  09:00 Svitavy3:0 (:) (25:11-25:5-25:10)Jamné n. Orl. 
  09:00 Písečná2:3 (:) (18:25-26:24-25:23-23:25-13:15)Dolní Újezd 
  11:00 Svitavy3:0 (:) (25:18-25:10-25:8)Jamné n. Orl. 
  11:00 Písečná0:3 (:) (15:25-21:25-22:25)Dolní Újezd 
Volný termín: Králíky
jdi nahoru
3. a 4. kolo (08.09.2013 )
Neděle, 08 září 2013
  09:00 Jamné n. Orl.0:3 (:) (11:25-15:25-12:25)Králíky  Vladimír Maťátko
  11:00 Jamné n. Orl.0:3 (:) (8:25-13:25-7:25)Králíky  Vladimír Maťátko
Neděle, 15 září 2013
  09:00 Dolní Újezd1:3 (:) (22:25-25:18-22:25-21:25)Svitavy  zajistí domácí
  11:00 Dolní Újezd3:2 (:) (25:27-25:23-27:25-22:25-15:12)PROD.Svitavy  zajistí domácí
Volný termín: Písečná
jdi nahoru
5. a 6. kolo (22.09.2013 )
Neděle, 06 říjen 2013
  09:00 Králíky2:3 (:) (23:25-19:25-25:10-26:24-12:15)PROD.Písečná  Miloš Brožek
  11:00 Králíky2:3 (:) (25:10-12:25-25:16-15:25-12:15)PROD.Písečná  Miloš Brožek
Neděle, 01 prosinec 2013
  09:00 Dolní Újezd3:0 (:) (25:10-25:12-25:11)Jamné n. Orl.  Miroslav Krátký
  11:00 Dolní Újezd3:0 (:) (25:8-25:7-25:5)Jamné n. Orl.  Miroslav Krátký
Volný termín: Svitavy
jdi nahoru
7. a 8. kolo (29.09.2013 )
Neděle, 29 září 2013
  09:00 Králíky0:3 (:) (19:25-13:25-23:25)Dolní Újezd  zajistí domácí
  09:00 Písečná3:0 (:) (25:17-25:23-25:17)Svitavy  Jiří Veselík
  11:00 Králíky0:3 (:) (15:25-20:25-21:25)Dolní Újezd  zajistí domácí
  11:00 Písečná1:3 (:) (22:25-24:26-25:22-22:25)Svitavy  Jiří Veselík
Volný termín: Jamné n. Orl.
jdi nahoru
9. a 10. kolo (13.10.2013 )
Neděle, 13 říjen 2013
  09:00 Svitavy3:1 (:) (25:23-17:25-25:9-25:15)Králíky  zajistí domácí
  09:00 Jamné n. Orl.0:3 (:) (6:25-7:25-13:25)Písečná  Miloš Brožek
  11:00 Svitavy3:0 (:) (25:21-25:18-25:19)Králíky  zajistí domácí
  11:00 Jamné n. Orl.0:3 (:) (14:25-4:25-11:25)Písečná  Miloš Brožek
Volný termín: Dolní Újezd
jdi nahoru
11. a 12. kolo (04.05.2014 )
Neděle, 04 květen 2014
  09:00 Jamné n. Orl.0:3 (:) (6:25-7:25-10:25)Svitavy  Neškuda
  09:00 Dolní Újezd3:2 (:) (25:17-25:20-17:25-18:25-15:3)Písečná  Miroslav Krátký
  11:00 Jamné n. Orl.0:3 (:) (9:25-2:25-9:25)Svitavy  Neškuda
  11:00 Dolní Újezd3:2 (:) (21:25-25:18-25:27-25:14-15:8)Písečná  Miroslav Krátký
Volný termín: Králíky
jdi nahoru
13. a 14. kolo (11.05.2014 )
Neděle, 11 květen 2014
  09:00 Králíky3:0 (:) (25:4-25:14-25:11)Jamné n. Orl.  Jiří Husák
  09:00 Svitavy3:2 (:) (8:25-22:25-27:25-25:18-15:8)Dolní Újezd  Jiří Veselík
  11:00 Králíky3:0 (:) (25:12-25:8-25:18)Jamné n. Orl.  Jiří Husák
  11:00 Svitavy3:0 (:) (25:13-25:23-25:20)Dolní Újezd  Jiří Veselík
Volný termín: Písečná
jdi nahoru
15. a 16. kolo (18.05.2014 )
Neděle, 18 květen 2014
  09:00 Písečná3:0 (:) (25:20-25:22-25:11)Králíky  Vladimír Maťátko
  09:00 Jamné n. Orl.0:3 (:) (11:25-9:25-7:25)Dolní Újezd  Neškuda
  11:00 Písečná3:1 (:) (25:19-14:25-25:18-25:19)Králíky  Vladimír Maťátko
  11:00 Jamné n. Orl.0:3 (:) (11:25-4:25-2:25)Dolní Újezd  Neškuda
Volný termín: Svitavy
jdi nahoru
17. a 18. kolo (01.06.2014 )
Neděle, 01 červen 2014
  09:00 Svitavy3:0 (:) (25:19-25:16-25:19)Písečná  Jaroslav Sochor
  11:00 Svitavy3:0 (:) (25:14-25:18-25:20)Písečná  Jaroslav Sochor
Neděle, 15 červen 2014
  09:00 Dolní Újezd3:1 (:) (25:22-25:23-22:25-25:17)Králíky  Miroslav Krátký
  11:00 Dolní Újezd3:1 (:) (17:25-25:16-25:16-25:15)Králíky  Miroslav Krátký
Volný termín: Jamné n. Orl.
jdi nahoru
19. a 20. kolo (08.06.2014 )
Neděle, 08 červen 2014
  09:00 Králíky0:3 (:) (8:25-9:25-17:25)Svitavy  Miloš Brožek
  09:00 Písečná3:0 (:) (25:15-25:14-25:8)Jamné n. Orl.  Jiří Husák
  11:00 Králíky2:3 (:) (25:16-24:26-25:22-20:25-9:15)Svitavy  Miloš Brožek
  11:00 Písečná3:0 (:) (25:11-25:12-25:13)Jamné n. Orl.  Jiří Husák
Volný termín: Dolní Újezd
jdi nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::