logo

Juniorky

Jednou jsme nahoře, podruhé zase dole aneb Další kolo Extraligy juniorek U22

pondělí 16. ledna 2023 6:15
Niky Kulhánková

Jednou jsme nahoře, podruhé zase dole aneb Další kolo Extraligy juniorek U22

Jednou nahoře, jednou dole
Tentokrát jsme vyjeli na domácí půdu Lvů Praha. V sobotu jsme ještě posbírali zkušenosti z tribuny na zápase chlapů Kladno x Lvi a v neděli jsme šly do akce my.
Zápas se Lvy byl jako na houpačce, jeden set pro nás a druhý zase pro ně. Takto jsme se tahaly až do tiebreaku, kde byl bohužel soupeř lepší. Zápas tedy dopadl 2:3 ve prospěch domácích. Nicméně v utkání bylo plno krásných výměn, a i když jsme prohrály, s výkonem jsme velmi spokojené. Sice jsme tohoto soupeře měly porazit, abychom se minimálně udržely ve skupině, ale stalo se a věřím, že i tato prohra nás posílí do dalších kol.

 Druhý zápas s Libercem už byl jen o tom to zkusit a třeba překvapit. Překvapení se nekonalo, ale i jeden set s Duklou se počítá. Výsledek 1:3 vypadá vcelku jasně, ale ve hře jsme je, troufám si říct, občas i potrápily a nenechaly jsme jim nic zadarmo.
Tímto tedy padáme do třetí skupiny, kde se štěstí přikloní snad zase na naši stranu. Budeme makat, protože Final 6 si nemůžeme nechat ujít.

Sestava: A. Martincová, N. Kulhánková, V. Tylšarová, A. Chládková, T. Kolářová, N .Jánská, K. Vernerová, S. Horáková, T. Uhlířová, N. Vinterová

Další aktivita

Příprava kadetek a juniorek v plném proudu
po 21. srp 2023 6:45 - Michal Derych

Začátkem srpna zahájily naše mladé volejbalistky intenzivní přípravu na další sezónu. Po prvním týdnu, kdy nabírala děvčata hlavně kondici, následovalo soustředění v kempu v Dolní Čerm...

Fotky z Final 8 EX-JKY U22
čt 11. kvě 2023 9:06 - Marťa Dolečková

 Pro ty, kteří chtějí vidět fotky z víkendového Final 8 EX - JKY U22, najdete je na tomto odkazu:
https://eu.zonerama.com/…856
...

Zhodnocení sezóny juniorek - EX -JKY U20 a EX- JKY U22
út 9. kvě 2023 8:55 - Michal Derych

V sezóně 22/23 jsme měli pro obě kategorie zajištěnou účast v n...

Final 8 Extraligy juniorek U22 v Ostravě
út 9. kvě 2023 5:39 - Marťa Dolečková

Extraliga juniorek U22 dnes zakončila sezónu finálovým turnajem Final 8 v Ostravě. Tam se také probojovaly naše holky, které se po celý rok držely na krásné 5. příčce. 
Shodou okolností tam s námi neodjely 3 hráčky, další se zranila ...

Juniorky budou hrát ve středu 5.4. doma!!!
so 25. bře 2023 16:32 - Marta Dolečková

Přijďte zafandit našim juniorkám ve středu 5. dubna od 17.00 na halu Na Střelnici. Budou předehrávat další kolo Extraligy U20! A kdo by chtěl  vidět juniorky U22, v neděli 2.dubna hrajeme v Prostějově,  což není daleko!
...

Další kolo Extraligy juniorek U20
ne 12. bře 2023 16:47 - Marťa Dolečková

Dalším kolem pokračovala o víkendu Extraliga juniorek U20, tentokrát ve Šternberku.  V prvním zápase jsme nastoupili proti domácím velmi vlažně, bez nasazení a prohráli jsme jej. Potom už se herní projev vylepšil a vyhráli jsme 3:1. Ne vše...