Kadetky

Liga kadetek

neděle 3. dubna 2022 10:46
Libor Tomiška

Liga kadetek

Lanškrounské kadetky udělaly další krok v boji o  extraligu kadetek.

Tuto sobotu 2.4. odehrály naše děvčata další utkání, tentokrát s vítězi finálových skupin ligy kadetek. K utkáním přijely do Lanškrouna hráčky z Vysočiny (TJ Sokol Nové Veselí) a hráčky z Jihočeského kraje (SK Hlincovka). Předpokládalo se, že utkání nebudou vůbec jednoduchá. Hráčky z Vysočiny byly na utkání dobře připravené a byl to boj o každý míč. Kromě třetího setu, který našim děvčatům vůbec nevyšel, jsme v utkání dominovali.

Lanškroun – Nové Veselí 3:1 (25:20,25:14,12:25,25:21).

Na druhé utkání jsme si počkali až do půl šesté večer! Výplň volného času byla velice pestrá a sledovat utkání našich dorostenců to byl opravdu zážitek. Byla to utkání 1. ligy juniorů prvního s druhým celkem a naši kluci vyhráli, jak jinak, 2x 3:0. 

Ještě jsme mohli sledovat utkání Nového Veselí s Hlincovkou (3:1) a čekal nás houževnatý soupeř. Přesto holky nepřerušily svoji vítěznou sérii a jak jinak, vítězství 3:0!

Lanškroun – SK Hlincovka 3:0 (25:21,25:16,25:15). 

Náš tým do těchto finálových utkání sestavený ze čtyř týmů (kadetky, juniorky, Žichlínek a žákyně) si již sedl a holky se výborně doplňují. Doufáme, že děvčatům vydrží forma i do přelomu dubna a května kdy je čeká závěrečný krok v boji o extraligu.

Atmosféra v zaplněném hledišti, byla jako vždy, vynikající. DĚKUJEME!!

Sestava: Chládková Viola, Horáková Sára, Janečková Tereza, Jánská Natálie, Kotasová Tereza, Mičková Adéla, Pallová Tereza, Podhorná Zuzana, Polášková Tereza, Tylšarová Veronika, Vacková Vendula, Vernerová Kristýna, Vilčová Anežka.

Fotečky: https://vklanskroun.rajce.idnes.cz/Kadetky_2.4._v_Lanskroune/

Další aktivita

Liga kadetek v Lanškrouně
po 14. bře 2022 14:54 - Libor Tomiška

Tak druhá část soutěže je za námi. První místo a náskok 12 bodů je víc než výmluvné. Osm utkání, osm vítězství a ztráta jediného setu. K poslednímu domácímu duelu přijela děvčata olomouckého klubu VK Univerzity Pala...

Liga kadetek v Hradišti
ne 6. bře 2022 8:39 - Tereza Pallová

V sobotu 5.3 jsme se vydali do vzdáleného Uherského Hradiště. V naší sestavě byly hráčky Žichlínka, juniorek, kadetek a žákyň od Šárky. Jelikož v této sestavě moc nehrajeme, chvíli nám trvalo než jsme se sehrály. Na...

První liga kadetek v Lanškrouně
ne 13. úno 2022 11:17 - Libor Tomiška

V sobotu 22.února jsme odehrály další kolo finálové skupiny. Do haly Na Střelnici dorazily děvčata Uherského Hradiště. Z výsledků základní skupiny jsme věděly, že to je soupeř velice zdatný. Domácí tým se musel vyrovnat s absencí několika hráče...