logo

Přípravka kluci

BMV Polička

středa 7. prosince 2022 11:00
Andrea Rybová

BMV Polička

Dne 3.12 jsme se zúčastnili prvního turnaje v barevném mini volejbale, který se tradičně pořádal v Poličce. Měli jsme tam 4 družstva kluků. Ze začátku jsme si museli zvyknout a vzpomenout na systém hry (soutěže KP přehazované a trojek se hrají ve 3 hráčích na hřišti), ale BMV se hraje pouze se dvěma hráči. Po počáteční nervozitě jsme se nakonec neztratili a vybojovali medailová umístění! 

 

Ve žlutém volejbale Domča s Vildou vybojovali bronzové medaile. V prvních zápasech se kluci rozkoukávali, nakonec ale zabojovali a brali cenná vítězství!

V oranžovém volejbale Davča s Jířou vybojovali medaili zlatou, bez jediné porážky! Za zmínku stojí, mimo jiné, zápas o první místo, který naši kluci vyhráli 1.0 – byli lepší, než soupeř a neudělali ani tu jednu chybu!

Honzík se Šímou hráli také oranžový volejbal, po několika prohrách a výhrách brali celkové 6. místo. Věřím, že příště se zadaří více, a těsné prohry se otočí v náš prospěch a těsnou výhru. 

V červeném volejbale, kde se již jedná o plynulou, nepřerušovanou hru prstama, Adam s Pavlem brali medaile stříbrné! Zlaté medaile putovaly také do Lanškrouna, ale do dívčího družstva Zajíčků. Nutno říct, že pro kluky to byl 1. turnaj červeného volejbalu a zhostili se ho se ctí!  

 

Děkuji všem dětem za bojovnost a všem rodičům za trpělivost 😊

Krásný den přejí lanškrounští LVI. 

Další aktivita

Zlaté a stříbrné medaile vezeme do Lanškrouna - přehazovaná kluci
st 10. dub 2024 10:27 - Andrea Rybová

V neděli se všechny naše 4 týmy zúčastnili ZÁVĚREČNÉHO kola v přehazované! Do Svitav jsme jeli takřka v plné sestavě a vybojovali jsme co jsme mohli.
Závěrečný turnaj vyhrál náš tým D, který poprvé v tomto ročníku pora...

trojkový volejbal
čt 4. dub 2024 20:13

Trochu se zpožděním, ale přeci.. informujeme o tom, že trojkový volejbal mají naše chlapecké týmy pro tuto sezonu uzavřený.
Poslední kolo skupiny B a C se konalo u nás v Lanškrouně. Na hale jsme přivítali týmy Svitav, České Třebové, Chocn...

trojkový volejbal, Svitavy
pá 1. bře 2024 11:47 - Andrea Rybová

Dne 18.2.2024 jsme se vydali do Svitav na předposlední kolo trojkového volejbalu.
Měli jsme družstvo A v první skupině, družstvo B a C ve třetí skupině.
Družstvo A si zahrálo kvalitní zápasy, bohužel nám ale spadlo do druhé sku...

trojkový volejbal, 12-23
po 18. pro 2023 14:40 - Andrea Rybová

Pozdě, ale přece :) Kluci rok 2023 zakončili trojkovým turnajem ve Svitavách. První tým nám spadl z první skupiny do skupiny druhé. Druhý tým nám postoupil ze skupiny třetí do skupiny druhé. Třetí, nejmladší tým nám z...

trojkový volejbal
út 14. lis 2023 8:53 - Andrea Rybová

Dne 12.11.2023 jsme pořádali v Lanškrouně druhou a třetí skupinu trojkového volejbalu. Tým A nám zůstal ve druhé skupině, kde příště zabojuje o postup do skupiny první! Tým B nám také zůstává ve skupině druhé, kam nám postoupil v minulém kole. ...

1. kolo přehazované
st 18. říj 2023 19:19 - Andrea Rybová

15.10.2023 se LVI Lanškroun zůčastnili prvního kola přehazované. Všechny naše 4 týmy bojovali doslova jako LVI a z 12-ti týmů jsme brali první a třetí místo. Dále také místo sedmé a osmé! Žádný z našich týmů se tak neztratil a myslím, že v konk...